Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a párom, megígérte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a párom, megígérte, hogy nem lesz több ilyen, honnan tudjam, hogy be is fogja tartani? Lány vagyok, a kapcsolat lassan 3 éve tart

Figyelt kérdés
Szilveszterkor berúgtam nagyon, és beszéltem egy csomó hülyeséget. Ő is ivott. És a vége az lett hogy eldurrant az agya, és kaptam egy pofont. Nem volt nagy, de elég volt ahhoz, hogy megijedjek. Mindketten rengeteget sírtunk, megígérte, hogy többször ilyen nem lesz, mondtam neki, hogy nem haragszom. Barátok is megfenyegették, akik ott voltak. De honnan tudjam, hogy tényleg nem fog többet megütni? Ha iszom beszélek hülyeségeket! Jó, akkor nem fogok többször ennyit inni, de úgy érzem, valami összetört bennem. Mit csináljak? Meg akarok bízni benne, mindennél jobban szeretem őt, tudom, hogy ő is engem, és azt is tudom, hogy nem gondolta komolyan, kismilliószor bocsánatot kért. Mondtam neki hogy ne talizzunk egy kis ideig, de már most nagyon hiányzik! Légyszi segítsetek!
2016. jan. 2. 12:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
41%

Kíváncsi vagyok, hogy az ide írogató emberek még soha nem vágtak földhöz semmit mérgükben?

Mert, ha Vulkániak vagytok és tökéletes önkontrollt tudtok gyakorolni mindig az indulataitok felett az dicsérendő!


Egy pofonba még senki nem halt bele tudtommal, sérülés sincs belőle. A szavak pedig nem azonos súlyúak a tettekkel? Hát, ezt kétlem. Ha pl. meghalna a cicád akit nagyon szerettél és valaki odajön majd mond rá valami mérhetetlen nagy, szemét, mocsok, aljas dolgot akkor az kevésbé fájna mint egy pofon? Ugyan már...


Ja, és megsúgok valamit a feminista brigádnak! A nők gyakrabban bántalmazzák fizikálisan (és lelkileg is) a férfiakat mint fordítva! Csak a férfiak nem rohannak egyből kikiabálni mert úgy érzik meg vannak szégyenülve, de mégis meg van kötve a kezük mert ők a férfiak.

A való életben is jóval többször láttam azt, hogy egy lány csak úgy pofon vág egy fiút. Persze ilyenkor semmi nincs a dologból, ilyenkor viszont azonnal összegyűlik a lincselő tömeg.

2016. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Jah, és amúgy soha nem pofoztam még fel nőt...
2016. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Jaguar, ha kicsit jobban igyekszel, szerintem be tudtad volna mutatni a véleményed úgy is, hogy ne bánts senkit.


mint olyan, aki csak viselte, és nem viszonozta a bántást, baszottul mérges vagyok rád. ha már hülyén gondolkodsz, jó lenne, ha legalább nem terjesztenéd.

2016. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23#

Miért, kit bántottam?

Nekem csak az nem tetszik, hogy a mai liberális világban gyakran csinálnak az emberek elefántot a bolhából.


Ezzel most te magad ismerted be, hogy a kérdésben abszolút nem vagy objektív.

2016. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus, ne tetézd még, pláne ne baromságokkal!

Senki nem halt még bele pofonba? Gondolkozz már vagy tájékozódj! Egy kisebb pofonba is bele lehet halni,, ha szerencsétlenül esel.


"Kíváncsi vagyok, hogy az ide írogató emberek még soha nem vágtak földhöz semmit mérgükben?"

Én például nem. De elismerem, hogy több önuralmam van, mint az emberek 99%-ának. Viszont a párom igen. Amikor nagyon, de nagyon dühös volt rám (egyébként okkal), és nem bírt nyugodt maradni. Akkor földhöz vágta, ami a kezében volt.

De tudod mit? Nem engem ütött meg. Annyi önuralma még így is volt. Azt gondolom, ennyi minimum elvárható egy embertől. Ha dühös, vágja a falhoz a söröskorsót. De ne a barátnőjét!

