Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom együtt aludt egy nővel. Valószínűleg semmi nem történt mert egy beteg lányról van szó aki azért aludt a páromnál mert másnap is kellett mennie vizsgálatokra és nem helybeli messze lakik. A párom régebb óta ismeri mint engem és azt mondja soha semmi nem volt köztük. És hogy bízzak benne. Meg azt mondja nem is lett volna etikus és emiatt ne izguljak. Mit tegyek hogy ez többet ne forduljon elő hogy ottalszik?
2016. jan. 19. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt is kellene tudni, hogyan derült ki az együtt alvás, illetve mondta-e előre, hogy együtt fog aludni ezzel a lánnyal?
2016. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tőle tudom. Csak utólag mondta. Azt mondta nem akarta hogy rosszat gondoljak. A lány egy régi ismerőse. És nem volt köztük semmi. A lánynak van egy súlyos betegsége már műtötték is. Most is vizsgálatokra jött és ezért ajánlotta fel a párom hogy aludjon ott másnap meg tőle ment a kórházba. De én akkor sem akarom hogy többet ilyen előforduljon.
2016. jan. 19. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, max. azt éred el, hogy legközelebb már utólag sem mondja el. Szerintem próbáld a jó oldalát nézni, hogy a rosszban is kitart a barátai mellett. Ez manapság ritka dolog.
2016. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ezt meg most vagy elhiszed vagy sem. Előre kellett volna szólnia, ha tényleg csak ennyi lenne. Gondolom te sem veszekedtél volna ennyi miatt.

Sajnos a személyes tapasztalatom az, hogy ez az "utólag szólok, hogy együtt aludtam valaki mással, de semmi nem történt" nem vezet semmi jóra. Tehát én eléggé elfogult vagyok ezzel az egésszel.

2016. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem volt köztük semmi. Nyugi nincs racionális okod a parára, ez csak a hormonok játéka.
2016. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak itt az a nehéz hogy egy súlyos beteg lányról van szó aki kb élet-halál között van. Ez biztos mert utánajártam. Hiszek a páromnak hogy nem történt semmi de akkor is az a tény hogy ott aludt. Valami tipp hogyan kerülhetném ezt el hogy előforduljon ismét?
2016. jan. 19. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ez a helyzet tényleg megengedhetetlen, még ha ilyesmiről is van szó. Párod biztosan az a mocsok fajta ember. Nem elég, hogy segített puszta jószándékból egy embertársán, lehet, hogy még egyszer egy öreg nénit is maga elé engedett a sorban! Felfoghatatlan.


Kérdező, inkább örülj neki, hogy a párod egy normális, emberséges férfi, aki szeret segíteni. A lánynak pedig van annál nagyobb baja is, minthogy foglalt pasira nyomuljon, gondolkozzál már el egy kicsit! Súlyos beteg, valószínűleg súlyos betegen örül, hogy nem kell mondjuk plusz két órát utaznia, hanem valaki segít neki. Illetve segítene, ha nem állna szerencsétlen pasi mögött a házisárkánya, aki rögtön idiótaságokat feltételez, meg hisztizik... Vedd már észre magadat.

2016. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Együtt aludtak vagy csak ott aludt nála a lány?Nem mindegy!
2016. jan. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
ha nem történt semmi biztosan, én még büszke is lennék, hogy segít
2016. jan. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért te is ferdíted rendesen a dolgokat, hogy olyan véleményt kapj, ami neked tetszik.

A "felajánlottam egy ismerősömnek, hogy aludjon a lakásomban" és az "együtt alvás" azért nem ugyanaz. Eszembe nem jutna azért balhézni, mert segít a barátainak. Előled meg csak azért titkolta el, mert tudta, hogy ezt fogod csinálni, hisztizni a semmin.

2016. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!