Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki volt igaza, vagy túlredgá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki volt igaza, vagy túlredgálta?

Figyelt kérdés

1 év,3 hónapja van barátnőm.Ő 25 én 27 éves.Mindketten dolgozunk,én egy irodában,ő egy középiskolában német és magyar szakos.A lényeg,ma angolt helyettesített.Ha van ideje,szünetben szokott írni viberen,s ha van egy kis időm vissza is írok neki.A lényeg az,hogy feladott nekik pár mondatot,fordítsák le.S írt pár magyar mondtatot,s odaírta a végére nekem,hogy "letudod fordítani?"

én :mikor?

ö :holnapra

megse várta válaszojak,ö.mindegy megcsinálom.

én:majd meglátom hogy lesz rá idő,most nem hiszem,esetleg este :)

ö:Nem baj,majd lejátszom,végülis én szivattam a népet.nem kell a segítség,tanulj(munka mellett levelezőn egyetemre is járok)

én:tessék?

ö:így van,majd megoldom,tesó is segít.

én:Nem azt mondtam nem fordító le,de dolgozok,sok munkám van.

Ezt muszáj megcsinálni,mert még az is lehet,haza is kell vinnem.

Szívesen segítek,de csak estefelé,ne haragudj.


ő:dolgozz,én is,dolog van.

én:nem akarom összecsapni

ha úgy jó,majd este

ö:nem kell,addig megcsinálom.

én:ennyire sürgős?

ő:nekem nem.De ez a hozzáállás az szuper.

majd meglesz.

én:Milyen hozzáállás?Az enyém?Miért is?Csak írtam,hogy esténél előbb nem tudom megcsinálni.

ő:Csináld a saját dolgod,ez az enyém:

Én:Szívesen segítek,de most nem tudom megcsinálni ebben a pilanatban.


Azóta nem írt.

Besértődött?

Úgy érzem,ez elvárás a részéről.


2016. jan. 5. 14:50
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
nem ő kinlodott a csajjal ,hanem forditva. ha nem is irt volna neki semmit, akkor az lenne baj. te biztos angol-magyar vegyesházaságba születtél, és gyorsfordito végzettséged is van, de a kérdező nem te vagy.
2016. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
kérdező, nézd a dolgok jo oldalát, némely ide irogato idegesitőbb tudna lenni, mint a barátnőd..kevés embernek adatik meg annak a képessége, hogy belássa, ne magábol és a saját adottságaibol iduljon ki.
2016. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
2 és 3 év. az hogy felraktad az meg mindent visz
2016. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk miért ad fel olyan feladatot, amit nem tud megoldani?
2016. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Nem értitek. Nagyon szívesen segítek neki akármikor.

Tudta azt is, ma nagyon sok munkám lesz, kevesebbet tudok neki írni napközben(hiába dolgozok irodában), valahol még a telefont sem lehet bevinni munkahelyre.

Most jön az, akkor hogy tudtam ide írni? Véletlenül volt pár percem.

Mint írtam, dolgozom. Régen tanultam már angolt, így nem olyan könnyű,hogy 5 perc alatt lefordítsak neki 10 mondatot. Nagyon szívesen segítek neki ha hazaértem és bármennyire jó fej a főnök, meg néha megengedi hogy telefonáljak azért ő sem díjazza, ha munkaidőben a telefonomat nyomkodom.

Én azt kifogásoltam, hogy megkérdeztem mikorra kell, s meg sem várta a választ, hanem azonnal írta, hogy nem kell a segítségem.

Nem akartam összecsapni, szeretek jó munkát kiadni a kezeim közül, s otthon nyugodt körülmények között(most értem haza) meg tudom neki csinálni. Sokszor megy ezen a vita, ha nem tudok neki egyből írni melóhelyen, hogy besértődik, hogy hagyjam békén, ne keressem, ne írjak egyáltalán stb.

Ugyanez, ha nem tudom melóhelyen felvenni a telefont.

Este elment a netem, s nem írtam neki, csörgettem, s belekiabált, hogy mi a fészkes fenét akarok, meg na persze kifogás, hogy elment a netem. Aztán úgy tett, mintha mi sem történt volna.

Szerintem nyugodtan reagáltam le, de mindenki máshogy látja. Most pár órája nem ír, de azért megpróbálom lefordítani neki...Csak tanulnom is kell, mert levelezőn csinálom az egyetemet, s vizsgázok Pénteken, de megcsinálom.

2016. jan. 5. 16:10
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
én értelek, teljesen igazad van, a nő hisztis, önmagábol indul ki,önző és éretlen .
2016. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy te megértetted:)
2016. jan. 5. 16:16
 18/45 anonim ***** válasza:
És ideje komolyan elbeszélgetnetek párszor.
2016. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Csak attól tartok,megint sértődés lesz a vége.

Kettőnk közül én vagyok a türelmesebb.

Most lefordítottam neki a mondatokat, el is küldtem, kíváncsi vagyok mit szól hozzá

2016. jan. 5. 16:38
 20/45 anonim ***** válasza:
Ne tarts ettől, hanem állj ki végre az igazadért. El vagy nyomva, ezek gyűlnek-gyűlnek, valahol ki kell magadbo ladni, ezért is irtál ide, aztán egy idő után már felé is ki fogod adni. Kit érdekel, hogy ki fog akadni, ha egyszer nincs igaza.. jobb esetben megérti és átgondolja.. valamerre csak lépni kell ebből a helyzetből.
2016. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!