Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a párom, megígérte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a párom, megígérte, hogy nem lesz több ilyen, honnan tudjam, hogy be is fogja tartani? Lány vagyok, a kapcsolat lassan 3 éve tart

Figyelt kérdés
Szilveszterkor berúgtam nagyon, és beszéltem egy csomó hülyeséget. Ő is ivott. És a vége az lett hogy eldurrant az agya, és kaptam egy pofont. Nem volt nagy, de elég volt ahhoz, hogy megijedjek. Mindketten rengeteget sírtunk, megígérte, hogy többször ilyen nem lesz, mondtam neki, hogy nem haragszom. Barátok is megfenyegették, akik ott voltak. De honnan tudjam, hogy tényleg nem fog többet megütni? Ha iszom beszélek hülyeségeket! Jó, akkor nem fogok többször ennyit inni, de úgy érzem, valami összetört bennem. Mit csináljak? Meg akarok bízni benne, mindennél jobban szeretem őt, tudom, hogy ő is engem, és azt is tudom, hogy nem gondolta komolyan, kismilliószor bocsánatot kért. Mondtam neki hogy ne talizzunk egy kis ideig, de már most nagyon hiányzik! Légyszi segítsetek!
2016. jan. 2. 12:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
4-esnek. Ja, hogy Te úgy gondolod, hogy tiszteletből megiszol mindenkivel egy kört. Értem gyönyörű gondolkodás. Tanuld meg kimondani azt, hogy nem!
2016. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám. Neki a pofon arra szolgált, hogy befogd a szád. Úgy tűnik ha iszik neki ez a megoldás. Tuti, hogy lesz még több is.
2016. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%

Persze, hogy megiszok, inkább minthogy otthon a facebookot nyomjam... pénteken elindulunk, vasárnap hazaerkezunk, hétfőn jön a munka és a suli,

tudod, vannak emberek, akiket nem fog ez a virtuális világ, és inkább kint mozognak a városba... majd rá érek akkor nyomni a facebookot, ha lesz család, es ezeket a dolgokat már nem megtehetem de azért vagyunk fiatalok, hogy éljünk!

2016. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Amúgy azon durrant el az agya, hogy elkezdtem magamat szapulni, és úgy érezte, hogy ezzel nem csak magamra mondok rosszat, hanem rá is, mert ő úgy szeret, ahogy vagyok.
2016. jan. 2. 13:31
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezért? Hát ez hülye. Már bocs.
2016. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem necces. Merthogy ez nem egy véletlen, idegből elcsattant pofon volt, hanem direkt neked szánta amiatt, amit mondtál. Ez viszont sehogy nem fér bele, még részegen sem.

Nem azért, de neki az a dolga, hogy ha sokat iszol, akkor melletted álljon és támogasson és fogja a hajad, ha kell, és meghallgassa, amit mondasz, akkor is ha baromság. Még akkor is, ha részeg. És ez oda-vissza így van, nyilván neked is vele szemben ez a dolgod.


Te megsértődtél volna és pofon vágtad volna, ha részegen elkezdi magát szidni?

2016. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Csak úgy szólok, hogy a nők által manapság gyakorolt érzelmi bántalmazás (pl. folyamatos hiszti!!!) kb. ugyanolyan súlyú mintha lekevernek egyet.

Kaptál egyet, lenyugodtatok és túlélted nem? Emiatt a hülye hozzáállás miatt van manapság annyi pofátlan, semmit és senkit nem tisztelő 13-14 éves...


Tudod az ember még mai napig állati ösztönök szerint cselekszik. A düh, harag mind olyanok. És pldául, ha te odaállsz egy medve elé és elkezded csesztetni akkor nem azon kell meglepődni és sírni-ríni, hogy letépte a fejed.


Jöhet a 0!

2016. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy normális kapcsolatban a férfi fizikailag, a nő pedig lelkileg bántalmazza a másikat, és ez a követendő példa.


Nálam ez valóban nulla pont.

2016. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Jaguar,


az ütés és a beszéd nem azonos súlyú. tudom, hogy beszéddel, fellépéssel is meg lehet ijeszteni valakit, traumát lehet okozni, bizalmat elveszteni, másnak a lelkébe gázolni.


de beszélni nem ugyanaz mégsem, mint ütni.


engem is megütöttek. örülök, hogy már nem vagyunk együtt, pedig hiányzik, aki csinálta.

2016. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Jaguár neked ált több eszed van. Ilyen kapitális baromságokat nem szoktál mondani. Csalódtam benned. Maximálisan meg is érdemled a lepontozást.
2016. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!