Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én nem állok készen arra, hogy 3 gyerek nevelőanyja legyek 22 évesen? Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal összeköltöztünk, vagyis én költöztem hozzá (ő szerette volna), miután a felesége elköltözött az anyjához a gyerekekkel. Ez még nyáron volt, de a volt feleség egyre jobban bekattant, képtelen feldolgozni a válást, vagy azt, hogy már én is itt vagyok. Már a gyerekekkel sem foglalkozik, csak idegbetegeskedik, ezért a párom szeretné, ha visszaköltöznének ide... A ház maga hatalmas, szóval nem lennénk egymás szájában, külön emeletük van/volt nekik, de azért csak más lenne a helyzet, mint most, amikor kb. csak telefonon beszélnek az apjukkal, velem csak párszor találkoztak.


Nincs velük semmi gondom, de azért 22 évesen nem a nevelőanyaság a fő célom, ráadásul keveset is vagyunk itthon, az életünket nem gyereknevelésre rendeztük be.

Keveset vagyunk itthon, sokat járunk el szórakozni, összejárunk a barátainkkal és utazgatunk mindenfelé.

A gyerekekkel ez kivitelezhetetlen lenne (7, 12 és 16 évesek)...


2016. jan. 16. 16:03
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
81%

Mondd el neki így, ahogy leírtad, majd költözz el.


Ezzel sajnos számolnod kellett volna, amikor egy nős férfit választottál akinek ráadásul gyerekei is vannak. Nyilvánvaló, hogy ha bármi probléma adódik, és az édesanya nem tudja megoldani, az édesapa fog róluk gonoskodni. Pl. ha az anyjuk beteg lesz, elhalálozik, nem tudja eltartani őket, stb.


Érthető, hogy ilyen fiatalon nem akarod erre elvesztegetni az életedet, de meg se próbáld arra kérni, hogy ne vegye át a gyermekek nevelését. Legyél korrekt, és vállald a felelősséget, költözz el.

2016. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
54%
Azért ez nem ilyen egyszerű, hogy ha a párod szeretné, akkor visszaköltöznek. A 16 éves még igen, ő dönthet így, a másik kettő kevésbé, a pasid életvitele pedig nem garancia rá, hogy jobb helyük lenne nála, mint az anyjuknál. Az asszony se kapna gyerektartást, ellenkezőleg, ő kellene, hogy fizessen a párodnak, szinte kizártnak tartom, hogy szó nélkül belemegy ebbe. Úgyhogy én nem tartanék ettől túlságosan a helyedben, a pasid jó eséllyel ugyanaz a telefonos apuka marad, mint eddig, utazgathatsz vele, amíg téged is le nem cserél egy jobb évjáratra.
2016. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
25%
Attól, hogy odaköltöznek, még nem kötelező foglalkoznod velük.
2016. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
68%
Én bizony a pasi helyében itt raknám ki a szűrödet. Utazgass, amerre látsz, de nekem ilyen nő nem kéne.
2016. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy neked nincs sok közöd a gyerekek neveléséhez, sőt, viszont az apjuknak nagyonis van. Téged itt az zavar, hogy jaj akkor majd nem lesz szórakozás, utazgatás ha itt lesznek a gyerekek a nyakadon. A párod tuti jóval idősebb is tőled, te pedig bevetted magad oda, a feleség nyílván ki van borúlva, hogy a volt férje egy ilyen kis csit**-vel van. Nem gondoltad tán azt, hogy majd ti élitek a világotokat, haverok, buli, fanta- az anya meg majd gürcöl a 3 gyerekkel???? Ha már befészkelődtél oda, akkor viselkedj felnőtt módjára, hiszen nem egy korban hozzádillő pasi kellett neked, hanem egy családos ember. Kapis???
2016. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 gömbicica ***** válasza:
77%

14-es.

pasi helyében kiraknád? kb milyen idős lehet az apuka? 16 éves a nagyobbik gyerek, tehát legyen min. 36 éves.


vajon az anyuka miért költözött el? valószinüleg a 22 éves leányzó miatt :( :( tehát nem fogja kirakni, mert talált egy fiatalabbat a feleségénél.


viszont marha felelőtlen.

a volt feleség érthető, hogy nehezen dolgozza fel, hogy "kidobta" a 3 gyerekének az apja, csak mert fiatalabbra fájt a foga.


a barátod is jobban tenné, ha a gyerekeivel lenne, mintsem szórakozni járna :(


Te kérdező pedig keress korban hozzád illő partnert, ne egy család szétrobbantása árán megszerzett házban élvezd az életet :( :( bocsánat.

2016. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
67%
16-osnál a pont.
2016. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

Igazából attól nem félek, hogy szakítana velem. Hiszen Ő mondta ezt az ötletet és hogy gondoljam át, utána mondjam meg, mit szólok ehhez. Szóval nem az van, hogy ő eldönti, én pedig hozzászokok...

Csak azt sem akarom, hogy neki rossz legyen, hiszen a gyerekei. Viszont a párom anyukája szerint sem jó ötlet, ha ideköltöznek végleg, mert ott legalább figyel rájuk a nagyi, itt pedig nem lennének határok, szabályok, hiszen a barátom mindig is megengedett nekik mindent és amit akartak, azonnal megkapták, ez a mai napig így megy.

2016. jan. 16. 16:53
 19/58 anonim ***** válasza:
72%

Gazdag, idősebb, családos férfit akartál és azt hitted hogy a nagy házban egyedül te leszel az úri nő egy kis p..nciert cserében.

Porszem ment a tervedbe és a luxus életről szőtt almaidban avval hogy jönnek a gyerekek akik kamaszok és majd megeszik előled a pasid pénzét. Neked majd nem marad annyi vasarlasra és utazgatasra.

Keress másikat akinek nincs gyereke vagy legyél több férfi mellett luxus prosti. Most is az vagy csak egy mellett.

Lehet lepontozni kisribizli

2016. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide? :Dd

Van nekem elég pénzem, nem féltem én azt a gyerekeitől.

Nagyon feszkós vagy, úgy látszik.

2016. jan. 16. 17:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!