Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a szituációt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a szituációt?

Figyelt kérdés
Barátnőm eléggé mélypontján van mostanában, 2 hónapja vagyunk együtt halálos beteg az egyik rokona, illetve nagyon közeleg az érettségi is. Szóval elég stresszes a jelenlegi helyzet. Nem hiszem hogy depressziós lenne vagy akármi de régebben kb 1-2 héttel ezelőtt amikor ugyanilyen rossz volt a helyzet akkor sokkal édesebb volt, vidámabb és foglalkozott velem is egy picit, nyilván nem azt várom el hogy folyamatosan velem törődjön csak egy ölelés egy szeretlek is megteszi. Összeszedett valami betegséget is kb. 1 hete és antibiotikumot is szed. Szóval félek attól hogy elveszítem, én nagyon szeretem, nem tudom hogyan kezeljem ezt a szituációt, hogyan tudnék neki segíteni.. most kijelentette nemrég hogy nem akar velem pénteken találkozni mert hogy sokat kell tanulnia, amikor eddig is ugyanez volt, csak akkor mégis szakítottunk időt egymásra. Kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek akármilyen tanácsot szívesen elolvasok! Előre is köszönöm!

2016. febr. 1. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyj neki egy kis időt. Hívd fel néha, küldj neki sms-t és ne mássz rá.

Meggyógyul, megnyugszik, aztán meglátod.

2016. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ne erőltess semmit, légy vele elnéző. Persze nem kell megszakítani a kapcsolatot, de ne erőltesd a találkozókat, beszélgessetek, légy vele kedves. Meg van rá az esély, hogy így is eltávolodtok egymástól, de ha nem vagy vele elfogadó akkor szinte biztos, hogy ellököd magadtól és később nagyon bánni fogod. Tudom, mert jártam már így.
2016. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!