Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a barátnőtöket/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a barátnőtöket/barátotokat, ha buta lenne? (lent az én történetem)

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm nagyon szép, ezt tényleg nem lehet tőle elvenni, viszont kitapasztaltam, hogy elég buta, mert feledékeny. Úgy érzem, hogy ezért nem eléggé értelmes. Meg igazság szerint nem is nagyon lehet vele semmi komoly témáról beszélni, mivel nem ért semmihez. Az ő tudása a szépségápolásban és a vásárlásban kimerül. Amikor megismertem többre tartottam ennél.

2015. dec. 17. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5%
Ostoba buta lotyó.... Nézhet ki bárhogy ha 30 IQ-ja van. Alapból össze sem jövök vele mert szánalmas.
2015. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 opened paradise ***** válasza:
59%

Ez még nem egyenlő azzal,hogy buta lenne. Lehet ha ő hozna fel valamilyen témát,akkor te nem tudnál hozzászólni.

Valamint ha a te csomagodat kell átvenni,akkor ne mondd,kérd,dettó a vendégség,ahol először meg kéne kérdezni.

2015. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A szépség múlandó, és az alapján amit írsz ez a lány mást nem tud neked nyújtani. Persze most velemaradhatsz ha ez neked elég, de számíts rá, hogy hosszútávon nem fog működni. Innentől a te döntésed.
2015. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Össze sem jövök buta emberrel, pár randi alatt ez kiderül, hogy mennyire buta, olyan kérdéseket rakok fel.
2015. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

a csajod egy UFO

és kiírtani jött a Földet

2015. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez a feledékenység csak veled kapcsolatos, vagy a saját dolgait is elfelejti? Mert lehet, hogy egyszerűen csak nem fontos neki az, ami neked igen.
2015. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A figyelem zavar nem azonos a butasággal. Ha nem lehet vele beszélgetni az már baj, de azért itt is felmerül a kérdés: veled miről lehet beszélgetni,neked mi az igényed? Mert néha diplomás emberek sem tudnak egymással jól elbeszélgetni annyira más az érdeklődésük. Ha esetleg téged is csak a meccs, a science ficion meg a sörözés érdekel mondjuk, ezek nem a legnőiesebb érdeklődési körök, tehát nem az ő hibája ha mondjuk ezekhez nem tud hozzászólni.

Tudod, ha tényleg buta mint a föld és te ezt eleinte nem vetted észre, akkor azért te sem lehetsz egy agytröszt. Mivel a butaságot egy beszélgetés alatt ki lehet szűrni.

2015. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha örülsz annak,hogy feléd nézett egy szép,de buta csaj,megérdemled. Eleve nem jönnék össze pasival úgy,hogy nem ismertem ki nagyjából,még a lila köd előtt. Értelmes ember tud szelektálni,buta meg nem. Ennyi.
2016. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A feledékenységet nem említeném egy lapon a butasággal, és nekem a feledékenység annyira nem nagy baj, meg tudok lenni vele. Max. tudom, hogy nem bízok rá olyan dolgokat, amihez dátumot kell megjegyezni.

De ha már tájékozatlan, felszínes, tanulatlan, akkor lapát. Össze se jönnék olyan pasival, akiben az az egyetlen pozitívum, hogy tetszik nekem (bár én jól ki szoktam összhatásból, kisugárzásból szűrni az okosakat és a hülyéket...).

2016. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!