Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női megérzés vagy féltékenykedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női megérzés vagy féltékenykedés?

Figyelt kérdés
Azt álmodta, hogy a párom az egyik barátnőmmel aki régen bejött neki vele beszélgetett velem nem is foglalkozott. Annyira mérges voltam rá. Utána csókolóztam álmomban egy másik sráccal azt észre se vette mert azzal a másik lánnyal beszélt. Álmomban szakítani akartam vele. Nem tudom lehet nem is ő az igazi? A valóságban minden rendben nem beszél már azzal a barátnőmmel.
2015. dec. 4. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A megcsalásról szóló álmok, azt jelentik, hogy nem vagy teljesen biztos a kapcsolatodban. Szerintem felejtsd el ezeket a hülye álmokat és örülj a boldog kapcsolatodnak, amíg teheted.
2015. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Álmodtál. Ne magyarázz bele semmi különlegeset, semmi extrát, egy álom volt. Semmi megérzés meg ilyesmi.


Másokkal is megtörtént már ez, velem is, barátnőmmel is, marha pocsék érzés, de csak egy álom volt.

2015. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nézd meg az álmoskönyvben,vagy álmok abc-jét a neten, hogy mit jelent ez az álom, ha ennyire nyugtalanít egy álom.


Az álmok a félelmeinket is kivetíthetik, lehet tudatalatt félsz, hogy elveszíted a párod.

2015. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez csak egy álom, nem jelenti, hogy a barátod meg akarna csalni

max, hogy te tartasz tőle

szóval ne foglalkozz ilyennel, örülj hogy a valóságban minden rendben

2015. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyet álmodnék, én úgy értelmezném, hogy a saját tudatalatti félelmeim, feldolgozatlan érzéseim jelentek meg ilyen formában.
2015. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!