Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan kiábrándító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kiábrándító ha anyukám még foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal és mondtam neki hogy anyukám még 31 évesen is figyel rám azaz megengedi a fürdő vizem, összekészíti a ruhám, megágyaz, odaadja a az ételt stb. És erre a lány ledöbbent és hogy át kell gondolnia a dolgot. Nem tudom mi a baja ettől még önálló is tudok lenni és nem vagyok anyuka pici fia mert van saját véleményén akaratom.

Hogy szerezzem vissza ezt a lányt?


2016. jan. 24. 06:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Kiscica: erről van szó. Nem érnek anyuci nyomába fenéknyalásban?

Egyébként TE írtad ki a kérdésben, hogy akivel randiztál, az elmenekült, nem kér belőled.

A "még át kell gondolom" eufemizmus. Jelentése: Húzz a fenébe! Felejtsük el egymást.


Ez nem úgy van, hogy csak olyan választ lehet írni, ami neked tetszeni fog.


Gondoltad majd kórusban szídjuk a csajokat? ;-)

2016. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú, ez nagyon gáz.


Max úgy tudnál magad mellett tartani egy lányt, ahogy Jabba maga melett tartotta Leiát. :)

2016. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
mellett*
2016. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Trollkérdés.


Ha esetleg mégsem (1% esély), akkor...


"figyel rám azaz megengedi a fürdő vizem, összekészíti a ruhám, megágyaz, odaadja a az ételt stb."


Ez NEM figyelem, hanem a létező legrosszabbak egyike: anyukád egy önállótlan, lusta, kényelmes kis h.lyét csinált belőled. Te meg hagytad, holott felnőttként már a saját felelősséged is fennáll.


"ettől még önálló is tudok lenni"


Ja, gondolom, ha anyuci épp nincs otthon pár napig, akkor rákényszerülsz. De magadtól biztosan nem. Pedig az általad felsoroltak olyan minimum dolgok, amelyek már egy 8-10 éves gyerektől is simán elvárhatók. Sőt, mi több, lepődj meg: egy ilyen korú gyereknek már VAN IS IGÉNYE az ilyesfajta önállóságra.


"nem vagyok anyuka pici fia mert van saját véleményén akaratom"


Ez nem csak ettől függ.


"Mert nagyok az igényeim"


Aha. Egy önállótlan, lusta pasi vagy, ami egyértelműen hátrány, de még az igényeid is nagyok. Változtass mielőbb, különben egész életedben egyedül fogsz maradni.

2016. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszene.

N

2016. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Most keresett ez a lány. Akkor rázzam le, mert nem fogja elfogadni anyukámmal való viszonyomat? Tehát felesleges ezt tovább erőltetni?
2016. jan. 24. 12:14
 17/25 anonim ***** válasza:
erőltetni felesleges. azt megkérdezheted tőle, hogy mire jutott az átgondolás után.
2016. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az, hogy belegondolnál abba, hogy anyádat koccolni kellene, és helyrehozd a dolgot a lánynál..hanem még a lányt küldenéd el, anyád miatt xD

pff.

Anyádat választod, mert az kényelmes..

Vigyázz, nehogy megváltozz, mert akkor talán kellenél is valakinek.

2016. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Köcsög kérdés, de teljesen reális:

Mi lesz, ha anyád már nem él?

Ott leszel 50 évesen, egyedül, magányosan, és sehol senki, aki megengedje a fürdő vized, és ágyba vigye a habos kakaót....


31 évesen az lenne az egészséges, ha heti egyszer átmennél meglátogatni. Tudod... saját lakás, saját élet... saját család...

2016. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Mi lesz, ha anyád már nem él?


Akkor felszedek valami nagyon rusnya 50 éves nőt aki senkinek nem kell és az majd elfogad így

2016. jan. 24. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!