Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapig jártam egy rendőrrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig jártam egy rendőrrel (nő), amióta szakítottunk folyamatosan sz*vat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok.Három hónapja megismerkedtem egy lánnyal az egyik klubban ahova a haverokkal el szoktunk járni sörözni meg beszélgetni.A megismerkedésünkkor nem közölte velem de később kiderült, hogy rendőr.Eléggé frusztrált a dolog, -kizárólag a foglalkozása végett egyébként nagyon aranyos lány volt- bár nem akartam megbántani de végül 1 hónapja (pont két hónapos volt a kapcsolatunk) -miután lefeküdtünk egymással- szakítottunk.(Konkrétan közöltem vele, hogy egy rendőr az nálam tabu, meg egyébként bejön nekem, de a foglalkozása miatt kisebbrendűnek érzem magam és nincs értelme hogy folytassuk.)Tisztára kiakadt, hisztit csapott, azt mondta hogy komolyabb pasinak gondolt meg komoly kapcsolatot akart és most haragszik rám, meg keressem ha meggondoltam magam...és azóta folyamatosan szivat.

Kétszer igazoltattak eddig a házunk előtt a kolléganőjével miközben hazafelé jöttem az egyetemről, (közgázos vagyok, jövőre diplomázok) egyszer a szomszédos utcában, mikor kocsival mentem (arra hivatkozva hogy "kicsit gyorsan mentem") és legutóbb a kollégái megjelentek abban a klubban ahova járni szoktunk a haverokkal és záráskor, arra hivatkozva hogy túl sokat ittam -ami nem volt igaz- végül rendőrkocsival vittek hazáig...apám "legnagyobb örömére".

A kérdés hogy mit csináljak?Kérjek tőle elnézést, hogy én voltam a fax és próbáljuk meg újra, vagy mondjam meg hogy ne zaklasson, vagy panaszoljam be valakinek ill. hogyan kezeljem le hogy rendőr?


2010. márc. 21. 18:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlanám, hogy feljelentsd zaklatásért inkább lapíts!! Ha feljelented és ebből baja származik akkor a kollégák igazoltatásnál találhatnak nálad "véletlenül" bármit amiért bevisznek majd és úgy megaláznak/szívatnak, hogy befossol. Egy életre nem felejted majd el.


Én nem szívóznék egy rendőrrel, mert ismerem, hogy mennek a dolgok. Az előzetes letartóztatást pedig ne kockáztass, mert mire kiderül az ártatlanságod idegileg tönkremész.

2010. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Hát szerintem próbáld meg elkerülni a rendőröket,és rossz kimondani,de jobb ha a haverjaiddal,ezentúl más helyekre jártok,és messziről elkerülöd azt a helyet,ahol igazoltattak.Ha képesek voltak otthon is igazoltatni,akkor pedig titkon figyeltet a csaj.Tuti nem normális!Én inkább a szüleinek mesélnék a drágalátos kislányukról,aki visszaél a foglalkozásával!

Plusz azért előtte vele beszélgetnék el,hogy mégis milyen jogon szivat téged,és hogy részedről ez nem igazságos.

A rendőröket én sem bírom.24L.

2010. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

szerintem te kezdted el ezt az egészet... Főleg ha mondtad, hogy intelligens meg rendes is...akkor nem jó hogy szakitasz főleg amiután szexeltél vele egyet. Ez nagy bunkóság.

Szerintem menj hozzá és beszélj vele normálisan és rendesen és ha lehet akkor talán össze is jöhettek..ha mondta is h keresd majd és mert ő komoly kapcsoaltot akart.

Most ha van egy csaj aki rendőrnő akkro azt hiszed, hoyg nekik nem kell egy fiú vagy egy valaki akivel jó kapcsolatuk legyen?

S attól, hogy ő rendőrnő az nem mutatja azt, hogy most ő felsőbbrendű...nekem egyáltalán nem mutatja azt. Csak annyi hogy rendőr és kész. Az is egy munka. És nem mindig jó rendőrnek lenni. Szerintem az hülyeség hogy most amiatt felsőbbrendű...

2010. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele.
2010. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy bilincseljen az ágyhoz és kényeztetsen.XD!!!!!
2010. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Akik azt írják, hogy majd jól megszivatnak a kollégái, meg "neked kell bizonyítanod" stb stb azok hol élnek? Ismernek egyáltalán személyesen rendőrt?


Elárul kb. semmit nem kell bizonyítanod, bejelented JELVÉNYSZÁMMAL a járőrt és már rúgják is pics@n majdhogynem automatikusan, ha nem tud előállni egy nagyon-nagyon jó magyarázattal a felettesének. Arra meg igen nehéz jó magyarázattal előállni, hogy miért igazoltat valakit 2 nap alatt 3x a saját háza előtt. Ráadásul a "gyanúsnak tűnt" válasz igen merész lenne, lévén az ex paliájról van szó...


És aki azt hiszi, hogy a rendőrségnél hatalmas összetartás van és egymást sose csesztetik... az nagyon téved. A Pest megyei kapitányságok tele vannak sokplecsnis idi0ta irodista főnökökkel, akik azon élik ki magukat, hogy csesztessék a beosztott járőreiket. Egy ilyen ügyön kapva kapnának, hogy élvezkedhessenek.

2010. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Prólbáljátok meg újra.Ha csak a rendőrsége a baj amugy minden jó,hát..próbáljátok meg.
2010. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2011. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, eltelt 5 év, mi történt? Légyszi írd meg
2015. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szóval bejött neked a csaj...oké.

Miért nem próbáltad újra?

Vagy próbáltad?

2021. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!