Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi egészségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egészségi hátulütője egy kapcsolatnak? (legalábbis a mi esetünkben)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok, 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, kapcsolat terén minden szuper!

Viszont ez az elmúlt pár hónap tele volt orvoshoz rohangálással. Röviden összefoglalom,hogy mik is történtek velünk:

Sajnos felelőtlenek voltunk, és nem védekeztünk.. így mehettem a nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért.De ha már ott voltam, íratni akartam fel fogamzásgátlót. Mivel elég pattanásos voltam, elküldött az orvos vérvételre. Jó, másnap elmentem vérvételre, aminek 3 hét múlva lesz eredménye. Elmentem a nőgyógyászhoz vissza, hogy akkor mik lettek az eredmények és kezdhetem-e szedni a tabit. Ideadták a receptet, de a vérvétel összes eredménye még nem érkezett meg,jöjjek vissza 3 hét múlva. Visszamentem, csináltak UH-t, stb..


Következő eset, hogy a párom péniszén kis pöttyök lettek, amik nagyon viszkettek neki. Elment vele orvoshoz, elvileg általam fertőződött meg Candidával. Remek, én semmi tünetet nem tapasztaltam. Ezt mindkettőnknél ki kellett kezelni Diflucan gyógyszerrel.


Egy hónapja szedem a fogamzásgátló tablettát, és áttöréses vérzésem volt, a 3. hét minden napján pár csepp, ami a tájékoztatóban is benne van, hogy normális, nem is aggaszt, de azért ugye nem kellemes.


Most pedig iszonyatosan felfáztam, véreset pisilek, a wc-n ülve sírok, annyira fáj, délután rendel az orvos, nem tudom hogy bírom ki addig.


Normális, hogy ennyi minden történt velünk ilyen rövid idő alatt? Úgy szeretném már, ha minden rendben lenne, és nem kellene folyton orvoshoz szaladgálni.

Tudom,hogy ezek természetes dolgok, de olyan kellemetlen...

Nálatok is volt ilyen? Néha már kezdek belefáradni ebbe a sok nyavalyába


2015. dec. 15. 10:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Idő, mire megszokja egymást a testetek, azért van ez a sok minden. Egy fél év, és minden rendben lesz. :)


A felfázással vigyázz, ha többször előfordulna, mindenképp menj el orvoshoz. Valószínűleg annak is ehhez van köze. (Velem is ez volt/van.)

2015. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítő hozzászólásokat! Aranyosak vagytok! Remélem most már tényleg nem lesz több gubanc, és élvezhetjük egészségesen a fogamzásgátló örömeit. :)

Voltam orvosnál, kaptam antibiotikumot a felfázásra, illetve Uroginnel és tőzegáfonya kapszulával is kiegészítem a gyógyulást, csütörtökön nagy vizsgám lesz!

Köszönöm mégegyszer!

2015. dec. 15. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!