Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan kiábrándító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kiábrándító ha anyukám még foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal és mondtam neki hogy anyukám még 31 évesen is figyel rám azaz megengedi a fürdő vizem, összekészíti a ruhám, megágyaz, odaadja a az ételt stb. És erre a lány ledöbbent és hogy át kell gondolnia a dolgot. Nem tudom mi a baja ettől még önálló is tudok lenni és nem vagyok anyuka pici fia mert van saját véleményén akaratom.

Hogy szerezzem vissza ezt a lányt?


2016. jan. 24. 06:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

a rusnya 50 éves nőnek sem kötelessége elfogadni téged :)

hiába rusnya, attól még lehet esze:)

2016. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
nem az kiábrándító, hogy anyukád foglalkozik veled, hanem az, hogy gyerekként(vagy inkább csecsemőként) kezel, és te ezt hagyod neki.
2016. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 omba ***** válasza:
100%

Nem azért, de édesanyád lehet most 50-es, reméljük él még egy darabig, szóval a rusnya 50-es felejtős... 70-es lesz az!


Tehát akkor lemondasz a saját életről, hogy ne kelljen a zuhany csappal bíbelődni?

2016. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kérdező de TE MAGAD VAGY KIÁBRÁNDÍTÓ.


Milyen igényeid vannak, ami miatt visszautasítasz "sok" lányt? Ne kelljen megmozdítani a feneked, toljon alád mindent te meg csak ülsz a semmibe?


Van önálló akaratod? És mi? Spagettit kérsz vacsorára? 38.3 fokos legyen a víz, pontosan 0.998 gramm fürdősóval? Kék ágyneművel, ne barnával? Melegen akarod a kakaót este? Haha.. jót nevettem :DD


Élj akkor anyáddal, mert ilyen pasi nem kell senkinek (elég elhagyott lövészárok lehet az aki egy ilyet elvisel). Egy nőnek sem az a vágyálma, hogy egy ilyen elkényeztetett, lusta, mama pici fiacskája legyen a pasija.


Hogy szerezd vissza?

Fürödj segítség nélkül, készítsd össze a ruhád önállóan, ágyazz meg, szolgáld ki magad.

2016. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is ilyen gyerek kellett volna, mint te, mert nagyon nehezen viseli, hogy a tesóm és én már felnőttünk és nem kérünk abból, hogy mindent megcsináljon. Én már úgy szeretném látni, hogy lazítson végre és élvezze a nevelése gyümölcsét, hiszen önállónak nevelt minket. Veled egyidős vagyok, ráadásul nő, de nekem már saját lakásom van, amire összegyűjtöttem a pénzt munkából, te meg még kinyalatod a feneked anyukáddal, férfiként... Kösz, nekem sem kellene egy ilyen, megértem a lány reakcióját.
2016. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!