Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha vékonyabb lennél, többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha vékonyabb lennél, többször megdugnálak! " Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Ezt mondta a párom (23/F). Havi 4-5 alkalommal szeretkezünk. Másfél éve vagyunk együtt, azóta sajnos 53 kilóról felhíztam 60-ra. A hónapok alatt megcsappant a szexuális életünk, amit azzal magyaráz, hogy nem kíván annyira, mert neki nem tetszik hogy "husis" vagyok. Tudom, hogy le kell fogynom, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk, meg vissza is szeretném nyerni a régi formám hogy magam miatt is főként, de mégis el vagyok keseredve nagyon. Ez lenne az igaz szerelem? Ha szeretsz valakit, akkor pár kiló plusszal is szereted, nem? Mert elvileg szerelmes belém, és érzem is, de ezek után már kételkedem benne, hogy ez biztos szerelem-e vagy csak szeretet.... Tudom, hogy az exe egy utálatos nő volt, de vékony volt és szexi, és többször is megcsalta a lány, nem szerette a páromat, és pàrom se szerette őt ezek miatt annyira, mégis többször szexeltek, mint mi. És párom szerint a szex érzelmeken alapul. Ezek szerint mègse, sokkal többet nyom a szexi külső??? (Egyébként tuti nem csal meg, mert minden szabadidejét otthon tölti, együtt élünk, nincsenek titkolnivalói, utánajártam. Sőt nincsenek gyanús jelek sem. Ezt kizárom abszolút.)


Borzasztóan csalódott vagyok, összezavart, kétségbeesett. Másfél éve vagyunk együtt és vele terveztem a jövőmet. Kérlek adjatok hasznos tanácsokat. 22/L


2015. dec. 28. 16:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
90%
És nem dobtad ki azonnal???
2015. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, ha nekem ilyet mondananak, ilyen stilusban, akkor elgondolkodnek a tovabbi kozos eletrol.
2015. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
42%
Szakíts és fogyj le, de magad miatt, elég paraszt a párod. Amúgy meg bármennyire is nem tetszik az itteni embereknek, akkor is sokat számít a külső a szexualitásban és egy kis odafigyeléssel eleve meg is lehetne őrizni a súlyunkat, de sokan lusták és igénytelenek lesznek egy idő után. Utána meg jönnek azzal mint te is, hogy ha szeret akkor így is elfogad. Elfogadni elfogadhat, de ne csodálkozzon senki ha nem kívánják annyira, mint előtte. Meg maga a hozzáállás se sok embernek szimpatikus, hogy amúgy befolyásolható dolgokba is beletörődnek az emberek, csak nehogy tenni kelljen ellene.
2015. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Ja hogy inkább hazudjon a szemébe. De az hót ziher hogy ha valaki még egyszer azzal jön hogy a külső is számít mert kell a kémia, akkor belinkelem neki ezt a kérdést.


A 7 kg tényleg nem sok, alig több mint 10 %, holnaptól dolgozzatok többet minden nap egy órával. Bár a havi + 20 az soknak tűnik, de a napok között eloszlik.


Szóval nyaljátok csak a kérdező seggét, engem meg pontozzatok le, mert csak ahhoz értetek, engem meg nem érdekel

2015. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 vikidal válasza:
Sajnos vagy szerencsere nem vagyunk egyformak. Nagyon sok ffi szemkotovel jar es nekik az a trendi amit a tvben latnak. En nem mondanam hogy fogyjal le hanem elvinnelek hosszu setakra neked jot tenne nekem meg nem artana es ugy probalnek neked segiteni ebben, hogy erezzed hogy veled vagyok Igazabol nem ertem a sracot Regen is te voltal most is te vagy es azt a par kg nem egyik naprol a masikra szedted fel, hogy meg legyen botrankozva.
2015. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%

Hát ne haragudj de a külső iszonyatosan fontos! Én is kiakadnék emiatt.


Természetesen a dolgot meg kell beszélni, nem szabad bunkónak lenni. de egyértelmű, hogy neki nem jönnek be az idomok. Attól még szerethet téged.


Én sem örülnék neki hosszú távon, de próbálnék segíteni a szerelmemnek. Lássa rajtad, hogy akarod a változást.

2016. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!