Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok fontos a barátomnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje távkapcsolatban élünk, máshol tanulunk. Tanév közben 2-3 hetente tudunk csak találkozni, mikor lehetőségem van huzamosabb ideig otthon tartózkodni (közel hozzá), akkor is inkább a barátait választja, nem a velem töltött estét. Nem zavar, hogy a barátaival van, az kezdett el zavarni, hogy hangoztatja milyen fontos vagyok neki, ódákat zeng rólam, és mégis fontosabbak lesznek egyéb elfoglaltságok. Én meg csak ülök a szobámban és pislogok a falra.

Ha én lennék együtt a barátaimmal akkor szervezzek át mindent, mert meg van sértődve, hogy nem vele vagyok.

Ezerszer átbeszéltük már ezt, még sincs változás.

Mit tegyek?


2016. jan. 22. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát ha már ezerszer átbeszéltétek, de nincs változás, akkor van valami, ami nem derült ki vagy nem lett kimondva.

Mit szeretne ő valójában?

Ő hogy látja a dolgot? Neki ez teljesen rendben van? Vagy ígérgette, hogy változik, de nem változott?

Érzed, hogy szeret? Ez a viselkedés nem azt mutatja.

Amikor távol vagytok egymástól, beszéltek minden nap?


Ha nincsenek közös tevékenységeitek, témátok, amit közösen tudtok csinálni, teremteni, akkor elhal a közös cél.

2016. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

orvosi elég problémás. egyrészt a képzésnek leírt célja is elmosni a hallgatók korábbi emberi- és párkapcsolatait, másrészt maga a képzés és az utána következő évek sem túl ideálisak semmilyen párkapcsolatnak.

nem tudom, mi a terve a fiúnak, melyik városban akar dolgozni, de ha nem nagyon nagy a szerelem, és nem akarjátok mindketten szóban és tettekben is nagyon, akkor itt még lesznek bajok

2016. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy ha jól értem, ő az, aki otthon tanul, mert még azt jobban megérteném, ha háromhetente a szülővárosába haza esve a régi barátokra is szeretne időt szánni.
2016. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ő már eldobta ezt a hét évet, mindegy, miket beszél: "inkább a barátait választja, nem a velem töltött estét."


Az a szomorú igazság, hogy a kamaszszerelmek ritkán tartanak a sírig, ti meg 15-17 körül kezdtetek járni, ugye?

2016. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen, tiniszerelem volt.


Ő Pesten tanul, de keleti országrészben lakik, én meg Pécsett tanulok.

2016. febr. 2. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!