Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki volt igaza, vagy túlredgá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki volt igaza, vagy túlredgálta?

Figyelt kérdés

1 év,3 hónapja van barátnőm.Ő 25 én 27 éves.Mindketten dolgozunk,én egy irodában,ő egy középiskolában német és magyar szakos.A lényeg,ma angolt helyettesített.Ha van ideje,szünetben szokott írni viberen,s ha van egy kis időm vissza is írok neki.A lényeg az,hogy feladott nekik pár mondatot,fordítsák le.S írt pár magyar mondtatot,s odaírta a végére nekem,hogy "letudod fordítani?"

én :mikor?

ö :holnapra

megse várta válaszojak,ö.mindegy megcsinálom.

én:majd meglátom hogy lesz rá idő,most nem hiszem,esetleg este :)

ö:Nem baj,majd lejátszom,végülis én szivattam a népet.nem kell a segítség,tanulj(munka mellett levelezőn egyetemre is járok)

én:tessék?

ö:így van,majd megoldom,tesó is segít.

én:Nem azt mondtam nem fordító le,de dolgozok,sok munkám van.

Ezt muszáj megcsinálni,mert még az is lehet,haza is kell vinnem.

Szívesen segítek,de csak estefelé,ne haragudj.


ő:dolgozz,én is,dolog van.

én:nem akarom összecsapni

ha úgy jó,majd este

ö:nem kell,addig megcsinálom.

én:ennyire sürgős?

ő:nekem nem.De ez a hozzáállás az szuper.

majd meglesz.

én:Milyen hozzáállás?Az enyém?Miért is?Csak írtam,hogy esténél előbb nem tudom megcsinálni.

ő:Csináld a saját dolgod,ez az enyém:

Én:Szívesen segítek,de most nem tudom megcsinálni ebben a pilanatban.


Azóta nem írt.

Besértődött?

Úgy érzem,ez elvárás a részéről.


2016. jan. 5. 14:50
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

értem, részvétem :(


hát, valaki lelkileg instabilabb, gyengébb, ez genetika is. meg lehet, hogy a tragédiák előtt is ezt látta otthon, és beleépült a személyiségébe. persze az is lehet, hogy ettől lett ilyen, de sztem inkább csak felerősitette , de előtte is instabil volt.


az viszont elgonodlkodtato, hogy ő tud-e a te támaszod lenni a te tragédiáidban.


a családállitásrol jutott eszembe, hogy az is egy elég egyedi dolog nálatok, hogy mindketten tragédiákkal tarkitott családbol származtok. én mindenképp elgonodlkodnék a szakemberen és az alternativ modszereken is, ha esetleg anyagi okokbol vagy csak mert nem áll készen arra, hogy felvállalja a problémáit, még nem akar máshop fordulni, akkor is ott a könyvesbolt, a könyvtár és a youtube és el kellene kezdeni tudatosan feldolgozni és megérteni önmagát. látnia kéne saját magát kivülről. kiváncsi vagyok, ha egyszer ordibálás közben látná magát a tükörben, feleszmélne -e, hogy baj van..

2016. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Most hívott fel, hogy nemrég ért haza, s az apja megint cseszteti. S szóvá tettem, hogy meg sem köszönte.

S mondta, hogy ez egy olyan dolog,hogy természetes dolog, mert ő is segít. S mondtam jó de..S akkor elkezdi nekem, hogy légyszíves ne haragudj,majd térdre esek. S rám nyomta a telefont.e érted ezt?

2016. jan. 5. 17:20
 33/45 anonim ***** válasza:
és pl. a gyogyszeres kezelés is sokat javithat a lelkiállapotán. ez nem ciki, felirja egy pszichiáter. de előbb be kell láttatni vele, hogy rossz uton halad.
2016. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
nem vagyok pszichologus, ők biztos gyorsan felállitanák a diagnozist .) de ez nem, nem normális, hogy igy kezel téged. tele van tüskékkel, daccal, keserűséggel,idegességgel, lehet hogy bosszut akar állni a világon, nem tudom..
2016. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Most írt... Lehet hagyni kellene


