Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha vékonyabb lennél, többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha vékonyabb lennél, többször megdugnálak! " Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Ezt mondta a párom (23/F). Havi 4-5 alkalommal szeretkezünk. Másfél éve vagyunk együtt, azóta sajnos 53 kilóról felhíztam 60-ra. A hónapok alatt megcsappant a szexuális életünk, amit azzal magyaráz, hogy nem kíván annyira, mert neki nem tetszik hogy "husis" vagyok. Tudom, hogy le kell fogynom, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk, meg vissza is szeretném nyerni a régi formám hogy magam miatt is főként, de mégis el vagyok keseredve nagyon. Ez lenne az igaz szerelem? Ha szeretsz valakit, akkor pár kiló plusszal is szereted, nem? Mert elvileg szerelmes belém, és érzem is, de ezek után már kételkedem benne, hogy ez biztos szerelem-e vagy csak szeretet.... Tudom, hogy az exe egy utálatos nő volt, de vékony volt és szexi, és többször is megcsalta a lány, nem szerette a páromat, és pàrom se szerette őt ezek miatt annyira, mégis többször szexeltek, mint mi. És párom szerint a szex érzelmeken alapul. Ezek szerint mègse, sokkal többet nyom a szexi külső??? (Egyébként tuti nem csal meg, mert minden szabadidejét otthon tölti, együtt élünk, nincsenek titkolnivalói, utánajártam. Sőt nincsenek gyanús jelek sem. Ezt kizárom abszolút.)


Borzasztóan csalódott vagyok, összezavart, kétségbeesett. Másfél éve vagyunk együtt és vele terveztem a jövőmet. Kérlek adjatok hasznos tanácsokat. 22/L


2015. dec. 28. 16:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
43%
Én sem értem, h miért írtad ki. Fogyj le vissza és akkor majd kiderül, hogy ez a baja, vagy esetleg más. Nem látunk senki fejébe.
2015. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%

Én azt tanácsolom, ne tervezd vele a jövődet. Mi lesz ha gyereketek lesz?

Mi lesz ha ráncos leszel (ami ugy elkerulhetetlen a korral)?


Csak a tested kell neki amig szép vagy, aztán repülsz.

2015. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeret ez a pasi téged. 7 kiló nem 20 ami nagyon nagy súlytöbblet lenne. Szedd össze az önbecsülésed. Mert ettől a pasitól semmire sem számíthatsz, ha bajban leszel.
2015. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

:( de nem értetitek.....

Havi 4-5 alkalom akkor is borzasztóan kevés!!!!!!! :( fiatalon meg pláne!!! Ez heti egy alkalmat jelent! Ez szerintetek normális igy?

2015. dec. 28. 16:49
 15/36 rrrrrreennnnn ***** válasza:
90%

Na akkor most sértődjél meg kérdező és pontozzatok le,de egy felszines majommal osztod meg,jobban mondva pazarolod el a legszebb éveidet. Ha az 53 kilodat szerette,akkor vegyen 53 kilo krumplit,de egy dekàval se többet!

Ő lenne a tökéletes ember,akin egy gramm zsír nincs,mindig és minden helyzetben olyan,mintha gyufàs skatulyàbòl hùztàk volna elő,vagy ki a bànatos p**a lenne ő?????

Ne akarj egy ilyen emberrel semmilyen jövőt. Nem a kilok miatt.Gondold tovàbb! Az életben rengeteg olyan helyzet lesz,amiben még lehet,hogy szedsz magadra,meg befolyàssal lesznek a külsődre.Akkor mi lesz? Ha ne adj'Isten betegség végett lesz rajtad 3-4 kilo plusz? Vagy kicsit hullik a hajad? Ezer dolgot tudnék sorolni...

Terhesség alatti hîzàsra gondoltàl màr? Mi lesz a fontosabb neki? Akkor is az,hogy Te 53 kg legyél? Véletlen sem az,hogy egészségesek legyetek?

Félre értés ne essék!!!!Egy szòval nem mondom,hogy egy nő mindent megengedhetnek magànak,mert ő nő és a férfi meg fogadja el,slussz!!Egy nő sosem legyen slampos és tegyen meg a tőle telhető legtöbbet az alakjàért,nőiességéért!!!! De azért ez nagyon fhos!

Majd ha felnő,keressen nőt, te meg mondd meg neki,hogy az 53 kilomért nem kell "megdugni".

2015. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális így.Ez nem igaz szerelem.Ne tervezd vele a jövődet.
2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
15-ös! Köszönöm válaszod, teljesen egyetértek veled. :(
2015. dec. 28. 16:56
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

#15-tel mélységesen egyetértek.

Ilyen pasival nem érdemes komolyan kezdeni.

Ő ugye örökre így fog kinézni, mint most?

7 kiló meg nem olyan sok. Nem téged szeret, hanem a testedet.

2015. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, egy 60 kilós nő egyáltalán nem kövér..hát szerintem rúgd ki ezt a srácot, egyáltalán nem szeret téged..
2015. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

#1

Vannak emberek,akik lassabb anyagcserével születtek,nekik sajnos egy életre szóló a tervezett étrend,nem csak annyi,hogy lefogynak.

2015. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!