Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagáltam?

Figyelt kérdés

A párom fényképét felrakta facebookra egy csaj aki már 1 éve teper a páromért. A csaj kint él külföldőn és nem jön haza többet. Erre én összevesztem a párommal hogy igérget a csajnak vagy ő is adja alá a lovat mert a csaj hivogatja is a páromat de mikor együtt vagyunk akkor persze a párom nem veszi fel a telefont. És most a páromnak ál feljebb hogy miért az ő hibája hogy csaj feltette a képét. Amugy a csajnak van pasija de hivogatja páromat ki dolgozni de a párom esze ágába nincs kimenni.

Tudom facebook gyerekes csak azért ez senkinek nem esik jól.



2016. jan. 28. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez azért mér pofátlanság és túlzás. A helyedben megkérném a páromat, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot. Nem munkatársak vagy ilyesmi és ez TÚLZÁS. Értem én, hogy ez csak facebook meg jajj ez nem jelent semmit, de ha egy ilyen idegesítő random csajjal fontosabb neki a haversága (sok idézőjelben), mint a kapcsolatotok, akkor tudod mennyit ér neki a kapcsolatotok...

Én nagyon nem vagyok a fiú lány barátság ellen, de tényleg. Szinte csak fiú barátaim vannak, páromnak is lehetnek lány barátai, nem gond, vannak is. De ez messze nem a barátság kategória.

2016. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Látom még mindig vannak olyanok akik csak a helyesírásra koncentrálnak.

Ja amúgy tényleg beszéld meg a pároddal hogy tiltsa le azt a piócát az oldaláról ha te fontosabb vagy neki.

Ez a csaj rámászott és ebből komolyabb probléma is lehet.

2016. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!