Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasival kb 3 hete nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasival kb 3 hete nem beszéltünk, az már örökre esélytelen?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem valakivel, de sok negatív dolog történt köztünk. Nem nagyon bíztam benne, mivel népszerű sportoló az illető és rengeteg nő veszi körül. Nagyon sok dolog miatt kifejtettem nem tetszésemet is: pl. ígért valamit, de nem tartotta be. Volt, hogy eltűnt szó nélkül többször is 4-5 napra. Ezt is szóvá tettem. És nagyon erőltette a csetes üzenetküldést az élőszó helyett, pedig, amikor megismerkedtünk már találkoztunk. Most az utolsó hosszasabb eltűnésénél rákérdeztem, hogy akkor hogyan gondolja ezt a dolgot és minek akart engem megismerni, ha csak így hébe-hóba jelentkezik..

Ennek örökre annyi?

Alapvetően tetszik a srác, mert egy jólelkű, intelligens, humoros, bújós srácnak ismertem meg, de ezek a dolgai hát....

De úgy gondolom, hogy az esetleges szerelemhez hozzátartozik a megismerés és elfogadás?


Ennek a dolognak már örökre off szerintetek vagy fog még valaha jelentkezni? (Én nem fogok írni)

A kémia elég erős volt köztünk az eltünögetős pontig, aztán tényleg elromlottak a pontok, mert kezdtem kifejezni a nem tetszésem és nem tudtam türelmesen várni.



2016. jan. 7. 12:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
"Most az utolsó hosszasabb eltűnésénél rákérdeztem, hogy akkor hogyan gondolja ezt a dolgot és minek akart engem megismerni, ha csak így hébe-hóba jelentkezik.. " => Erre nem válaszolt természetesen.
2016. jan. 7. 12:04
 2/11 A kérdező kommentje:
jav: elromlottak a dolgok (sorry T9)
2016. jan. 7. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
magától valószínűleg már nem fog jelentkezni, főleg nem ennyi idő után
2016. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt kell mondanom, hogy szinte biztos.....

Te komoly kapcsolatot akartál és aszerint viselkedtél, a srác meg valószínűleg nem.

Jobb ez így Neked, nem gondolom hogy hibáztál volna!!!!

37F

2016. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát Ő azt mondta, hogy nem a szex az elsődleges célja és feleséget keres :S
2016. jan. 7. 12:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány évesek vagytok?

Mondhat bármit ha nem annak megfelelően cselekszik!!!!

37F

2016. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Interferencia ***** válasza:
Az, és ne légy liba, ne bánkódj ezen. Megbízhatatlan a srác.
2016. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen emberek sok esetben nem tudnak kibújni a népszerűség és az élsport-életvitel "átka" alól, vagy a vágyaik vezérlik, vagy túl elfoglaltak ahhoz, hogy kialakítsanak egy komoly kapcsolatot. Unokatestvérem szintén sportoló, és sokáig nem találta a boldogságot. A mostani párja szintén azonos berkekben mozog, így tulajdonképpen a munkájuk is összekötik őket, ez is segített ahhoz, hogy összekössék az életüket. Ha valaki nem azonos életvitelt folytat, mint ők, alig van esélyük párt találni. Persze lehet, hogy ez a pasi nem az elfoglaltsága miatt hanyagol téged egy ideje, de szerintem bőven benne van a pakliban.
2016. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6. Ő 29 lesz, én 33 leszek
2016. jan. 7. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy 30 éves pasinak már illene tudni, hogy egy 30-as Nő mire vágyik....nem követtél el semmilyen hibát.

Olyan Nőt keres maga mellé aki elviseli a kicsapongásait, aki olyannak fogadja el amilyen.....nos Te pont nem ilyen Nő vagy. Te társat keresel nem egy "egoista legényt" akiért önként rajonghatsz.

37F

2016. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!