Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nekem kell eldönteni, de szerintetek mi lenne a helyes?

A szituáció:

Szeretem őt, jól érzem magam vele, de túl nagy a korkülönbség.

Eszem szerint felejtsem el, mert tudom, hogy később, hosszútávon nem működhet.

Szívem szerint... hát nagyon szeretem.

16 év korkülönbség, nő: 27 férfi: 43 (fiatalos, 5 évet simán letagadhat)



2015. dec. 10. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy ti mit gondoltok és mit éreztek egymás iránt. egyáltalán nem egyértelmű, hogy mi a nagy korkülönbség és az sem, hogy mekkora gondot jelenthet. önmagában a korkülönbség nem feltétlenül gond, még akkor sem, ha nagyon látszik.

a korkülönbség akkor jelenthet gondot, ha a környezetetek nagy problémát csinál belőle és ezért nem hagynak titeket békén, vagy ha a korotokból adódóan nagyon másmilyenek vagytok, más az érdeklődésetek, értékrendetek ÉS ezeket a dolgokat nem tudjátok megtanulni kezelni és nem tudtok összecsiszolódni.


ha mindkettőtöknek sikerül a dolgot megfelelően kezelni és feldolgozni, akkor egyáltalán nem kell gondot okoznia. ha mégsem sikerül, akkor meg kipróbáltátok és legalább biztosan tudjátok, hogy nem működik, nem kell találgatnotok, hogy mi lett volna, ha.

2015. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem számít, a társadalom és a családtagok, meg a haverok rosszallóan nézhetik, de, ha nem bosszú és dac szülte kapcsolat, akkor nem fognak kötekedni, ha intelligens emberek
2016. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Öreg hozzád!

Nem lenne tartós a kapcsolat!

Inkább legyél az én barátnőm! :-)

F/60

2016. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!