Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én nem állok készen arra, hogy 3 gyerek nevelőanyja legyek 22 évesen? Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal összeköltöztünk, vagyis én költöztem hozzá (ő szerette volna), miután a felesége elköltözött az anyjához a gyerekekkel. Ez még nyáron volt, de a volt feleség egyre jobban bekattant, képtelen feldolgozni a válást, vagy azt, hogy már én is itt vagyok. Már a gyerekekkel sem foglalkozik, csak idegbetegeskedik, ezért a párom szeretné, ha visszaköltöznének ide... A ház maga hatalmas, szóval nem lennénk egymás szájában, külön emeletük van/volt nekik, de azért csak más lenne a helyzet, mint most, amikor kb. csak telefonon beszélnek az apjukkal, velem csak párszor találkoztak.


Nincs velük semmi gondom, de azért 22 évesen nem a nevelőanyaság a fő célom, ráadásul keveset is vagyunk itthon, az életünket nem gyereknevelésre rendeztük be.

Keveset vagyunk itthon, sokat járunk el szórakozni, összejárunk a barátainkkal és utazgatunk mindenfelé.

A gyerekekkel ez kivitelezhetetlen lenne (7, 12 és 16 évesek)...


2016. jan. 16. 16:03
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
61%

Miért akérdező hibája hogy szétment egy család? Egyrészt sehol sem miatta mentek szét. Lehet már régebben szakítottak a feleségével csak nem tudott elköltözni.

És amúgyis, talán fegyvert tartott a férfi fejéhez, hogy hagyja ott a feleséget? Egy párkapcsolat két ember felelőssége, azoké akik benne vannak! Ha valaki nem akar a feleségével maradni az akkor sem fog ha nem jön egy 22 éves!

2016. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
38%

remélem kérdező megtanultad, hogy ide felesleges bármit is kiírni mert a nyomorult frusztrált népség egyből neked esik :D

bár akinek van egy kis esze fel se veszi ezeket a gonoszkodó rosszindulatú kommenteket, a névtelen fröcsögő pubiktól :"D

2016. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
56%
Tehát összejöttél egy jóval idősebb családos emberrel, elérted hogy a feleség elköltözzön a gyerekekkel és betelepedtél a jómódba. Gondolom a párod most jött rá, hogy a gyerekeit nem akarja elveszíteni miattad és remélhetőleg mindent meg fog tenni értük. Ha neked nem szimpik a gyerekes programok akkor most pakolj, mert bizony egy családos ember élete nem a bulizgatásról és utazgatásról szól, hanem a gyereknevelésről. Valószínű a párodat eleinte csak a f.rka vezette ezért tett mindent a te kedved szerint, most viszont rájött hogy vannak kötelezettségei is. Egyet jegyezz meg: egy normális férfi a gyerekei és egy kis p.nci közül mindig a gyerekeit fogja választani!
2016. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
47%
Mi az, hogy a kérdező szakította szét a családot? Tán az apának fegyvert dugtak a fejéhez, hogy betegye a kérdezőnek? A kérdező csak élt a lehetőségeivel, Amor a férfi ajánlott fel neki. Összejött egy férfival, aki nem azt nyújtja, amit ígért, ezzel kicseszve a feleségével meg egy naív lánnyal.
2016. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
70%
Ti amúgy olvastátok, hogy hány évesek a gyerekek? xD Mert valaki még azt is írta, hogy "3 kicsivel"... Azért egy 12 és 16 éves gyerek már nem hiszem, hogy túlzottan vágyna gyerekes programokra, ahol fogja a kezüket apuci. Aki amúgy a kérdező leírása alapján az új barátnő előtt sem volt valami kiváló apa. Érdekes őt mégsem szídja senki, csak a kérdezőt akinek semmi köze a családi dolgokhoz.
2016. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
70%
A nők élete klasszisokkal egyszerűbb lenne és drasztikusan lecsökkenne az idegösszeomlások száma, ha végre felfognák, hogy egy házasságban a két félnek kell egymáshoz hűségesnek lenni! NEM A HARMADIK SZEMÉLYNEK!! Ha engem megcsalna a férjem, NEM A NŐT HIBÁZTATNÁM, akivel félrelépett, hanem csak és kizárólag a férjem. Meg persze saját magam, mert ok nélkül nem történik megcsalás - pláne nem három gyerek mellett. :)
2016. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
72%

A baratod miert nem ugy rendezte be az eletet, hogy abban a gyerekek is melto helyet foglaljanak el?

