Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasival kb 3 hete nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasival kb 3 hete nem beszéltünk, az már örökre esélytelen?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem valakivel, de sok negatív dolog történt köztünk. Nem nagyon bíztam benne, mivel népszerű sportoló az illető és rengeteg nő veszi körül. Nagyon sok dolog miatt kifejtettem nem tetszésemet is: pl. ígért valamit, de nem tartotta be. Volt, hogy eltűnt szó nélkül többször is 4-5 napra. Ezt is szóvá tettem. És nagyon erőltette a csetes üzenetküldést az élőszó helyett, pedig, amikor megismerkedtünk már találkoztunk. Most az utolsó hosszasabb eltűnésénél rákérdeztem, hogy akkor hogyan gondolja ezt a dolgot és minek akart engem megismerni, ha csak így hébe-hóba jelentkezik..

Ennek örökre annyi?

Alapvetően tetszik a srác, mert egy jólelkű, intelligens, humoros, bújós srácnak ismertem meg, de ezek a dolgai hát....

De úgy gondolom, hogy az esetleges szerelemhez hozzátartozik a megismerés és elfogadás?


Ennek a dolognak már örökre off szerintetek vagy fog még valaha jelentkezni? (Én nem fogok írni)

A kémia elég erős volt köztünk az eltünögetős pontig, aztán tényleg elromlottak a pontok, mert kezdtem kifejezni a nem tetszésem és nem tudtam türelmesen várni.



2016. jan. 7. 12:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ilyenkor van az, hogy a külső 5*, de igazából a belső egy Ft-ot nem ér
2016. jan. 7. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!