Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki volt igaza, vagy túlredgá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki volt igaza, vagy túlredgálta?

Figyelt kérdés

1 év,3 hónapja van barátnőm.Ő 25 én 27 éves.Mindketten dolgozunk,én egy irodában,ő egy középiskolában német és magyar szakos.A lényeg,ma angolt helyettesített.Ha van ideje,szünetben szokott írni viberen,s ha van egy kis időm vissza is írok neki.A lényeg az,hogy feladott nekik pár mondatot,fordítsák le.S írt pár magyar mondtatot,s odaírta a végére nekem,hogy "letudod fordítani?"

én :mikor?

ö :holnapra

megse várta válaszojak,ö.mindegy megcsinálom.

én:majd meglátom hogy lesz rá idő,most nem hiszem,esetleg este :)

ö:Nem baj,majd lejátszom,végülis én szivattam a népet.nem kell a segítség,tanulj(munka mellett levelezőn egyetemre is járok)

én:tessék?

ö:így van,majd megoldom,tesó is segít.

én:Nem azt mondtam nem fordító le,de dolgozok,sok munkám van.

Ezt muszáj megcsinálni,mert még az is lehet,haza is kell vinnem.

Szívesen segítek,de csak estefelé,ne haragudj.


ő:dolgozz,én is,dolog van.

én:nem akarom összecsapni

ha úgy jó,majd este

ö:nem kell,addig megcsinálom.

én:ennyire sürgős?

ő:nekem nem.De ez a hozzáállás az szuper.

majd meglesz.

én:Milyen hozzáállás?Az enyém?Miért is?Csak írtam,hogy esténél előbb nem tudom megcsinálni.

ő:Csináld a saját dolgod,ez az enyém:

Én:Szívesen segítek,de most nem tudom megcsinálni ebben a pilanatban.


Azóta nem írt.

Besértődött?

Úgy érzem,ez elvárás a részéről.


2016. jan. 5. 14:50
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Igen, ez is a baj velem, hogy mindent elnyomok magamban(s csak gyűlik gyűlik), s volt hogy már mérgemben azt mondtam (nem most máskor), hogy unom már ezt a pi.c.s.a hisztit, persze jól leordított.

Az is a baj, hogy nem tudunk napmint nap találkozni, mert nem egy városban élünk, de remélhetőleg nyáron összeköltözünk.

De ha ez így megy, s nem változtat....

2016. jan. 5. 16:51
 22/45 A kérdező kommentje:

Na, visszaírt.

Ennyit.

Ő: Tök jó

(egy mondatom kijavította)

én meg írtam, hogy nem mondtam, hogy mind jó lesz de megcsináltam s megkérdeztem kinek kellet, s mondt, hogy 12 eseknek, ahol helyettesítette az angolt

de se egy köszönöm eddig semmi...

2016. jan. 5. 16:57
 23/45 anonim ***** válasza:
nem normális, aki másokat leordit. kutyábol nem lesz szalonna. őszintén, sztem futhattok még sok kört meg együtt lehettek, de asszem, nem ilyen egy holtomiglan-holtodiglan kapcsolat. sok sikert az összeköltözéshez, de hogyha jol akarjátok érezni magatokat együtt, addig foglalkozzon önismerettel, agykontrollal, keressen fel egy pszichologust vagy találjon vmit, amibe a dühét transzformálhatja . mivel még együtt se éltek, az idő meg telik, az ilyen jellemhibák csak felerősödni szoktak ahogy egyre hosszabb a kapcsolat és plána ha majd együtt éltek.
2016. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
igen, erre is felhivhatod a figyelmét, hogy illik megköszönni. nem feltétlen az ő hibája hogy ilyen, pl. ha ilyen családbol jött. tudod, a szülői mintákat hozza magával az ember. de a minimum, hogy legalább megprobál javitani a hibáin.
2016. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Hát nézd.Mivel ez egy abszolút anonim oldal.

Meg tudom érteni.

Az édesanyja meghalt, a nővére meghalt, a nagyszülei meghaltak.

A testvérével s az apukájával él.

Én teljes mértékben támogatom, de ha kiakad, mindig rajtam vezeti le, és olyankor elég durva, s mindig kiakad. Pl ha nem írok egyből, akkor is, (persze én nem szólhatok), ha nem veszem fel a telót, és sorolhatnám

2016. jan. 5. 17:04
 26/45 anonim ***** válasza:
értem, nem is itélkezni akartam. ezek egy életre elegendő pofonok, az biztos. ugyanakkor meg kell értenie, hogy a jelenben élünk, a jövőért, és a párkapcsolata egy érték, amit meg kell becsülnie és ápolnia. sok ember beleesik abba a hibába, hogy a munkahelyén nyel, otthon meg a társának kiadja a gőzt. nyilván társadalmilag nem elfogadott a munkahelyünkön orditani, de akkor is,vagy meg kell tanulni levezetni vagy pedig keresni kell egy másik dolgot,amit képletesen szolva boxzsáknak használhatunk. az is fontos, hogy hiába nehéz neki, te nem tehetsz arrol, hogy mi történt vele, és el kell jutni arra a pontra, hogy ne rontsa el a veled valo kapcsolatát emiatt. szoval vagy alternativ modszerekkel vagy szakemberrel, de ezen dolgozni kell. honapokat, éveket. az elfojtott problémákat felszinre hozni és feloldani.
2016. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
ja és akkor gondolom, az apukájáék is lelkisérültek lettek, mint ő. hát, ez olyannyira nem hétköznapi tragédiasorozat egy családban, hogy mindenképp és erősen javasolnám nektek a családállitást megprobálni. komolyan.
2016. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Amúgy megkérdeztem nem e felejtett el valamit, jött a mit szívem? De ha magától nem jön rá...

S kérdeztem tipped sincs?

S hogy nincs fáradt,kell egy kávét innia. Ez olyan durva, nekem kell rávezetnem.Meg azért kérte fordítsam le, jól csinálta e, de hogy majdnem mind jó

2016. jan. 5. 17:14
 29/45 A kérdező kommentje:
Az én apukám is meghalt, s anyai nagyszüleim is, mégsem vagyok ilyen:/
2016. jan. 5. 17:14
 30/45 anonim ***** válasza:

szerintem manipulálni akar, és ugráltatni.

kell, nem kell, most, máskor, hagyjad.

2016. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!