Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mt tegyek? Mi a helyes út? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt tegyek? Mi a helyes út? 20 év együttlét,3 éve nincs szex, mióta megszületett a 2. gyerkőc. Sajnos nem izgat fel a feleségem megváltozott teste.20 kilót szedett fel.

Figyelt kérdés
Mit tud tenni egy pasi/férfi (azon kívül, hogy magához nyúl, jajj de nyomorult ezt leírni), ha nem kívánja a feleségét. Félrelépés, megcsalás szinte megbocsáthatatlan bűn. Ideje lenne rá, hogy sportoljon. Munka mellett nekem is van, sportos, izmos 40-es pasi vagyok (174/80). A gyerkőcök óvodába/iskolába járnak. Az is baj hogy kinyilvánította, hogy ő úgy ahogy van elfogadja magát. Mit tehetek? Imádom a gyerekeimet elválni nem akarok. Tudom, hogy durva felvetés. Indokolt lehet-e egy szerető tartása? Van e jogom ahhoz, hogy egy jót szexeljek mással, már őrülten hiányzik? Vagy menjek a fenébe, még egy szemét férfi.
2016. jan. 20. 15:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát lehet ha megcsalnád és kiderülne,észbe kapna,és változtatna.

Személy szerint nekem azért fáj a történet,mert én is elhíztam terhesség alatt,több mint 30 kilót,most meg 33 -mal vagyok kevesebb,szóval én megcsináltam,aztán mégis megcsaltak...nekem már az is nagy szó,hogy itt vergődsz ebben a helyzetben és nem keféltél máris félre.

2016. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Azért az élettől ez egy jó nagy kibszás, hogy az embereknek megszületik szerelmük gyümölcse, és legtöbbszőr akkor hidegülnek el egymástól ... Az anyuka a babájával van elfoglalva, a férj meg parlagon eltelik így pár hónap és megszokják, a nőknek valahogy természetes hiszen hulla fáradtak az első 1-2 évben, mikor már kezdenének visszatalálni önmagukhoz, addigra a párjuk az esetek 80%-ban már mást kefél... hmm ez valahol tök szomorú... Ha esetleg valaki nem így járt az ossza már meg hogy csinálta másképp, persze partnerfüggő is.
2016. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, jó volna átbeszélni a dolgokat, de abból leginkább sértődés lenne. "


Te komolyan el sem mondod neki hogy zavar ahogy kinéz, akkor mit vársz? Magának megfelel úgy ahogy van, szóval nem fog maga miatt változni. Neked kell közölnöd vele, hogy "drágám, ocsmány vagy kövéren, csinálj már valamit", igen, sértő lesz, de ha érdekled tenni fog valamit az ügy érdekében. Ez a lényeg.

Én nőként így gondolom, nekem is vannak hibáim, amit elfogadtam, mert nehéz tenni ellene és annyira nem zavar engem. De ha a párom undorodna tőlem miatta és elmondaná akkor mindent megtennék hogy valahogy a hibáim eltűnjenek. Szóval érted... kell valami. Bántsd meg azzal nyugodtan, hogy elmondod neki őszintén amit gondolsz.

2016. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

'Nem írtam, hogy nem nézem nőnek, tisztelem becsülöm hisz a gyerekeknek enni ad, vezeti a háztartást. '



Amit te leírtál az nem egy NŐ, hanem egy tenyészállat. Hát ne haragudj de egy ilyen vélemény elég lohasztó, nem csoda ha feléd sem néz. Tudod a legtöbb embernek nagyobb ambíciói vannak, mint a gyerekek etetése. Plusz lehet, hogy neked nem baj ha nem vagy szerelmes már, de lehet neki meg igenis baj. Lehet neked elég a tisztelet a szexhez, de a nőknek nem mindig. Lehet, hogy ő nem akar olyannal együtt lenni aki már nem igazán szerelmes, csak hiányzik neki a szex.

Amúgy meg durva, hogy 40 évesen több gyerekkel még nem jutottál el arra a szintre, hogy MEGBESZÉLD vele. Nem célozgatni kell, meg futni hívni vagy tréningezni előtte, hanem elmondani AMI VAN.

