Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenen a kérdésem hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adamoxx kérdése:

Az lenen a kérdésem hogy ti mit reagálnátok hogy ha a barátnőtöket este felhívnátok de alszik?

Figyelt kérdés
De felkel Mivel ö kérte h hívjam. Nem találkoztunk már 5 napja mondtam neki telefonban hogy hiányzol és jó lenne már együtt lenni, erre az ö válasza ne sajnáltasd már magad nem vagy gyerek majd hétvégén találkozunk. Másnap pedig azzal kezdi a beszélgetést h este megbántottalak olyan rosz érzésem van hogy talán igen, mondtam este valamit telefonban? (álitása szerint nem emlékszik h beszélgettünk ). ti mit tennétek egy ilyen helyzetben én 24 F ö 24 L. Ö bántott meg ezzel engem h ilyeneket mondott. ( 5 hónapos kapcsolat)
2016. jan. 7. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én azt tenném, hogy megtanulnék írni.
2016. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen és? Attol is függ h mondtad neki h hiányzik? Mert sajnáltatva magad is lehet.
2016. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet nem volt jó hangulatában, mert éppen aludt és felkeltetted, de lehet az álom miatt volt rossz passzban...


én nem nagyon foglalkoznék ezzel, betudnám annak, hogy rossz passzban volt és kész, ha máskor előfordul a dolog elbeszélgetnék vele erről a reakcióról


22F

2016. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig elősször értelmes magyarázatok után keresek viszont arra hogy nem emlékszik arra kevés van én azt nézném legelősször hogy miért nem emlékszik? Biztos aludt vagy csak azt mondta és igazából mást csinált? Mielőtt azt hinnéd nem arra gondolok hogy mással volt de gondolkozz picit :)
2016. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de oltári nagy papucsként viselkedsz. Növessz gerincet és ne lelkizz mindenen, pláne ne a barátnőd előtt!
2016. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy nem emlékszik, vagy csak nagy vonalakban.

Velem is volt már párszor, hogy félálomban vettem fel a telefont és csak nagyon homályosan derengett, hogy talán beszéltem valakivel. Emellett meg magam is elég durcás tudok lenni, ha felébresztenek, úgyhogy én nem orrolnék meg rá emiatt.

2016. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!