Ez gusztustalan, komolyan nem latod at? 21 vagyok nalad 1 evvel fiatalabb, de kene a fenenek egy ilyen pasi. Gondolj bele, hogyha a sajat gyerekeit igy kepes volt elhanyagolni, te se lehetsz biztonsagos, akarmennyire

2016. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
41%
* te se lehetsz biztonsagban, akarmennyire is azt hiszed, hogy igen. Kicsit nezz magadba....
2016. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
79%
Nem várnám el egy 22 évestől, hogy nevelje a gyerekeimet. Az az én dolgom, meg az apjáé.
2016. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
47%

Többen utaltak rá, hogy valószínű miattad lett ez a helyzet. Mivel azóta válaszoltál és nem tagadtad, ezért 'hallgatás, beleegyezés'-nek veszem.

Lehetőségek:

Elfogadod, hogy odaköltöznek és tönkremegy az életed, majd ti is széjjel mentek idővel---remélhetőleg előbb, mint utóbb.

Én egy hasonló családban nőttem fel. Apu és anyu hamar elváltak. Aztán nevelőanyák jöttek és mentek-merthogy apámmal nevelkedtem...ja 2 tesómmal. 10 éves voltam, tesóim 12 és 8 évesek voltak, mikor végleges nevelőanyánk lett. 27 éves volt, de azt mondom, akkor még nem tudtam, de most már tudom, fiatal volt hozzá, hogy 27 évesn kapjon 3 kész gyereket éppen a kamaszkor kezdetén. Mellékes, hogy tényleg egy szpirtyó volt, de asszem akkor se működött volna, ha normális lett volna. Nálunk nem volt meg bennünk az a tudat, hogy anyám és apám miatta mentek szét, de ha még ez is bejátszott volna....úgy pokollá teszem a szpirtyó életét, hogy beleőrül.

Mit gondolsz, milyen lesz a kapcsolatod a 3 gyerekkel? Még a 7 évessel esetleg ki tudsz alakítani egy normális kapcsolatot, de egy 12 éves kistini és egy 16 éves kőkeményen a tinikor kellős közepén lévő lánnyal milyen lesz a kapcsolatotok. Ezt fogják gondolni: Mit akar itt ez a hlye kis pica, pár évvel idősebb nálam és pattogtatni akar, kinek képzeli ez magát? Anyám és apám miatta mentek szét, hogyan is bosszulhatnánk meg..

És akármennyire is apjuk is ludas ebben a kérdésben, téged fognak hibáztatni. Ha szerencséd van, nem húzzátok olyan soká, mint ahogy az én apám és nevelőanyám tette. 15 évig nyúzták egymást és erőssen bejátszott a gyerekkérdés is a veszekedéseikbe. Persze más is volt.

Ha úgy dönt, hogy odaveszi a gyerekeidet, akkor csak egyet tehetsz...fuss.

Nincs olyan, hogy odaköltöznek és te meg nem szólsz bele...akkor levegőnek kéne néznetek egymást a gyerekekkel...ez lehetetlen.

Hidd el nekem, tönkrevágod az életed, ha belevágsz a nevelőanyaságba.

A párodnak minden joga megvan hozzá, hogy magához vegye a gyerekeket, de erőssen az a gyanum, hogy rádhárulna a gyereknevelés. Eddig se nagyon foglalkozhatott a gyerekeivel, ha úgy vagytok berendezkedve, hogy utazgattok. Majd ő tovább utazgat, te meg otthonmaradsz gyereket nevelni. Sajnos nálunk is volt egy ilyen probléma. Apám férfiként nem nagyon tudta, hogy mi is kell egy gyereknek. Anyagilag biztosított mindent, de nem ült le velünk leckét írni, nem vett nekünk ruhákat, nem vitt el fodrászhoz, nem ült le velünk beszélgetni...stb. Ezt mind kezdetben a nevelőanyám csinálta. Akkor még rendes is volt...csak aztán jött a közös gyerek és megváltozott minden. Mi már le voltunk szrva. A féltesómat imádtam, szóval nem féltékenységből mondom, hogy kivételezés volt, hanem tényleg az ment, de őt ezért soha nem hibáztattam. Na mindegy, elkanyarodtam, a lényeg hogy kizárt dolog, hogy ennek "boldogan éltek, amíg meg nem haltak" legyen a vége, ha odaköltöznek a gyerekek.

2016. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!