Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi egészségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egészségi hátulütője egy kapcsolatnak? (legalábbis a mi esetünkben)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok, 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, kapcsolat terén minden szuper!

Viszont ez az elmúlt pár hónap tele volt orvoshoz rohangálással. Röviden összefoglalom,hogy mik is történtek velünk:

Sajnos felelőtlenek voltunk, és nem védekeztünk.. így mehettem a nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért.De ha már ott voltam, íratni akartam fel fogamzásgátlót. Mivel elég pattanásos voltam, elküldött az orvos vérvételre. Jó, másnap elmentem vérvételre, aminek 3 hét múlva lesz eredménye. Elmentem a nőgyógyászhoz vissza, hogy akkor mik lettek az eredmények és kezdhetem-e szedni a tabit. Ideadták a receptet, de a vérvétel összes eredménye még nem érkezett meg,jöjjek vissza 3 hét múlva. Visszamentem, csináltak UH-t, stb..


Következő eset, hogy a párom péniszén kis pöttyök lettek, amik nagyon viszkettek neki. Elment vele orvoshoz, elvileg általam fertőződött meg Candidával. Remek, én semmi tünetet nem tapasztaltam. Ezt mindkettőnknél ki kellett kezelni Diflucan gyógyszerrel.


Egy hónapja szedem a fogamzásgátló tablettát, és áttöréses vérzésem volt, a 3. hét minden napján pár csepp, ami a tájékoztatóban is benne van, hogy normális, nem is aggaszt, de azért ugye nem kellemes.


Most pedig iszonyatosan felfáztam, véreset pisilek, a wc-n ülve sírok, annyira fáj, délután rendel az orvos, nem tudom hogy bírom ki addig.


Normális, hogy ennyi minden történt velünk ilyen rövid idő alatt? Úgy szeretném már, ha minden rendben lenne, és nem kellene folyton orvoshoz szaladgálni.

Tudom,hogy ezek természetes dolgok, de olyan kellemetlen...

Nálatok is volt ilyen? Néha már kezdek belefáradni ebbe a sok nyavalyába


2015. dec. 15. 10:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg képes vagy párhuzamot vinni a szerencsétlenség sorozat és a kapcsolatod között?!


A fogamzásgátló felíratása hosszú folyamat, ehhez semmi köze a kapcsolatodnak.

A nemi probléma az kellemetlen, pont most sikerült. Szívás.


A gyógyszer, aminek megint semmi köze a kapcsolatodhoz, nincsen jóban veled, a felfázás meg a te felelőtlenséged miatt volt.


Nem értem minek kellett párhuzamot vonni..

2015. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Azért vonok párhuzamot köztük, mivel ha nem lennék kapcsolatban, akkor nem szednék tablettát.

A felfázás pedig bakteriális eredetű, szex során is eljuthat a végbélből az E-coli a húgycsőhöz, ezáltal kiváltva a hólyaghurutot.

És én egy szóval sem hibáztatom a barátomat, csak sajnálom,hogy ennyi macera van velem, meg hogy az elmúlt időben egy csomót rohangáltunk az orvoshoz.

2015. dec. 15. 10:44
 3/22 anonim ***** válasza:
Tök mindegy...ez van, majd elmúlik. Örülnék ha ilyen problémáim lennének.. Azon problémázzak, hogy mennyi problémám van..
2015. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán látom értelmét a kérdésnek. Persze, ha most egyedül lennél, ezeknek nagy részét megúsztad volna. Volt most egy peches széríátok, de hát ez bárkivel előfordulhat. Remélem, hogy hamarosan vége lesz, meggyógyulsz és egészségesen évezhetitek egymás társaságát.
2015. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
"felelőtlenek voltunk, és nem védekeztünk" No ennyi az egészben az értelmes.
2015. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%

a fogamzásgátló tablettával minden nő sokat szív.

csak a pasik akarják ráerőltetni a nőkre,hogy beléjük élvezhessenek.

L21

2015. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanennyi ideje vagyunk együtt mi is a párommal. És én is elgondolkodtam pár dolgon, mivel amióta vele vagyok, felváltva betegszünk meg. Leginkább csak nátha és társai, de tényleg nem értem. Ennyire még nem voltam szerelmes, előző kapcsolatomban a 4 év alatt kétszer voltam beteg, előtte gyakrabban. Azt hittem, a szerelem a legjobb immunerősítő, de a mostani kapcsolatom rácáfol. Próbálok nem párhuzamot vonni a dolgok között, de mindenesetre furcsa ez az egész.
2015. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

"a fogamzásgátló tablettával minden nő sokat szív. "


Kedves, nagyon bölcs, 21 éves lányka.. Minden nőt ismersz?

2015. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Változó, én egészséges, egészséges életet élő férfinak tartom magam. 9 lányból eddig 6-tal egyáltalán soha nem használtam óvszert, akikkel voltam.


Betegséget nem kaptam el, teherbe senkit nem ejtettem.

Amiket leírtál, hogy ennyit kell rohangálni orvoshoz, szerintem nem normális.

2015. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szóval mivel ti buták vagytok védekezni, a pasid elkapott tőled vmit (vagyis te gumi nélkül engedsz magadba mindenkit) arról ki tehet?
2015. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!