Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak van egy gyermeke és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak van egy gyermeke és vele él. Nem tudom elfogadni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, párom nálam 12 évvel idősebb és 18 éves korában egy buliban egy szinten anno 18 éves lány terhes lett tőle . Rá 9 hónapra párom kapott egy levelet hogy édesapa . Miután ezt megtudta nem akarta magára hagyni a gyermeket és folyamatosan meglátogatta őt, míg egyszer úgy döntött a szüleivel hogy férfi létére magához akarja venni az anno 3 éves kisfiát, mert a nő akitől gyermeke van hanyag. A fiú most 17 éves és én sajnos nem tudom elfogadni hogy gyermeke van. Szeretnénk sajàt közös gyermeket, de ha a fiú még ott él nem szeretnèk. Szeretném ha egy év múlva elmenne a páromtól hogy saját közös életünk lehessen, de mi van akkor ha nem megy el és maradni akar velünk? Én irigy vagyok rá mert túl sok mindent megkap és tudom hogy a mi közös gyermekeink nem fognak ilyen sok mindent megkapni mert a párom màr idősebb lesz ;- ( tanácstalan vagyok és félek Köszönök minden választ

#gyerek #Pàromnak #nála él
2015. dec. 14. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Keress másik pasit. Végiggondoltad már, hogy mikor arról a bizonyos felelőtlen leányzóról fantáziálsz, hogy bár vetette volna el a gyereket, akkor ennek a 17 éves fiatalembernek a halálát tervezgeted, akit a párod valószínűleg szeret? És aki szereti az apját? Te viszont nem szereted igazán, vagy önzésből, vagy az a régi sérülés betegített meg, mikor te bizony megöltél egy hasonló gyereket, "mert még nem volt itt az ideje". Fordulj pszichológushoz.

Egyébként ha a fiú el is költözik 18 évesen (persze miért tenné, hacsak nem tanulni vagy dolgozni megy valahová), attól még az apja fia marad. Ide jön majd haza karácsonykor, ha segítségre van szüksége, és egyáltalán, az érzelmi szálak nem szakadnak el, csak átalakulnak. Sőt, idővel a te párod lesz a fiú gyermekeinek a nagypapája is, te pedig belebetegszel majd a féltékenykedésbe.

2015. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik pasit, és egy jó pár évig még ne vállalj gyereket, mert nem vagy még kész az anyaságra. Ez a pasi meg egy felelősségteljes felnőtt.
2015. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én összetenném a két kezem, ha egy ilyen felelősségteljes férfit találnék aki felnevelte egy futó kapcsolatból született gyerekét. Ha szereted őt, szereted a fiát is. Nem kötelező rajongani érte, de hozzá tartozik és nem kell mást tenned, csak elfogadnod őt.

Ha ezt a férfit akarod,akkor tudomásul kell venned, hogy ő már apa és a gyereke örökre a gyereke marad.


Én elvált anyuka vagyok és nem tudnék soha olyan férfival összejönni aki nem fogadja el maximálisan a gyerekemet. Ha összejönnék valakivel és megtudnám, hogy a pokolba kívánja a gyerekemet, úgy dobnám ki, hogy a lába nem éri a földet.

2015. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ . Azt hiszem rám férne egy agymosás. Igazatok van :-(

Nem lehetek önző egoista .

Köszönöm mégegyszer a segítségeteket , már értem hogy mi a helyes út . Tapasztalat és tanács nélkül nehéz volt megérteni , de most már lassan kezdem érezni hogy totál betegesen néztem a dolgokat ;-(

2015. dec. 14. 22:21
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még gyereked,nem tudhatod, de egy gyerek sokminden felett áll!! És ha a párod fiatalon ilyen jól kezelte ezt a becsúszott gyerek dolgot, a ti tervezett közös gyermeketek nek is jó apja lesz! És teljesen mindegy, hogy hogyan lett terhes, meg milyen az anyja, a gyerek van és ennyi!!

Ja és helyre kéne valóban dobni az agyad...

2015. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!