Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhanyagolva éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhanyagolva éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Párom az utóbbi időben elkezdett egy számítógépes játékkal játszani. A napja annyiból áll, hogy hazamegy tőlem, (dél körül) bekapcsolja a gépet és játszik úgy este 6-7ig.. utána jön hozzám vagy én megyek. Jelenleg nem dolgozik, e.ü.-i gondok miatt. Én iskolába járok, levelezőn, így a hétköznapok szabadok, amikor együtt tudnánk lenni.


Mikor megemlítem neki, hogy a napi 7 óra gépezés talán kicsit sok,(én is szoktam gépezni, napi 1-2órát..) egyből nekem esik, hogy nem ül ott mindig, tvzik is, és hogy ne szabjam már meg, hogy otthon mit csinál. (Sosem szabtam meg semmit)


Múltkor felhoztam neki, hogy elmehetnénk mondjuk sütizni, arra annyit mondott, hogy mondjam, ha menni szeretnék valahova. Mert mondom neked így jó ?? Azt mondta, hogy ő el van így


Nem akarok neki esni megint,és hogy úgy érezze hogy korlátozom bármiben, de szerintem ez így nem normális..


Ti mit gondoltok erről ?


24 N


2016. jan. 5. 15:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Igen szeretem, épp ezért szeretnék vele tartalmas kapcsolatot, ami nem csak abból áll, hogy esténként beszélgetünk együtt vagyunk, szexelünk és alszunk.

De nincs közös program, minden nap ugyanolyan, csak a játék van délután, más nincs.


Ez az ami rossz, hogy a te párod hasznos dolgot csinál, de egy játék, amiben szintet kell lépni.... jó.. neki ez a kikapcsolódás, de a napi 6-7 óra sok...legalábbis szerintem


Hisztizni nem hisztizek neki, de az utóbbi időben egyre később jön, mert még "megcsinált egy szintet a játékban", vagy megy haza korábban, mert talált egy új szervert és meg akarja nézni...és ha látja rajtam, hogy nem vágok épp jó képet hozzá, akkor jön az, hogy "megint mi a baj?Te mondtad hogy játszak nyugodtan".....


Igen de emiatt szaladni meg órákkal később jönni...régen is gépezett, de akkor úgy volt vele, hogy majd játszik másnap, de igyekszik hozzám...


Na mindegy..biztos én érzem rosszul és ez nem probléma...

2016. jan. 6. 14:51
 22/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem tetszik, akkor beszéld meg vele. Azt írod, hogy azt mondtad neki hogy játsszon amennyit akar. Játszik is. Neked ez nem tetszik. De őszintén nem bírod megmondani neki, mert félsz hogy akkor nem maradna veled. Tehát inkább szenvedsz. Ha neked ez nem jó, és nem tud változtatni, akkor hagyd el. Van egy olyan érzésem, hogy több energiát fektettél abba, hogy itt gyakorin panaszkodj random embereknek, mint amennyit a pároddal beszéltél erről.
2016. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Te azt mondtad, hogy olyan dél körül megy el tőled általában. Tehát veled van reggel, délelőtt és este. Én még mindig nem értem mi a baj azzal, ha néhány órát nélküled akar eltölteni, és kikapcsolódni...
2016. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!