Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 35 éves férfinak gáz, ha nincs gyereke?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a barátom, akivel már 6 éve ismerjük egymást 35 éves. A lényeg, hogy 4 évig együtt voltunk, jött egy hosszabb szünet közöttünk, de újrakezdtük. A kapcsolatunk szerintem minden téren jobb, mint az előzőben. Mindig csak egy gond merül fel, és ez a legnagyobb vita témánk, a gyerek vállalás. Személy szerint nem érzem magam késznek erre. Ez is egy főbb ok volt, ami miatt egyszer szétmentünk. A párom elvileg megérti, hogy még beszeretném fejezni a tanulmányaimat, és esetleg utána házasság, majd csak aztán a gyerek...de ugyanakkor talán át tudom érezni a helyzetét. 35 éves, és nincs gyereke. Lett volna lehetősége rá, de akkoriban meg habzsolta az életet. Szóval valamilyen szinten valahol ő is elrontotta...mindig mondja, hogy csak tőlem szeretne gyereket meg stb...olykor már kellemetlenül érzem magam, hogy mindig csak húzom a témát a fiatalságomra és arra hivatkozva, hogy had éljek még kicsit. Ha annyira velem képzeli el az életét, akkor nyilván vár..mást nem is tehetne, de sajnálom is ugyanott. Szerintetek nagyon gáz, ha nincs még gyereke 35 évesen? Hogy tudnám "kompenzálni"?

2015. dec. 21. 00:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
"A párom elvileg megérti, hogy még beszeretném fejezni a tanulmányaimat, " hát még az a szerencse... a szüleid se azért neveltek, segitettek, tanittattak, hogy ne legyen diplomád és olyan munkád, amilyet szeretnél és amiért majdnem 20 évig az iskolapadban ültél.
2015. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm 7 év után épp válik, most 35 éves , ki tudja mikor lesz megint kapcsolata és nem született gyerekük. ő akkor mit szóljon
2015. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nagybátyám 38 éves, mostani csajával költözik össze, és nemhiszem, h akarnak majd gyereket
2015. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Látom a turbófeminizmus, médiabutítás és túlzásba vitt diplomásképzés minden nőt elért. Rendszerváltás előtt pont 23 évesen alapítottak családot az emberek. 18-22 éves korig elég lett volna kiélned magad, mi akadályozott akkor? Amúgy a pasas meg lúzer, hogy ennyi idősen nincs gyereke.
2015. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
ezek szerint neked már van és 23 körül született, ugye ?
2015. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Egy ferfinak elete vegeig lehet gyereke. Kepes a gyermeknemzesre. Neked kb 40 eves korodig ajanlatos szulnod. Ha nem erzed kesznek magad ra, addig ne szulj. A diplomad mindennel fontosabb. Utana legyen jo munkahelyed. Amit Te csinalsz, az mostanaban bevett szokas ertelmisegi csaladokban. Teljesen normalis, h meg boven nem akarsz gyereket. Kezdj inkabb egy korodbeli fiuval, o meg fog erteni.

N

2015. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Átfogó választ adnék minden hozzászólásra...főleg azokra, mely szerint már régen ki kellett volna élnem magam és mi az hogy még nincs gyerekem: erre csak annyit tudok mondani, hogy modern korban élünk. Nem a régi világ van...meg akkor az emberek már bocs, de mit tudtak csinálni? Akkor akkora mértékben nem volt fontos a tanulás, meg egyesek lazán tudtak gyereket nevelni a munka/iskola mellett...szerinted a mai rohanó világban ez hogy lehetséges? Kb sehogy. Meg bocs, hogy majd leendő gyerekemnek nem akarok olyan példát mutatni, hogy minek a diploma meg minek tanulni, majd megélsz valahogy, igaz bamba vagy, de majd csak lesz valami. Szerintem ez így nem működik...bár kinek mi. Ha nem múltál el 23 éves, akkor hajrá. Csinálj gyereket, majd kezd magával valamit.


Arra, hogy kezdjek korombelivel..hát..régebben próbálkoztam, igaz eltelt jó pár év azóta. A korombeliek mind csak a szexre hajtottak, másra nem nagyon. Nekem komolyabb kapcsolat kell/kellett, meg is találtam. Tulajdonképpen a mostani párommal nőttem fel..megismerkedtünk és majdnem azóta együtt is vagyunk. Én abból a szempontból értem meg, hogy tegyük fel, ő már 38 lesz, amikor gyerekünk lesz, és necces, hogy az unokáit lássa felnőni. Vagy na...értitek. (most ne kössetek bele, csak random írtam egy számot) Mivel van köztünk jó pár év, ő ezekkel tisztában van/volt, amikor velem kezdett, vagy újrakezdett.

2015. dec. 21. 12:59
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen még szerintem bőőőőven ráérsz a gyerekvállalással. Nekem még 30 évesen sincs,és a közeljövőben nem is tervezek..pedig 6 éve férjnél vagyok és lassan 12 éve vagyunk kapcsolatban. Sőt, a párod 35 évesen sincs lemaradva semmiről sem! Sehogy nem kell kompenzálnod ezt a dolgot. Meg kell beszélnetek,hogy egyelőre még nem állsz készen rá, de pár év múlva szívesen benne vagy a dologban és kész.
2015. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
az miért van, h aki nem szült még, el tudja fogadni, h más már igen, nem szólogat be, nem oltogat érte senkit persze vannak kivételek sajnos), míg akik születésükkor már véranyák voltak legszívesebben nem is követ de sziklát b**sznának azokhoz akik nem így gondolkodnak?
2015. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

5.


A terhesség vette el az eszed, vagy sose volt?

Attól hogy valaki nem akar gyereket, még szeretheti a párját.


Kérdező: Csak akkor vállalj gyereket ha te is akarod, ne dőlj be érzelmi zsarolásnak, és semmilyen más nyomásnak. Ne haragudj, de itt bizony kiütközik a köztetek lévő korkülönbség.


Önmagában senkit nem tesz gázzá az a tény, hogy nincs gyereke, akárhány éves, az viszont elgondolkodtató, hogy ennyi idős korára nem alakított ki elkötelezett kapcsolatot. (Nincs felesége, élettársa, komoly kapcsolata.) Ez szerintem furcsa. Ha csak falta a nőket, akkor pedig nem hiszem hogy egyik pillanatról a másikra majd megállapodik. Az ilyen típusú emberek nem változnak.

2015. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!