Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom végre befejezze a féltékenykedést?

Figyelt kérdés

Anno volt egy munkatársam, aki ilyen tipikus nőcsábász típus, barátom ismerte régről, én is ismertem a srácnak pár ismerősét, szóval jóban voltunk, de nem volt semmi köztünk, néha hazahozott (útbaesik ahol lakunk), de nem csak engem, hanem mást is elvitt kocsival. Két évig dolgoztam anno ott, nyilván azon van az ember hogy jóban legyen a munkatáraival, ez alatt az idő alatt 2x-3x mentünk el bulizni (csapatépítő), de azt sem kettesben, hanem többen, akikkel együtt dolgoztam.


Aztán úgy alakult, hogy én eljöttem onnan, nem is beszélek már senkivel a régi munkatársaim közül, de a barátom a mai napig ezt a srácot hajtja, pedig már lassan egy éve nem dolgozok ott...


És már baromira felhúz, mert ma is görcsölt a hasam, erre beszólt nekem, hogy "amikor a Misikével utazgattál a kocsijában nem fájt semmid, mi?" meg ehhez hasonlókat mondogat, de olyan undorító hangnemben, hogy már nem kellett sok, hogy felpofozzam, mintha kb nem is dolgozni jártam volna, hanem szexelni...


Közben ő ugyan úgy eljár a saját munkatársaival bulizni (nyilván nőkkel is), én mégsem csinálok ebből cirkuszt.


Mit csináljak már végre vele, hogy ezt befejezze? Próbáltam már megbeszélni vele, de arra is csak annyit mondott, hogy "aha" meg "persze"...


2016. jan. 6. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9. szerintem nem csak erről írtam. Neked meg komoly szövegértési problémáid lehetnek.
2016. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!