Ő: nezd ezentul azt is megköszönöm hogy irsz

nekem ez teljesen természetes ha tudsz segitesz

ez nekem fajt


Én: Nagyon sajnalom beszolt apud.. nem ez mas persze h segitek


ő: nem kérek többet semmit

nem kell megköszönnöm

a párom....állitolag--segit olyan nagy cucc


Én nem erről van szó:(


Ő nálam teljesen természetes


Én mindig segítek

Ő: bocsánat


Én:csak délelőtt is kédeztem mikorra kell? s írtad hlnapra s meg sem vártad a választ és írtad nem kell a segítségem


ő:Nagyon köszönöm

de-holnap van magyarom velük


Én:Nagyon szívesen segítek neked akármikor.


Ő:na unom

nem kell


Én:Régen tanultam már angolt, így nem olyan könnyű,hogy 5 perc alatt lefordítsak 10 mondatot


Ő megoldom magam

én:Én azt kifogásoltam, hogy megkérdeztem mikorra kell, s meg sem vártad a választ, hanem azonnal írtad, hogy nem kell a segítségem.

Nem akartam összecsapni, szeretek jó munkát kiadni a kezeim közül.

s hazaértem, egyből megcsnáltam mert szeretlek s segíteni akartam

s az esett rosszul csak azt írtad h tök jó majdnem mind jó



Ő:gazad van ez az en dolgom elviekben nemtartozik rád

sajnálom tobbet nem fog előfordulni ...ezt elhiheted

én is szeretlek de az én dolgommal többet nem terhellek

ahogy a cisztámmal sem

nem a te dolgod

aranyos vagy ..köszonom


én már nem értek semmit :'(

2016. jan. 5. 17:34
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
figyelj kérdező, gondolom, az eleje ota vagy majdnem azota ilyen. nem mondom, hogy hagyd ott, de éles váltásra van szükség. te is tudod, hogy máskülönben vége lesz a kapcsolatotoknak és csak egy rossz emlék meg rossz tapasztalatok és keserűség fog benned maradni utána, nem egy szép emlék a fiatalságodbol, amiből neked is csak egy van. megfojt téged , kivetiti rád a világfájdalmát, érzelmi vámpir, te vagy a boxzsák. pedig egy ideális kapcsolatban felemel a másik engem és én is őt és neki akarok leginkább megfelelni, nem neki a legkevésbé. vagy elhatározod magad és a sakradra állsz, átbeszélitek ezeket mig meg nem érteted vele, hogy mi a baj vele, vagy egy idő után vége lesz és vagy megszöksz vagy egy jobarát maradsz és mivel sajnálod, probálsz majd neki segiteni még egy ideig.. ez nem párkapcsolat igy. készülj fel érvekkel a nagy beszélgetésre, mindent mondj el, ami eddig zavart, olvass utána és nézz erről videokat is akár, hogy átlásd kicsit , még ha laikusként is,hogy szerinted mik lehetnek a bajok vele pszichésen, mutass neki görbe tükröt, hogy milyen kivülről, mert nem látja magát. egy durván lelkisérült ember, az tuti, de ezen felül is lehet, hogy alapbol nem jo a természete, illetve ezt szokta meg otthon és nem is tud rola, hogy egy normális, szerető családban nem szoktak az emberek egymásnak dörmögni meg zsémbeskedni.
2016. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedvességed nagyon jól esik:)

Megpróbálom kedvesen, szeretettel megbeszélni vele mert ez senkinek sem jó.

2016. jan. 5. 17:47
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már, ez semmi. te is egy értékes és boldogságra vágyo ember vagy, ne hagyd, hogy ezt lehuzza a másik. és mindketten fiatalok vagytok, sok szép dolog is áll még előtteteek az életben, persze nehézségek is lesznek még, de ne dobjátok el a pozitiv dolgokat az életből a mult miatt. és tanulj meg az élet minden területén a sarkadra állni. látod, ő is elfojtott és tudat alatt működő dolgok miatt fordult ki önmagábol, ez egészségtelen mentálisan.
2016. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
és csak azért irom le még egyszer, hogy tényleg gondolkozzatok el rajta : családállitás. legalább olvassátok el rola a könyvet.
2016. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
nem vesz komolyan.
2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!