Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hisz nekem?

Figyelt kérdés

A parommal mar 4honapja egyutt vagyunk. En nagyon szeretem m. Az elmult idoszakban mar teljesen szerelmes lettem, de barmit csinalok, vagy mondok nem hisz nekem :( nagyon faj, mert tenyleg o a mindenem de folyamatosan azt kapom hogyha mondom neki hogy szeretem hogy ezek csak szavak, meg ilyenek... En mindig onmagamat adom...

Mit tegyek? :(


2016. jan. 21. 02:08
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hát ebben a helyzetben csak gratulálni tudok neked kedves kérdező. Van egy barátnőd, aki nem hiszi el, hogy szereted, ő meg ráadásul szereti az exét, akivel napi kapcsolatban van, de veled persze nincs, mert távkapcsolatban vagytok. Ugye te is érzed, hogy ez így nagyon nincs rendben?

Nem pontosan értem mivel fogott meg téged ez a lány, erre tudnál válaszolni? A bizonytalanságával, az önbizalomhiányával, a döntésképtelenségével? Nagyon vonzó tulajdonságok. Remélem érzed az iróniát.

Lehet a hosszú kapcsolatod miatt kapcsolatfüggő lettél, és csak úgy érzed magad jól, ha benne vagy egy párkapcsolatban, de szerintem jobb egyedül lenni, mint bizonygatni az aktuális párodnak azt, hogy mennyire is szereted, aki ezt nem hiszi el, és sóvárog az exe iránt, akit viszont szeret, és fűzi is őt. Egyáltalán a lány kifejezi valahogy, hogy téged szeret? Vagy csak te vagy az, aki folyamatosan erőlteti a dolgokat?

Boldog és elégedett vagy ezzel a helyzettel? Mert, ha igen, akkor kitartást hozzá, de csupa szenvedés lesz azok alapján, amiket leírtál.

Szerintem te is érzed, hogy mi lenne a helyes, nem tudom miért ragaszkodsz a rosszhoz.

2016. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem akartam komoly kapcsolatot, de beleszerettem. Okos lany, csinos is nagyon. Lehet h a rozsaszin kod miatt erzem ezt de nem akarom elvesziteni..

Mostanaban mar tenyleg hiaba irok neki barmi kedveset, hogy hianyzik, hogy szeretem, hogy varom h lassam...stb.

Kb mintha le se irtam volna. Eszre sem veszi vagy valami teljesen oda nem illo dologgal regal... Ezt ma is megcsinalta. Irtam neki hogy hianyzik. Erre elolvasta es semmi..

Iszonyatosan faj...

2016. jan. 22. 21:33
 13/14 A kérdező kommentje:

Mostanaban fokent ugy erzem hogy en eroltetem hogy alakuljon valami...olyan mintha elvarna hogy tudjam h neki mitol lenne jo.

De szerinte nekem ezt tudnom kell....

Hoy en nem vagyok ferfi es hogy olyan tulajdonsagaim vannak amiket nem tud elviselni....

Ha rakerrdezrk hogy mondja meg konkretan akkor

Megint nem valaszol, vagy kicsavarja ugy hogy en legyek a kocsog hogy nem ertem/ tudom...

Nem tudok vele egy jot beszelgetni mert mar gorcsoseb azon vagyok hogy mirol beszelgessunk (ez az elmult 1het) szeretnem jol megismerni de nem tudom :/ mert nem hagyja.

2016. jan. 22. 21:39
 14/14 anonim válasza:

Jesszusom. Miért áltatod még magad tovább? Fogadd el, hogy ez ennyi volt.

Azt kapod csak tőle, hogy nem vagy férfi, és még ráadásul kinyilvánította, hogy vannak olyan tulajdonságaid, amiket nem tud elviselni? Vedd már észre, hogy az ég világon semmit se szeret rajtad, vagy veled kapcsolatban.

Gondolom az exe megbántotta, és dacból ott hagyta, és kellett neki valaki, aki begyógyítja a sebeit, de még mindig ő rá vágyik és őt szereti. Te csak egy talon, egy pót vagy számára. Nem szerethet téged, ha nem bír elviselni, és még annyi sincs benne, hogy reagáljon az üzeneteidre.

Miért csinálod ezt magatokkal? Az jobb lesz majd neked, ha kiderül, hogy megcsalt és újra összejött az exével? És majd ő dob téged? Elmondom, csak még rosszabbul fogod érezni magad. Állj a sarkadra, és mondd meg neki, hogy nem érzed azt, hogy ez így működne, mert túl egyoldalú. Vagy ő is fektessen bele energiát vagy hagyjátok. De neked kell lépni. A lány élvezi, hogy 2 srác is küzd érte. De ez szánalmas, ha hagyod.

Amúgy tipikus pasiműködés.. Hidd el, ha a lány is kinyilvánítaná, hogy szeret téged, már rögtön lankadna a te érdeklődésed is, de most látod benne a kihívást, hogy meg kell hódítani. Nem fog menni megsúgom.

Nem szúrja ki a szemed, hogy nem kellesz neki? Csak kényelmes, hogy rajonganak érte. Meg se lepődnék azon, ha esetleg nem csak te és az exe lennétek, hanem még harmadik esetleg negyedik srác is.

Az eredeti kérdésed úgy szólt, hogy "Mit tegyek?:("

Megválaszolom kedves: NYISD KI A SZEMED, és vedd észre a dolgokat, és dobd, mielőtt ő dob téged! Mindenkinek jár a boldogság, és egyértelmű, hogy ti nem egymás mellett lesztek boldogok. (hiszen a lány utálja a tulajdonságaid, és nem vagy számára FÉRFI!!!!!) én már ennél a mondatánál hagytam volna a francba. Érzelmileg próbál zsarolni és te hagyod. Csak gratulálni tudok.

2016. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!