Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Elhagynátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Elhagynátok a barátnőtöket ha nem szedhetne fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Csak olyan fogamzásgátlót használhatok aminek nincsen hormontartalma. A barátom már tűkön ült hogy mikor írják már fel nekem, de tegnap azt mondta az orvos hogy nem szedhetek ilyenolyan okokból :(

Idáig folyton azt hallgattam tőle, hogy a gumiban nem olyan jó érzés, lelankad egy kicsit mire felhúzza és hogy milyen jó lesz ha már tablettát szedek és nem kell használnia.

Hogy mondjam meg neki hogy ez van? El fog vajon hagyni? :( Vagy megcsal olyannal aki szedhet? :(

Annyira magam alatt vagyok :(

24/N 25/F


2016. febr. 9. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 9: Ok, a te párod el tud élvezni gumiban, az enyém nem. Egyáltalán nem. Sokszor próbáltuk, sokféle márkával, nem derogál neki gumit húzni, de még életében nem volt orgazmusa gumiban.

(Exei simán hagyták, hogy orgazmus nélkül szexeljenek, és a végén verje ki magának. Hát én nem vagyok ilyen, nekem fontos a párom élvezete is a sajátomé mellett!)

2016. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A párom nem tud elmenni gumiban... Nem apró kellemetlenség neki, hanem konkrétan elrontja az egész együttlétet.. Lelankad neki, innentől nekem se jó.

Nálunk a gumi konkrétan lehetetlenné teszi a szexet. Komolyan irigylem azokat, akiknek csak apró nyűg, de mellette működik a szex.

Én alig várom hogy végre szedhessek gyógyszert. Ha pedig valami miatt nem szedhetnék, akkor járnék orvosról orvosra, amíg valami más alternatívát nem találunk, muszáj lennie másnak a gumin és a bogyón kívül.

2016. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szép némelyik válasz.

Ha emiatt elhagyna, megjegyzést tenne, vagy megszakításosra buzdítana, mert "majd időben kihúzza", akkor én magam mondanám, hogy lehet menni, viszontlátásra. Tartsd már magad valamire, kérdező! Állj elé, és mondd meg. A reakciója jelzésértékű lesz.

Egyébként nekem is állandóan ez üt szöget a fejembe. Ha tabletta kizárva, semmi gond, mert majd a nő felhelyeztet magának valami izét, amit állandóan ott van, és ingerel, vérzik, és fáj. Fordítva melyikük tenné meg? Meg a hormonmentes, meg egyéb spermicides kenceficék... Lutri mind.

Úgyhogy, kérdező, hajrá. Bátran állj elé, ugyanis semmi joga ezért megharagudnia.

2016. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ma 21:39

Annyit mondjuk hozzátennék, hogy a a párom MEGHARAGUDNA, hogy nem szedhetek tabit egészségügyi okokból, akkor én is elgondolkoznék a kapcsolaton... SZépen le kell ülni, és kitalálni a megoldást. Beszélj a pároddal őszintén.

2016. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

Nos, a lehetőségek a következők, ha nem tudtok/akartok gumizni:

Pesszárium v. méhszájsapka

Ösztrogénmentes fogamzásgátló tabletta

Hormonmentes spirál


Plusz a kevésbé hatékony védekezési módszerek: megszakítás, naptármódszer, billings-módszer, de ezek csak akkor ajánlatosak, ha nem nagy gond, ha becsúszik a baba.


Ha ezek közül sem tudtok választani, akkor 0 kompromisszumkészséggel nem ajánlom a párkapcsolatot (ezt üzenem minden nőnek is, aki csak a saját kényelmét tartva szem előtt kizárólag a gumit tartja az egyedüli fogamzásgátlási módszernek. Mert sok egyéb van, csak ahhoz ki kéne jönni a beszűkült tudatállapotból...)

2016. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

En sem szedhetek/nem akarok. Gumival vedekezunk, de a vegen a szammal apolom le es a szamba megy el minden nap es lenyelem minden nap. Tedd Te is ezt! Vagy egyszeruen csak szajjal leapolom vegig es a nagy lenyeles. Ez eletem legjobb kapcsolata! Elettarsak vagyunk es minden nap szexelunk!

Azelott a kapcsolataim nem voltak ilyen jok. Alig volt szex, hiaba szedtem a tabit. Sot meg is csaltak.


Szoval a baratomnak eszebe nem jut elhagyni! Egyenesen odavan ertem!

N

2016. febr. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23:15: Ja, valószínű, hogy a kérdezőnek van nulla kompromisszumkészsége, amikor retteg megmondani a kedves párjának, hogy nem szedhet fogamzásgátlót. Igen, valószínű ő a hajthatatlan, leuraló természet, akivel nem lehet őszintén, kompromisszumra törekedve beszélni.
2016. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!