Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte mindenki ellenzi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindenki ellenzi hogy járjunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szerelmemmel már lassan fél éve együtt vagyunk.A családban szinte mindenki ellenzi hogy járjak a sráccal...volt pár furcsa és ciki sztori (számunkra) de mi mindig kitartottunk egymás mellett és mindent sikeresen megoldottunk.Nagyon szeretjük, a sok ellenségeskedés ellenére is egymást.De nem akarom hogy választani kelljen a családom és Ő közte. Mit tegyek?(16)
2008. szept. 17. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt éltem át másfél éve. Fél évig harc a szülőkkel (elég konzervatívak), de nem adtuk fel. Közöltem velük, persze finoman, hogy igenis szeretjük egymást, és mi együtt leszünk. Kitartás, egy idő után meg kell h enyhüljenek.
2008. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?Sok ember életében van h a szülők ellenzik a járást,mert tudják milyen a mai világ.Ülj le a családoddal és kérdezd meg miért ellenzik aztán magyarázd el nekik az ellenkezőjét ha tényleg úgy van.
2008. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! 16 éves ő is. Csak talán elég nagy önbizalma van másokkal szemben,de nem bunkó. Nagyon aranyos és segítőkész is.Én ismerem és tudom hogy milyen jó ember igazából, csak a szüleim elég nehezen engednek mindenben sajnos.De mi igyekszünk mindent megtenni hogy az ideális fiatalembert lássák benne és hogy megmutassuk hogy mennyire szeretjük egymást.
2008. szept. 17. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes a srác akkor nincs gond.Nem kell tragikusan felfogni :) ha a srác tényleg normális,rendes, vigyáz rád,törődik veled és fontos vagy neki. akkor ezt a szüleid is hamar belátják majd.beszélj a szüleiddel hogy adjanak a barátodnak egy esélyt hogy megmutassa hogy tényleg rendes és normális. Aztán reméljük tud élni a lehetőséggel a barátod :) csak ne izgulj. Ha Isten úgy akarja akkor úgyis együtt maradtok és boldogok lesztek együtt nagyon nagyon sokáig :)
2008. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan ezt éltem meg beleszerettem egy fiúba akit a családom soha az életben nem tudna elfogadni! 12éves korom óta szerettem/szeretem most 16 vagyok és minél jobban tiltják annál jobban erősödik az érzés! Sajnos én rosszul jártam mert a szüleim kiküldtek Amerikába tanulni...és elszakítottak tőle! Én drukkolok nektek! És semmi nem állhat közétek ha a szerelem őszinte!!
2008. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!