Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 hónap együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 hónap együttlét után üzenetben való szakításról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hát mikor utoljára találkoztunk, megölelt,mondta hogy szeret, és hogy este beszélünk (aznap megbántottam,és félre is értett pár dolgot,de akkor is azt mondta,h szeret)

panaszkodott h nem bírja a tanulást,amit szülei erőltetnek egész délután+hétvégén... én meg biztattam,hogy kicsit többet pihenjen,mert márc. 15-én nincs suli,többet pihenjen ezért,ne tanulja agyon magát.. szüleinek szúrta ez a szemüket -.-

Nem beszéltünk este, csak üzenetet küldött,h megbántottam,nem akar velem beszélni, azóta másik üzenetben,hogy nem akar velem személyesen beszélni erről,hogy váljunk külön utakra...

majd hétvégén írta,hogy mégis szeretne beszélni erről...másnap reggel pedig írta,hogy mégsem akar találkozni, ne keressem,ne hívjam...

írtam neki azért még,hogy tisztázhassuk a félreértést..de nem válaszolt, törölte a leveleket.

Mikor utolsó találkozásból hazament, akkor szüleivel beszélgetett a napról.

Szülei keze van a dologban,ellenem fordították,eltiltották h találkozzunk.

14 hónapig tenyeremen hordoztam, soha nem volt nagy vitatkozás... 1 személyes találkozás,hogy békében beszéljünk,és úgy szakítsunk mikor meghallgatta,mit értett félre... nem járna ennyi?

Hatalmasat csalódtam, mert mondta h ő soha nem így intézné le a kapcsolat zárását,h üzenetben...

kérdések? vélemények?


2010. márc. 27. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha valaki nem személyesen szakit, egy hatalmas nagy tahó állat. ez a minimum, hogy valaki akit szerettél rajongtál érte akármi, megadod neki ezt a tiszteletet, hogy nem odasz@rsz egy üzenetet hogy kösz jóvoltál, csá
2010. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ennek a történetnek még lehet folytatása. semmi sem végleges, és az emberek csinálnak hülyeségeket. nekem egy többéves kapcsolatom alatt sok minden furcsa történt, aztán végül jól összerázódtunk. mindenesetre ez az sms szakitás nem kifejezetten érett dolog, de az sem biztos hogy jól végiggondolta a dolgot. sztem legjobb ráhagyni, egyelöre.
2010. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem sms volt, hanem myvip-es üzenet, döntse el valaki melyik a jobb...

nem írok neki,de jót tesz lelkemnek ez a dolog,

Csütörtökön felvételi vizsgám rendőrségre pszichológia és orvosi részről -.- jó lett volna békében odamennem, de nem érdekel,nagyot sűllyedt szememben ezzel a lépésével:S

Igen szerintem is alap hogy személyes lezárás lett volna, hisz mikor utoljára itt volt nálam,átölelt és mondta hogy szeret,még akkor is hogy bunkó voltam aznap....

egyszóval még szeretett akkor

2010. márc. 27. 18:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél naív. Nekem is mondták már, hogy szeretnek, aztán a szakítás után az ismerőseitől tudtam meg, hogy hetekkel előtte is volt már kiszemeltje.
2010. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naív, de tudom,hogy nem volt neki senkije,

hisz amit megtett csak h kedvembe tegyen 2 héttel szakítás előtt is:$ azt bárki irigyelné.

2010. márc. 27. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!