Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellie18 kérdése:

Nem tudom hogy szeretem e?!?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy szeretem e. Nagyon jó amikor együtt vagyunk és délutánonként mindig rá gondolok . Milyen jó lenne ha együtt lennénk , lefekudnenk stb . Viszont nem érzi hogy szeretem es en sem tudom h szeretem e . Lassan fel eve vagyunk együtt , de nem akarom elveszíteni de felek sőt tudom h megbánnam. Bármit megtenne ertem mert nagyon szeret de nem tudom ugy viszonozni a szerelmet, egyszerűen nem megy. Szüleimtol sosem kaptam ezt meg, ő volt az elso akinek kimondtam h "szeretlek". Ugy gondolja , hogy ez hülyeség , ha éreznem akkor menne .sokszor gondoltam h kimondom amikor együtt vagyunk , de valahogy ndmemt . És most döntenem kell hogy mi legyen . Valóban mem akarom elveszíteni , de lehet hogy ez csak egy fellángolás volt hiszen kb "ő az elso aki szembe jott velem" es összejöttem vele ( ezt ugy ertem hogy táborban találkoztunk aztan részegen mindig egymásra találtunk , es utana elkezdtünk beszélgetni , elotte nem votl senkim) . Lehet hogy nem ertem meg erre a kapcsolatra , de nem akarom megbántani . Ugy gondolom ha együtt maradunk ketlem h egy kettőre ki tudom mutstni a szeretemet. Votl hogy megsértődött mert inkabb hazamentrm es nem vele voltam ( elvesztettem a kulcsom es nagyon faradt voltam ) , ezután mem szólt hozzam csak ket napra ra . Ez nagyon megviselt , egész este sírtam, minden bajom volt . Nem régiben ugyenez tortent es utana mar rohadtul elegem lett , hogy egyik percről a másikra nem szól hozzam es ha beszelni próbálok vele akkor se reagál. Es rohadtul beragtsm ra . Ma találkoztunk es elvileg megbeszéltük volna de nem sikerult nagyon beszelni az lett belőle h gondolkozzak rajta . De nem tudom h mit érzek mert meg mindig idegesít h besértődött ( es nem gondolom h barmi rosszat tettem volna ) . Nem tudom hogy döntsek. Tudom h ezt nekem kell eldönteni de ha valaki hasonló cipőben jár mint en leírhatna hogy mi a véleménye . Sokat segítene !!

2015. dec. 23. 02:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egyszer valóban szerelmes leszel, az nem kell majd megkérdezned.
2015. dec. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!