Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapig jártam egy rendőrrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig jártam egy rendőrrel (nő), amióta szakítottunk folyamatosan sz*vat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok.Három hónapja megismerkedtem egy lánnyal az egyik klubban ahova a haverokkal el szoktunk járni sörözni meg beszélgetni.A megismerkedésünkkor nem közölte velem de később kiderült, hogy rendőr.Eléggé frusztrált a dolog, -kizárólag a foglalkozása végett egyébként nagyon aranyos lány volt- bár nem akartam megbántani de végül 1 hónapja (pont két hónapos volt a kapcsolatunk) -miután lefeküdtünk egymással- szakítottunk.(Konkrétan közöltem vele, hogy egy rendőr az nálam tabu, meg egyébként bejön nekem, de a foglalkozása miatt kisebbrendűnek érzem magam és nincs értelme hogy folytassuk.)Tisztára kiakadt, hisztit csapott, azt mondta hogy komolyabb pasinak gondolt meg komoly kapcsolatot akart és most haragszik rám, meg keressem ha meggondoltam magam...és azóta folyamatosan szivat.

Kétszer igazoltattak eddig a házunk előtt a kolléganőjével miközben hazafelé jöttem az egyetemről, (közgázos vagyok, jövőre diplomázok) egyszer a szomszédos utcában, mikor kocsival mentem (arra hivatkozva hogy "kicsit gyorsan mentem") és legutóbb a kollégái megjelentek abban a klubban ahova járni szoktunk a haverokkal és záráskor, arra hivatkozva hogy túl sokat ittam -ami nem volt igaz- végül rendőrkocsival vittek hazáig...apám "legnagyobb örömére".

A kérdés hogy mit csináljak?Kérjek tőle elnézést, hogy én voltam a fax és próbáljuk meg újra, vagy mondjam meg hogy ne zaklasson, vagy panaszoljam be valakinek ill. hogyan kezeljem le hogy rendőr?


2010. márc. 21. 18:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Valakinek van még valami jó ötlete?Most már anyámat is megkereste hogy "beszéljen a fejemmel"...
2010. márc. 25. 10:00
 12/32 BlackSword ***** válasza:

emmiféleképpen ne tereld hivatalos útra a dolgot, mert abból mindkettőtöknek csak baja származhat... Neki a felettesétől, neked a kollegáitól... Szerintem hívd el valami semleges területre (mondjuk egy kávére, teára (lényegtelen))... Kérj tőle elnézést, mert tényleg fax voltál...


De voltaképpen miért zavart hogy rendőr? Engem nem zavarna...sőt, örülnék neki... mindig azt tanultam, hogy együtt kell működni a hatósággal (ha kedves, aranyos, és még csinos is... én nem állnék ellen)

2010. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Aranyos,de tényleg.Szerintem meg egy kis hisztis szemét.Jó,hogy szakítottál vele,még ha nem is a megfelelő okból.Majd megunja,idővel,egy kis leckét meg megérdemelsz te is,a "rendőr tabu" hülyeségedért.
2010. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ez a rendőrvő elég szánalmas.Jelentsd fel zaklatásért!
2010. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Bocs,rendőrnő!Tőrödjön bele!Ha meg nem tud akkor meg menjen phszihiáterhez!
2010. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

" ma 10:13"


Ugyan már!


MA MAGYARORSZÁGON ha HIVATALOS panaszt teszel egy rendőrjárőr ellen, akkor hidd el, annak a kollégái nem fognak téged b@szogatni, örülnek, ha ŐK megússzák a feljelentést, mert hatalmas szívásokat lehet szerezni egy-egy ilyen ügyből (márminta rendőrnek).


Csak, hogy pár példával éljek:

- Előléptetés határozatlan időre nyista

- kivezényelnek a legsz0patósabb helyekre / időpontban, akár közlekedés-irányító rendőrnek a 8. ker közepére...

- Plecsnimegvonás, stb..


Egyik ismerősöm főtörzszászlós volt és lefokozták 3 hónapra TÉLEN, -20 fokba GYALOGOS JÁRŐRRÉ egy olyan ügy miatt, mikor szolgálatban épp - saját szakállára - buzerált egy hasonló ügy miatt valakit, aki feljelentette.

2010. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát öregem, jó nagy paraszt voltál szegény lánnyal, de azért az se kutya amit ő csinál veled. Ráadásul, mivel hivatalos személy, ezért ez erősen hatalommal való visszaélés. Igazából biztos szép pár lennétek :D
2010. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Utolsóra ne hallgass, ez egy tipikus okoskodó!

Az h panaszt teszel még semmit nem jelent, és mivel te vádolsz neked is kell bizonyítani!

Ha meg nem tudod, és már megtetted a panaszt a végén még te fogsz rábas*zni, mert azzal is meg tud majd utána szívatni h azzal vádoltad!

2010. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ja tanú vagy bizonyiték nem árt mielőtt feljelented!
2010. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

DE VÁRJAL Xd most te majdnem az elejétől tudtad hogy rendőrnő, és jártál vele, majd miután megd*gtad , azután mdtad neki hogy nálad a rendőrnő tabu?XXXXXD


és miért nem akkor mdtad ezt amikor rájöttél?:D


Nemis átlátszó b*zdmeg ,amúgy full respect Xd

2010. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!