Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar velem szeretkezni?

Figyelt kérdés

Szisztok! Tudom egyeseknek ez a kérdésem remek alkalom lesz arra hogy számára vmi nagyon vicceset írjon, de szeretném őket megkérni, hogy ne tegyék, ugyanis komoly dologról kérdezlek titeket!

Először is: én 27 éves lány vagyok. 5 éve vagyunk együtt a párommal. (Ő 26 éves) 3 és fél éve együttélünk. Minden rendben van a kapcsolatunkkal, nagyon szeretjük egymást. Most le kell szögeznem: NEM csaljuk meg egymást. Tudom. Nem ezt kell firtatni! Szóval se ő, se én nem lépünk félre. A probléma igazából úgy gondoltam régebben hogy velem van mert én 2-3 naponta simán akartam (volna) szeretkezni, de ő sorra kifogásokat talált ki. "Jajj most nincs munkája, amiatt nem megy" "jajj most fáj a feje" "jajj most nagyon elfáradt és elalszik" stb stb. De közben odáig van értem, mindig amikor elmegy mellettem megsimítja a fenekem, vagy még most is ha csak átöltözök akkor le nem venné a szemét rólam. Ilyenkor persze mindig jön a sátorállítás, de vhogy, vagy vmiért mégis elutasít, és nem fogunk szeretkezni. Pedig higgyétek el az utóbbi 3 évben mindent kipróbáltam! Szerepjaték, spontán szex vagy spontán cumi stb, de semmi nem változik! Pedig még zuhanyozni is együtt szoktunk! Kb fél éve egy munkahelyen vagyunk, egy beosztásban. Ezzel meg is vagyunk elégedve, mert az ember nem lesz "hulla" nap végére, és még így is képes azt mondani hogy húú ő mennyire fáradt és most MEGINT azért nincs szex.

Megpróbáltam beszélni vele erről, nem volt könnyű, de igazából semmi megoldás nem jutott eszünkbe. De! Most már hajlandó volt bevallani hogy ő a hibás (mert eddig engem nézett hülyének és hajtotta h én mennyire egy nimfomán vagyok és h ez betegség!) Szóval igen, végre bevalotta és nem döngöl a földbe ezzel a szöveggel. Arra jutottunk végül hogy heti egy alkalom, de ha azt sem akarja akkor nem kell "kötelezően" szexelni! Én úgy gondolom hogy normális szexuális étvàgyam van. Nem kényszeríthetem rá az akaratomat (bár ez nő és férfi között tudom pont fordítva van, és ezért kérdezlek titeket, mert nem igazán tudtam utánaolvasni ennek a fajta problémának, csak állandóan a megcsalás téma jött fel, de ugye az nálunk nem jatszik! Viccesen többször felhoztam már az évek alatt hogy szeretnék egy vibrátort, de határozottan nem szeretné. Én meg már belefáradtam hogy mikor ő már elaludt, szexualis képzelgések törnek fel bennem (hiszen itt van mellettem, egy karnyújtásra) bármikor hozzáérhetek, de csak ennyi. Ti mit éreznétek ha állandóan elutasítanátok? (Nem mellesleg már-már fizikai fájdalmat okoztak a sorozatos elutasítások, emiatt állandóan sírtam) Később úgy döntöttem hogy kivédjem a visszautasítást, hogy nem kezdeményeztem. Így valószìnűleg elhidegültem től


2016. febr. 3. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az férjemé is gyakran feláll, ha épp ott simogatom...de ettől még sem ő, sem én nem akarunk szexelni........ Még mindig nem értem mi ezen az aggasztó, azt leszámítva, hogy a kérdezőnek kevés a mennyiség.
2016. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy hogy jöttetek ti össze, ha mára ennyi maradt a nemi életetekből...A kapcsolat elején gyakoribb volt? Mindenesetre, ha nagyon nem vagytok egy hullámhosszon és fontos neked a szex, akkor lehet jobb lenne szakítani és keresni egy hozzád hasonló szexuális étvágyú férfit.
2016. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak akik nem nagy étvágyúak az ágyban.Azt írtad az utóbbi 3 évben mindent kipróbáltál...Most ez a probléma 5 éve adott vagy csak az utóbbi 3 ,évben?Lehetnek ennek lelki okai is ..Még azért beszéljétek át ezt a dolgot..
2016. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm a sok választ, és köszönöm hogy nem figuráztatok ki! 3 és fél éve lakunk egy fedél alatt, az elején minden nap szeretkeztünk az új lakás minden szegletében. Aztán nem tudom. Jöttek a gondok, a felelősség, mindig kevés a pénz stb... Igen, én is gondoltam a lelki okokra. Tudni kell, hogy mi egyedül vagyunk, nem számíthatunk senki segítségére. Ő otthagyta az elviselhetetlen szüleit, nálam meg a szülőket inkább nekünk kell támogatni, szóval onnan sem tudnak segíteni. De már ezt is megoldottuk, átvészeltük. Ha mondhatok ilyet: egyenesbe jöttünk, most már csak rajtunk múlik minden. Én szeretnék hozzámenni feleségül, mert nagyon szeretem, és úgy érzem, ő is velem akar megöregedni :) Mivel beszélgettünk nem olyan rég a problémáról, ( és eddig mindent meg tudtunk oldani együtt) úgy látom mintha "észbe kapott" volna. Lehet csak lustaság az oka, lehet tényleg nem kívánja annyit a szexet mert nem igényli, lehet leki okai vannak, nem tudom. De azt tudom hogy nem akarok 3.személyt a kapcsolatba, inkább akkor megpróbálnám rávenni hogy béküljön ki a vibrátor gondolatával! Mindenesetre ez a hónap vízválasztó lesz. Egy hónap múlva (jó hír esetén hamarabb) jövök és beszámolok nektek a változasokról (ha lesznek)! Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!!!
2016. febr. 4. 05:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Most függetlenül a problémától, nehogy már bármire - köztük a vibrátorra - engedélyt kelljen tőle kérned... Egyrészt ehhez nincs joga senkinek, másrészt ha probléma fényében még önző is.
2016. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Minden azon múlik, hogy képes és hajlandó-e szembenézni a problémával. Sok férfi ilyenkor hárít, hiúsági kérdést csinál a dologból, úgy tesz, mintha semmi gond nem lenne. Pedig van! Nekem van egy igényszinted, és eredetileg passzoltak az igényeitek. Nem arról van szó, hogy olyasmit vársz, ami teljesen távol áll tőle.

Eleve fura, hogy nimfománnak titulál, holott korábban teljesen elégedett volt az igényszinteddel... tehát ha neki van kedve, akkor rendben van, ha neki nincs, akkor te beteg vagy... számomra ez elég aggályosnak tűnik. De majd kiderül...

2016. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziaszok! Ahogy ígértem, jövök a friss újsággal! :) Igazából magam sem hittem el, a párom megváltozott... mintha nem is ő lenne! Átbeszéltük újra és nagyon figyelmes lett utána, sőt többet szeretkeztünk (és nem muszájból). Ez a hónap nagyszerű volt! :) Remélem ilyen is fog maradni a dolog, és nem csak ideiglenes megoldásnak látja a dolgot...
2016. márc. 8. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!