Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? 21L

Figyelt kérdés

Az egyik barátomról van szó. Elég érzelmes típusú férfi.


Az elmúlt 2-3 hónapja szinte mindig olyan, mintha fáradt lenne. Az elején azt is gondoltam, hogy az, csupán. Új munkája van, még nem szokta meg. De az nem lehet, hogy mindig az, ez már túlzás. Van barátnője. Szerintem magánéletileg nem stimmel valami. Szokott panaszkodni, de nyíltan nem mindig, legtöbbször csak be-be nyög valamit. De amikor nyíltan beszél, elmondja, hogy őt mindenki leszarja. Nem nézik semmibe a munkáját. Állandóan stresszel, mint akiben jár az ideg 0-24-ben. Kérdeztem, hogy nem e gondolt váltásra, mármint barátnő téren. Elzárkózott reflexből a válaszadástól. Mondjuk ezt sem értem. Miért nem lehet azt mondani, mert fontos, mert szeretem, mert nem akarok, mert tudom is én mi a helyzet...Nekem ez nem stimmel.


Mikor szó esik a magánéletéről, vagy meglátom őket valahol, látom, hogy olyan arcot vág, amiről a szégyen, kellemetlenség sugárzik. Ezt se értem...


Az én magánéletemről is kérdez, bár a pasiügyeim nem igazán érdeklik, sőt.


Az igazat megvallva nálam is szokott próbálkozni (beszéd szinten), puhatolózni, de én hárítok. Közvetlen típus, gondolom más csajoknak is teszi a szépet. Bár tagadja.


Őszintén dumálunk egymással, meg ő mesél nekem, persze kérdezek is, de vannak dolgok, amikre inkább nem megyek bele, nem kérdezek rá.


Anyagilag jó szituált, van párja, a családja is rendes. Mégis úgy beszél, mintha a világ gondját viselné a vállán. Jó, persze, mindent nem tudhatok én sem, de aki ennyire lelkileg taccson van, az okkal történik.


Amiatt, mert nem kap elég figyelmet, lehet ennyire esetlen? Mert állítólag nem kap. A haverok is észrevették, hogy van valami baja. Lázadó korszakát éli... Késői kamaszkor?


2015. nov. 28. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy a stressz az oka
2015. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sok pasi nem beszél arról hogy miért látják gyengének. sok introvertált ember van. ez nem függ az érzelmességtől. ha gond van akkor viszont rá kell vezetni hogy segítségre van szüksége
2015. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!