Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatomban néha hibázom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatomban néha hibázom. Ezeket a hibákat beismerem és bocsánatot is kérek. De a barátnőm ha hibázik, alig ismeri el és azt mondja, hogy Tőlem tanulta ezt is. De ez nem így van. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Amikor ő vét egy hibát igyekszem megbocsájtani és minél gördülékenyebbé tenni a dolgokat, hogy minden rendben legyen.Hiába írok neki egy kedves smst - akár egy verset is csak úgy - nem kapok rá választ, mert kellemetlen neki mások előtt a telefont nyomkodni.. - pedig más miatt szokta. Legutóbb reggel-délben és este türelmetlenkedett velem. Este megkérdeztem tőle hogy van valami más baja is? Erre 10perces monológba kezdett. Megkértem had válaszoljak én is és olyan ingerült lett, hogy belekiabált az arcomba. Magára hagytam, visszamentem. A hibás én maradtam... Nem értem :( Bocsánatot a saját stílusáért alig tud kérni, de nagyon lekezelő minden kis apróságomért.

2015. nov. 23. 22:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Különböztök egymastól és ez hosszútávon csak rosszabb lesz!
2015. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem látja saját magát, akkor vegyél fel egy tükör viselkedést és te is csináld azt vele, amit ő veled művel. Néhányszor bemutatóként köss bele olyan dolgaiba, amibe ő szokott nálad. Amikor ezt kifogásolja, akkor mondd, meg, hogy ő éppen ezt teszi veled és neked épp ilyen elviselni amit ő művel, és ha nem változtat rajta, akkor nem tudod ezt elviselni hosszú távon, pedig szereted, amikor normálisan viselkedik, de ez így nem mehet tovább.


Miért, szerinted mehet? Valamit lépni kell, és ha nem szembesíted azzal amit csinál, akkor sohasem lesz vége, vagy így vagy úgy.


Ki kell állni magadért.

Egy veszekedés ha tényleg szükség van rá, akkor sokat változtathat, de lehet, hogy elveszted ezzel, de lehet, hogy változik a hozzá állása.


Te lány vagy v. fiú?

Mindegy, de meg kell mondani ami nem tetszik, különben ez lesz az elfogadott.

2015. nov. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Megnyugtatóak a válaszok, azon a téren hogy nem velem van a gond. Azért kiállni, kiállok magamért. Ez több esetben is megtörtént. Többször mondtam neki, hogy nem versenytársak, hanem csapattársak vagyunk. Egyenrangúak. Én egyébként sem tudok ott maradni ahol parancsolnak és nem hagyom azt sem, hogy más rám szálljon.Viszont - gyerekkorom óta -, ha valaki kedvesen kér tőlem valamit azt azonnal és szívesen megteszem. Kipróbálom ezt a passzív dolgot. Szeretni szeretem, majd meglátjuk mi történik.
2015. nov. 24. 20:42
 14/18 anonim ***** válasza:

Szokjál hozzá, a nők ilyenek.

Olyan nincs, hogy valamiért nem a férfi a hibás.

Csak ne nősülj meg!

2015. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért se nősülj meg, mert a nő olyan mint a monszun.

Amikor jön akkor forró és nedves.

Amikor megy akkor visz házat autót mindent.

2015. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Új seprő jól seper!
2015. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát ez ennyi volt. Vége lett.
2016. febr. 28. 23:03
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen volt ahogy leírtad, akkor jobb is, hogy még idejében megszakadt ahelyett, hogy még ki tudja meddig kellett volna egymással civódni és elviselni az eszetlenségeket. Keress egy olyant, akivel jobban megértitek egymást. Több nő van mint férfi, biztosan találsz majd valakit akivel jó lesz. Ha nem elsőre, akkor harmadikra de be kell jöjjön az igazi.
2016. febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!