2016. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
A legnagyobb gáz, hogy egy Nyúl Béla vagy... 20 év után nem mered megmondani a feleségednek, hogy dagadt vagy anyukám, indulj meg mozogni! És nem csak azért, hanem hogy legyen egy egészséges feleségem, akre jó ránézni, mert 20 év után is kívánni akarom, és nem szeretnék félre menni, de hezitálok rajta! Ennyi kellene vegyél egy kupica pálinkát hátha azzal menni fog. Az erő veled van! :)
2016. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
ha nem fogadod el így, engedd h találjon olyan társat aki elfogadja a külsejét
2016. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a helyenként kemény, építő véleményeket. Ezek alapján úgy gondolom, tudnia kéne mik az igényeim. Tudja, hogy nem egy telt nőhöz mentem feleségül. Betegsége nincsen a 1. gyerkőc után is kívánatosra tudott fogyni, különben nem lehetett volna 2. gyerek. Otthon van, igaz vezeti a háztartást gyerekek óvodában/iskolában, napi, kétnapi 20-30 perc torna bele tud férni. Már azon is gondolkodtam veszek neki egy kondibérletet. Korábban még a gyerekek előtt sokat sportolt együtt jártunk fallabdázni, kondizni is.

Fura amit most gondolok, de tulajdonképpen egy nagy zsákbamacska az egész párkapcsolat. Nem tudod, hogy később 1-2 szülés után mi lesz a párod fontossági sorrendje, lehet, hogy teljesen más lesz mint a tiéd. Persze ez valahol érthető is. Az életben, az utcán az iskolában, az óvodában nagyon sok csinos anyukát látok aki 2 gyerek után is jól tartja magát visszafogyott. A sportos múlt miatt sem számítottam arra, hogy így fog alakulni az élet. Sértegetni úgy gondolom nincs értelme, nem létezik, hogy nincs tisztába vele egy nő, hogy egy férfi nem bírja, nem bírhatja szex nélkül éveken keresztül. Néha magam sem értem magamat.

Nem tudom a többi pasi, hogy csinálja de én lehet túl vizuális vagyok egyszerűen nem megy a szex ha nem szép a látvány (hogy szépen mondjam nincs merevedés). Akkor hogy??? Mondjátok meg nyugodtan nagy a baj velem???

A nők véleményei is érdekelnek, de a férfi oldalról várnék olyan hasonló élethelyzeteket amilyen az enyém. Ti hogy oldottátok meg? Kaptam privátba olyan visszajelzéseket amik írói ugyanebben a helyzetben vannak, ők sem találtak megoldást.

2016. jan. 23. 13:33
 18/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen veled van a baj. Elvárod, hogy a feleséged legyen gondolatolvasó és találja ki az igényeid. Nevetséges amit csinálsz, inkább kínzod saját magad, mint hogy megmondd neki. Oda kell állni elé és őszintén megmondani, hogy mi a helyzet. A nőket szokták szídni, hogy elvárják a férfiaktól hogy mindent kitaláljanak célzásokból, hát te pont ilyen vagy. Az igazság lehet, hogy fáj neki, de nem sértő.

És még egyszer mondom: talán jobban felizgulna rád és több motivációja lenne, ha nem a gyerekek etetése lenne a legnagyobb dolog amiért tiszteled...

2016. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még gyerekek előtt, friss párkapcsolatban álló nő vagyok. Szerintem is beszélj vele.

Az indokodat (hogy 20 év alatt tudnia kéne már....) meg is fordíthatjuk: 20 év alatt ismerned kell annyira, hogy:

1. egy ilyen jelentőségű dolgot "megbeszélhetsz"-e vele

2. ha igen (márpedig nyilván ezért vagytok együtt 20 éve...) akkor hogy és milyen módon, hogy elérje a célt

3. hogyan motiváld!


Tényleg, ezeket tudnod kell, hogy meddig mehetsz el a beszélgetésben, és hogyan mondhatod el neki a problémádat. Ketten vagytok, ez nem csak a te problémád, hanem az övé is. Oldjátok meg ketten! Hiszen a ti jövőtök, jelenetek múlik ezen! Tudom, hogy nagyon nehéz lehet, de gondolj az elmúlt 20 évre. Azért hagynád hogy elromoljon, azért dobnád el, mert nem tudsz/akarsz energiát áldozni a megoldásra? Gondold át. A kérdésedből, válaszaidból ítélve, nem az a cél hogy eldobd a házasságotokat.

Hajrá!! Ügyesen ;)


26/N

2016. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!