2016. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Egy kisebb pofonba is bele lehet halni,, ha szerencsétlenül esel."

Na, jó ez lassan már tényleg paródia kezd lenni. :D Én kivontam magam a vita alól.


Annyit még hozzáteszek, hogy pofon és pofon között is hatalmas a különbség. Amikor én pofonra gondolok akkor nem az a kép jut eszembe, hogy az egyik fél egy maximális erejű bal horgot visz be a másiknak úgy, hogy az 2 métert esik. :D

De tényleg, pont erről beszélek, bolhából elefántot...

2016. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor én pofonra gondolok" - így könnyű.


Amikor engem az exem "meglegyintett", hogy észbe kapjak, mert nem tetszett neki a viselkedésem, ő is csak kis pofonnak szánta. De mivel ivott (kísértetiesen hasonló szitu a kérdezőéhez), a mozgáskoordinációja már nem volt a legjobb. Aki látott már részeg embert, azt tudja, miről beszélek. Így született az a pofon, amitől szó szerint a fal adta a másikat. Minden rossz szándék nélkül.


Bocsánat a fogalmazásért, de könnyű kívülről osztani az észt, és úgy módosítani a fogalomdefiníciókat, hogy épp azt támassza alá, amit az ember elmondott. De ezt hagyjuk meg a politikusoknak. Sajnos az élet nem olyan, hogy ha azt mondjuk, a pofon csak egy kis legyintés, aminek nem marad nyoma, akkor az összes pofon varázslatosan olyanná válik...

2016. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. Itt látszik az, hogy mindketten másképp értelmeztük a fogalmat.
2016. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Azért a kérdező leírása alapján én kisebb pofont képzeltem el, nem olyat mint itt az egyik válaszoló, hogy a fal adta a másikat. Ha úgy történt volna, mint a válaszolóval, akkor úgy is lett volna leírva, mert a "kaptam egy pofont" és itt lezárva a téma ennyit jelent. Esetleg 2 percig piros, ha olyan az ember bőre (legyen 5 perc max) de utána semmi nyoma és inkább a lelked fáj. Ha valaki gyűrűvel úgy vág pofán hogy annak a nyoma megmarad agy lefejeled tőle a falat, az nem ez a kategória.

Meg megint más, hogyha valaki kiidegel, részeg, hisztizik, te is hülye vagy éppen és megüt, mint amikor tök jogos hiszti van otthon józanon valamiért. Utóbbi esetben a legyintés is azonnali szakító ok szerintem is. Ebben a formában tényleg az "inkább ne igyunk többször" esete van. Van aki csak részegen agresszív vagy hisztis. Aki ezt tudja magáról, ne igyon. Más meg bírja, az tőlem ihat.

2016. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%

Jól van Jaguár. Kívánom hogy kapj egy igazi pofont ok nélkül attól akit szeretsz, és aki cirka 40-50 kg-val nehezebb tőled. Megnézném a képed. Tényleg. Ahhoz képest hidd el nem is olyan bántó a farkincára tett becsmérlő megjegyzés.


Tudom én megy milyen eseteket tárgyaltam? Mikor a kicsinek szánt pofon fogakat tört ki. Vagy ráesett a csaj fejjel a lépcsőre. A véletlenül nyakra csúszott és majdnem halált okozott mert a gégét kishíján eltört-ről nem beszélve. De hé! Pofonnak indult nem verésnek akkor minden ok nem?

Ja te nem ilyenekre gondoltál. Bocsi. Minden nem gondolatolvasó nevében. Tudnunk kellett volna, de tényleg.


Amúgy nem, nem törtem még soha semmi mérgemben. Rólad viszont nem tudtam, hogy ekkora kretén vagy. Majd a nejed is pofozgasd lehetőleg a gyerek előtt elvégre nincs is abban semmi rossz! Tanulja meg a gyerek, hogy az asszony verve jó. Ugye?

2016. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!