Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhanyagolva éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhanyagolva éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Párom az utóbbi időben elkezdett egy számítógépes játékkal játszani. A napja annyiból áll, hogy hazamegy tőlem, (dél körül) bekapcsolja a gépet és játszik úgy este 6-7ig.. utána jön hozzám vagy én megyek. Jelenleg nem dolgozik, e.ü.-i gondok miatt. Én iskolába járok, levelezőn, így a hétköznapok szabadok, amikor együtt tudnánk lenni.


Mikor megemlítem neki, hogy a napi 7 óra gépezés talán kicsit sok,(én is szoktam gépezni, napi 1-2órát..) egyből nekem esik, hogy nem ül ott mindig, tvzik is, és hogy ne szabjam már meg, hogy otthon mit csinál. (Sosem szabtam meg semmit)


Múltkor felhoztam neki, hogy elmehetnénk mondjuk sütizni, arra annyit mondott, hogy mondjam, ha menni szeretnék valahova. Mert mondom neked így jó ?? Azt mondta, hogy ő el van így


Nem akarok neki esni megint,és hogy úgy érezze hogy korlátozom bármiben, de szerintem ez így nem normális..


Ti mit gondoltok erről ?


24 N


2016. jan. 5. 15:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
"A napja annyiból áll, hogy hazamegy tőlem, (dél körül) bekapcsolja a gépet és játszik úgy este 6-7ig.. utána jön hozzám vagy én megyek." Tehát délelőtt nálad van. Meg este is. Így gondolom együtt is alszotok. Sőt azt írtad, hogy miután játszott, feláll a géptől és átmegy hozzád, hogy veled legyen (ahelyett, hogy még többet játszana) Akkor most azt szeretnéd, hogy 0-24-ben veled legyen? Csak szólok, hogyha atomkocka lenne, sztem pont az esti órákban játszana sokat, legalábbis ha online játékokkal játszik, mert ott akkor kezdődik igazán az élet. Amúgy érdemes lenne kipróbálni, hogy szervezel valami közös programot, és ott figyelni, hogy tényleg lelkesedik az együttlétért, vagy csak úgy kénytele-kelletlen ment el veled és valójában nincs kedve az egészhez. De a sütizésnél valami komolyabbat, valami egész délutános programot. Esik a hó, szép a táj, lehet kirándulni kettesben pl.
2016. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg játékfüggő.A mai emberek belehalnának,ha nem volna net.Lehetnének személyes barátai is vagy valami értelmes elfoglaltsága.Az a baj,hogy már nagyon sok fiatal ilyen,mint a te pasid.Semmi életcél,nem tudja élvezni az életet,csak a gép a mindene.
2016. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, sajnos ez ugyanolyan függőség, mint az alkohol és bármi hasonló. Szerintem jogosan esik rosszul, az exem is inkább a játékot választotta helyettem, most már biztos nem randiznék függővel, mert nem fog változni.
2016. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így látom, hogy függ...Ráadásul egyre több időt tölt a játékkal.
2016. jan. 5. 17:37
 15/23 A kérdező kommentje:
Azért napi 5-6-7 óra kicsit sok...bár kinek mi..
2016. jan. 5. 17:37
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert egy pár vagytok, még nem vagytok összenőve. Volt, hogy elhanyagolt téged a játék miatt? Nem. Nem akkor játszik, mikor nálad van. Nem azt mondja, hogy most neki nincs kedve sütizni, mert inkább játszana. Tipikus női hiszti, ha meg azt mondaná, jó menjünk, az lenne a baj. Ha ő szervezne, az lenne a baj, bár végül is nem is lenne baj, csak bele kéne kötnöd valamibe. Az bánt téged, hogy egy nap 6-7 órát magára szán, és azt csinál amit akar? Szerintem pont ez b_ssza a csőrödet, hogy nem te mondod meg, hogy mit csinál, és nélküled is jól érzi magát. Hát hallod, ha a helyében lennék én futva menekülnék előled.
2016. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Uhh, vannak gondok nála. Ahelyett, hogy keményen megfarkalna téged, gépezik? Bravo!
2016. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Volt kocka párom, de ő nem napi 7, hanem napi 15-18 órát ült gép előtt. Nem is dolgozott, egész álló nap játszott. Ha szexeltünk, képes volt lepattanni rólam és közölte, hogy pár perc múlva visszajön, be kell állítania a karakterét, mert csata lesz a játékban.

Egy idő után meguntam, hogy állandóan otthon ül és eljártam egyedül szórakozni, sosem tudtam rávenni, hogy jöjjön el velem, így hát nekivágtam egyedül, de ez sem zavarta.


Mondanom sem kell, hamar vége lett a kapcsolatnak.

2016. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

attól, hogy valaki facebookozik még nem lesz kocka.

én is sokat ülök a gép előtt. sokkal többet, mint a barátod. reggel felkelek, és nem ritka hogy estig be van kapcsolva a gépem, és csak evés, vécézés, futás szüneteket tartok. amúgy meg sok hasznos dolgot lehet tanulni neten, szóval ha valaki erre használja az időt, az még jó is. sokat játszok is. a számítógépes játék szerintem sokkal jobb pl annál, mint amikor valaki csak punnyad a tévé előtt. kivéve persze ha ilyen ge*cijó filmeket néz, dehát a tv-ben eleve nem adnak olyat, meg a legtöbb embernek nincs is igénye annyira minőségi filmekre, sorozatokra.

ha meg elmegy veled bárhova, akkor nem értem miért a hizti. vannak otthonülősek. az én barátom is az, ő is annyit gépezik mint én. ha eszünkbe jut valami jó dolog amit csinálnánk, vagy ahova elmennénk, akkor elmegyünk. de nem kell minden nap ide-oda járni.

2016. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

az egyik válaszoló vagyok, aki azt írta, hogy hisztizel.

Nos, a függőség kérdése egy másik dolog. Erre őszintén nem gondoltam, mert nincs a környezetemben függő, így fel sem merült bennem.

De ez egy másik problémakör, szerintem azt meg nem úgy kell megítélni, ill. kezelni, hogy te most épp elhagyagoltnak érzed e magad, vagy sem.. stb.

Hanem a függőség egy objektív tény, ha fennáll.

Ha függő, akkor azért én átgondolnám, hogy összekötöm e vele az életemet komolyabb módon.

A hiszti arra értettem, hogy az, hogy ki szervezi a programot egy kapcsolatban nem minősíti a szerelmet, a kapcsolatot.

Én PR-os végzettséggel, totál szervezkedős személyiséggel vagyok megáldva, a párom programozó. (Ő egy hónapban egyszer játszik, nincs ideje erre, nem kocka, elég neki a munkahelyen, amúgy meg építi a házunkat, illetve jóidőben kertet kertel:-) (répa, saláta, stb.) de egy épkézláb programmal eddig ha kétszer előállt. A személyiségünkből fakadóan, s mert én vagyok a nő, A PROGRAMOKAT ÉN SZERVEZEM. ő meg eljön, és jól érzi magát, és semennyire nem minősíti a kapcsolatunkat. Jó, tény, hogy ő nem játszik, hanem lerakja a parkettánkat, meg felássa a retek alatt az ágyást, amit majd együtt megeszünk..


de az, hogy ki szervezi a programokat totál mindegy, ha amúgy rendben van a kapcsolat.


Szereted őt?

2016. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!