Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapig jártam egy rendőrrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig jártam egy rendőrrel (nő), amióta szakítottunk folyamatosan sz*vat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok.Három hónapja megismerkedtem egy lánnyal az egyik klubban ahova a haverokkal el szoktunk járni sörözni meg beszélgetni.A megismerkedésünkkor nem közölte velem de később kiderült, hogy rendőr.Eléggé frusztrált a dolog, -kizárólag a foglalkozása végett egyébként nagyon aranyos lány volt- bár nem akartam megbántani de végül 1 hónapja (pont két hónapos volt a kapcsolatunk) -miután lefeküdtünk egymással- szakítottunk.(Konkrétan közöltem vele, hogy egy rendőr az nálam tabu, meg egyébként bejön nekem, de a foglalkozása miatt kisebbrendűnek érzem magam és nincs értelme hogy folytassuk.)Tisztára kiakadt, hisztit csapott, azt mondta hogy komolyabb pasinak gondolt meg komoly kapcsolatot akart és most haragszik rám, meg keressem ha meggondoltam magam...és azóta folyamatosan szivat.

Kétszer igazoltattak eddig a házunk előtt a kolléganőjével miközben hazafelé jöttem az egyetemről, (közgázos vagyok, jövőre diplomázok) egyszer a szomszédos utcában, mikor kocsival mentem (arra hivatkozva hogy "kicsit gyorsan mentem") és legutóbb a kollégái megjelentek abban a klubban ahova járni szoktunk a haverokkal és záráskor, arra hivatkozva hogy túl sokat ittam -ami nem volt igaz- végül rendőrkocsival vittek hazáig...apám "legnagyobb örömére".

A kérdés hogy mit csináljak?Kérjek tőle elnézést, hogy én voltam a fax és próbáljuk meg újra, vagy mondjam meg hogy ne zaklasson, vagy panaszoljam be valakinek ill. hogyan kezeljem le hogy rendőr?


2010. márc. 21. 18:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2022. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
szia mi történt
2023. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!