Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha vékonyabb lennél, többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha vékonyabb lennél, többször megdugnálak! " Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Ezt mondta a párom (23/F). Havi 4-5 alkalommal szeretkezünk. Másfél éve vagyunk együtt, azóta sajnos 53 kilóról felhíztam 60-ra. A hónapok alatt megcsappant a szexuális életünk, amit azzal magyaráz, hogy nem kíván annyira, mert neki nem tetszik hogy "husis" vagyok. Tudom, hogy le kell fogynom, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk, meg vissza is szeretném nyerni a régi formám hogy magam miatt is főként, de mégis el vagyok keseredve nagyon. Ez lenne az igaz szerelem? Ha szeretsz valakit, akkor pár kiló plusszal is szereted, nem? Mert elvileg szerelmes belém, és érzem is, de ezek után már kételkedem benne, hogy ez biztos szerelem-e vagy csak szeretet.... Tudom, hogy az exe egy utálatos nő volt, de vékony volt és szexi, és többször is megcsalta a lány, nem szerette a páromat, és pàrom se szerette őt ezek miatt annyira, mégis többször szexeltek, mint mi. És párom szerint a szex érzelmeken alapul. Ezek szerint mègse, sokkal többet nyom a szexi külső??? (Egyébként tuti nem csal meg, mert minden szabadidejét otthon tölti, együtt élünk, nincsenek titkolnivalói, utánajártam. Sőt nincsenek gyanús jelek sem. Ezt kizárom abszolút.)


Borzasztóan csalódott vagyok, összezavart, kétségbeesett. Másfél éve vagyunk együtt és vele terveztem a jövőmet. Kérlek adjatok hasznos tanácsokat. 22/L


2015. dec. 28. 16:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
17%
Kifogásokat lehet keresni, hogy lassú anyagcsere, meg minden, én is ezzel, meg genetikával takaróztam 20 évig és kitudja, hogy de 39 kg-ot fogytam genetikailag. Nem nekem írtad ezt, tudom, de kifogásokat nem kell keresni. Amúgy a csajokat is zavarná, ha 80kgról egy csávó meghízna 100 kg-ra. Arányaiban kb ugyanaz, mint a csaj által említett 7 kg.
2015. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudok, hagyd ott ezt a majmot. Mi lesz majd ha 10 20 kilót hízol, erre hivatkozva beszünteti a gyengédséget?
2015. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezen paraméterek szerint változtam én is az elmúlt két évben, és nem tudom, hogy a te alkatod milyen, de rajtam ezt csak akkor látod, ha két képet egymás mellé teszel, egyet két évvel ezelőttről, egyet meg most- ebből kiindulva az a 7 kiló kevés egy ilyen kijelentéshez, egy 60 kilós nő sem kövér, alaktalan zsírmassza, hogy ne lehessen rá gerjedni.


Egyetértek a korábbiakkal, és veled is, ha 7 kiló miatt képes problémázni, akkor ő a külsőd szereti, nem téged. Nem azért mondom, de az én párom heti többször nagyon szívesen "megdug", annak ellenére, hogy elismerte, a régebbi képeimen jobban mutatok. Ez csak akkor múlik a kilókon, ha egy felszínes pötscsel képzeled el a jövőd, aki a feneked mérete alapján határozza meg a szeretete mértékét. Jogos a kérdés, mi lesz veled, ha gyereket szülsz? Elhagy, mert "kövér" vagy?

2015. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Először is a fiúknak mondanám, akik láthatóan nincsenek képben azzal, hogy egy 60 kilós lány hogy néz ki: 7-8 kiló az eloszlik a testen. Én voltam 58 kiló meg 63 kiló, most meg 53 vagyok, és végig ugyanazokat a ruhákat hordtam. Az egyetlen dolog, ami nálam észrevehető volt, az a pocak növekedése, meg néhányan mondták, hogy a karom kicsit vastagabb, de az is alig észrevehető. Ha vagy legalább 165 centi, akkor a 60 kiló még nem a "kövér" kategória.


Egyébként meg velem is az volt, mint veled, az akkori barátom szóvá tette a súlyom, bár nem így nyíltan mint a tiéd, de elég gyakran célozgatott, én meg ott stresszeltem rajta, hogy mi az hogy nem fogad el olyannak, amilyen vagyok. Ha visszacsinálhatnám, szakítanék vele, és ezt tanácsolom neked is.


