Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 35 éves férfinak gáz, ha nincs gyereke?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a barátom, akivel már 6 éve ismerjük egymást 35 éves. A lényeg, hogy 4 évig együtt voltunk, jött egy hosszabb szünet közöttünk, de újrakezdtük. A kapcsolatunk szerintem minden téren jobb, mint az előzőben. Mindig csak egy gond merül fel, és ez a legnagyobb vita témánk, a gyerek vállalás. Személy szerint nem érzem magam késznek erre. Ez is egy főbb ok volt, ami miatt egyszer szétmentünk. A párom elvileg megérti, hogy még beszeretném fejezni a tanulmányaimat, és esetleg utána házasság, majd csak aztán a gyerek...de ugyanakkor talán át tudom érezni a helyzetét. 35 éves, és nincs gyereke. Lett volna lehetősége rá, de akkoriban meg habzsolta az életet. Szóval valamilyen szinten valahol ő is elrontotta...mindig mondja, hogy csak tőlem szeretne gyereket meg stb...olykor már kellemetlenül érzem magam, hogy mindig csak húzom a témát a fiatalságomra és arra hivatkozva, hogy had éljek még kicsit. Ha annyira velem képzeli el az életét, akkor nyilván vár..mást nem is tehetne, de sajnálom is ugyanott. Szerintetek nagyon gáz, ha nincs még gyereke 35 évesen? Hogy tudnám "kompenzálni"?

2015. dec. 21. 00:27
1 2 3
 21/27 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Hát...Eléggé az...
2015. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Volt egy komolyabb kapcsolata előttem, abba nem mennék bele, hogy az miért ment tönkre. 4 évig voltak együtt talán a nővel, a nőci meg olyanért okolta, amiről ő egyáltalán nem tehetett...ezért mentek szét. Utána hosszabb ideig nem volt komolyabb kapcsolata, most itt vagyok én. Igaz, fiatalabb jócskán meg minden, de 6 év az 6 év, 1,5 év megszakítással ugyan, de annyi. Ez szerintem teljesen komolynak mondható.
2015. dec. 21. 20:26
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz, hogy egy éretlen lánykával kavar, mikor bőven lennének korban jobban hozzá illő nők, akik már igenis szeretnének gyereket.
2015. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Most nehogy már az legyen gáz, hogy valaki hogy éli az életét, és mikor ejt teherbe valaki.

Viszont itt a kulcskérdés nem ez. Hanem az, hogy eltérőek a céljaitok, mást vártok ettől a kapcsolattól. Maga a korkülönbség nem lenne gond, de te kapcsolatot akarsz, egy társat, aki melletted van, szeret, imád téged, és akivel megértitek egymást; ő meg mihamarabb gyereket.

2015. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23-mas, egyérételmű, hogy kettőjük közül a férfia az éretlenebb, attol, hogy te nem veszed számitásba a korukat..egy 35 éves pasinak nem gáz, ha nincs gyereke, de feljörr már, hogy a pasinak sokáig tartott, mire kiélte magát. egy 23 éves lány, aki még tanul és nem akar gyereket, ellenben remélhetőleg fontosnak tartja, hogy ami miatt többek között a szülei felnevelték és támogatták és amiért 20 évet ül majdnem iskolapadban, azt ne dobja el magátol, mert valakinek épp más tervei vannak családalapitás szempontjából az elkövetkező pár évre . sokféle érettség létezik, sőt nem is biztos hogy olyan jó mindig mindenben érettnek lenni. de érett gonodlkodásra vall pl., ha valaki nem tanácsol olyanokat egy 23 éves diáknak, hogy babázzon le, nehogy más adja meg a gyermek szentségét a pasijának vagy hogy vessen magára, ha nem tud elég érett lenni korahuszonévesként a hamincasokhoz képest..
2015. dec. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ja és elvileg nem tisztem minősiteni más véleményét, lepontozni se szoktam soha az oldalon senkit (sokan megteszik helyettem , a saját kédéseimnél is:)) ,de az ötös válasz meg az év vicce.. egy elvileg felnőtt nőtől, aki a gyerekvállalás életreszóló felelösségének kapujában áll..
2015. dec. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Az a gáz, hogy egy éretlen lánykával kavar, mikor bőven lennének korban jobban hozzá illő nők, akik már igenis szeretnének gyereket."


Egyrészt az ember jobb esetben szerelemből (is) kezd egy kapcsolatba és ez nem függ a kortól. Másrészt ha most szakitanának, és keresni kezdene egy 30-as nőt, az is időbe telne, mig olyat talál, akivel el tudja képzelni a kapcsolatot, hát még a házasságot. Az is évekbe telne, mig összeköltözve kiismernék egymást. Lehet, a 30-as nő se akarna még gyereket... soroljam még, hogy miért nem tartana akkor se előrébb a családalapitásban, ha most elkezdene más korosztállyal ismerkedni ? Te ugy állsz ehhez, mintha egy férfi vmi spermabank lenne, egy nő meg donor, aki kihordja a gyereket. jah, és akkor még csak az érzelmi és párkapcsolati vonatkozásáról beszéltünk a dolognak, mert ugye egy gyerek felneveléséhez pénz is kell, és nem árt egy lakás vagy annak hiján legalább stabil egzisztencia sem.. most egy nő akkor ember is, akinek lehetnek céljai az életben és lehet boldog is vagy csak egy állat, akinek fialni kell ?

2015. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!