Ha nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagy, akkor semmi értelme velemaradnod.


Egyébként szerintem is érzelmeken alapul a szex, az én párom is egyre többet nyom, de eszembe nem jutna visszautasítani a közeledését. :)


Egyébként az én sztorimnak az volt a vége, hogy amikor szakítottunk, megszűnt a folyamatos stressz, és kevesebb, mint egy év alatt lefogytam tíz kilót, amit azóta is tartok. :D Nem lehet egyébként, hogy nálad is ez a helyzet? Hogy egy rosszabb időszakban felszedtél 3-4 kilót ami lazán le is ment volna, ha a barátod nem kezd problémázni?

2015. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
84%

Fogyj le,és hagyd el a francba,de előtte mutasd meg milyen jó nő is tudsz lenni!

7 kiló nem a világ,egy 60 kilós nő nem dagadt.

Én most vagyok 52 kg,de voltam már 80 is (igaz terhesen) az évek során volt fent is,lent is a súlyom,de soha nem ment ez a szex rovására.Ja,mert hát belém szerelmes a pasim...beléd nem,de ne sajnáld.

2015. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
64%

60 kiló nem a világ, ez pedig nagyon bunkó volt részéről. Még én sem mondtam ilyet soha! :O

Egyébként igen, külső többet nyom a latba szexnél.

2015. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak, sokat segít.
2015. dec. 28. 17:29
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Én egy barátnőm sztoriját hallgattam végig ezzel, hogy a pasija kijelentette, hogy addig nincs szex, míg (170 centihez) le nem fogy az 52 kilóról minimum 45-re, mert úgy ismerte meg (14 évesen, alacsonyabban volt annyi), neki ilyen "kövéren" nem kell.

Megtette, de anorexia-sovány lett, a barátja mai napig azt mondja rá, hogy kövér, ezért nem akar vele találkozni/szexelni/telefonálni stb.


Én elgondolkodnék rajta, hogy milyen más problémák állhatnak e mögött (nem megcsalásra gondolok).

2015. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 omba ***** válasza:
100%

"Mert elvileg szerelmes belém, és érzem is, de ezek után már kételkedem benne, hogy ez biztos szerelem-e vagy csak szeretet.." - az se.

Lehet, hogy korán érkezett hozzá az impotencia, és ezel leplezné.

Buta tapló.

Jutalomból dug meg? Na, klassz.


Nem tudom, miféle jövőt terveztél vele, de ha már most ilyen.. tényleg, ha szülsz?

És, miféle apa lesz, ha "elvileg" szerelmes "férfiként" ilyeneket mond tesz?

(ha meg, mint mondja a szex az érzelmeken alapul, és az utálatos párjával többet dugott... akkor hozzád milyen érzelmek fűzik? na ugye!)

2015. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
33%

Bántó tud lenni de ezzel nem tudsz mit csinálni, ha magadnka sem tetszel igazán akkor neki miért tetszenél 100%an?

Abban nem tudok dönteni mert én vékony és izmosabb vagyok plusz a csontjaim is nehezek azért a 60 kilo nem lenne túl gáz, ha elég magas vagy. Niylván ha 160 centi vagy nem jol oszlik el plusz h anincs rajtad egy deka izom elég fröcsögős háj lesz. Plusz a férfiak azt szeretik ha van egy fogni való a nőkön és ezt nem közhelyként mondom. Nyilván hús az ott legyen hogy mell-comb-segg arányosan formásan elosztva.


Ne ess abba a hibába hogy más nőkhöz haosnlitgatod magad főleg nem a volt nőihez mert hidd el lehet csak te bezséled be magadnak hogy annyira szexi közbe meg a feje olyan mint egy tepsialjának:)


Fogyj le csinositsd ki magad te is jobb szereted a a barátod törődik magával, szerintem ez olyan dolog hogyha ő is kondizik vagy valamit csinál hogya neked akar jobban tetszeni, te híztál egy picit és ezáltal ugy érzi hogy belesz.rsz a dolgokba mint alegtöbb nő mikor pár éves kapcsolatban benne van :)

7 kilo akár 2 honap alatt is megvana ttol függ milyne az emésztésed ( rólam felsem tűnt és lehúztak a fölös kilók sokat tornáztam de csak azért hogy formásodjak plusz sokat dolgoztam ésnem volt ugy időm enni sem :) )

Tedd te is ezt :)

19L

2015. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!