Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban én lennék a hisztis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én lennék a hisztis?

Figyelt kérdés
Válni készülök! Mégpedig azért, mert sza..rik rám, velem sehová nem jön, a haverokkal persze igen! Évek óta nincs egy normális ünnep, mert ő mindent utál,neki a születésnapom is ugyanolyan nap mint a többi, sosem köszönt fel, de persze ez már a legkisebb gond... A szexről nem is beszélve... Ha van kedve elő vesz, aztán elfordul és alszik, beszélgetni nem lehet vele jóformán semmiről!Én már sokszor beszéltem vele, egy darabig oda figyel,aztán ismét kezdődik elölről! Bele fáradtam! 31 éves vagyok, ő 35.Azt mondta anyámnak, hogy neki nincs velem semmi baja , csak hamar felkapom a vizet... Anyám szerint, meg kellene gondolnom, persze sosem tud egyszer az életben mellém állni! Szerintetek ez valóban hiszti? Mert anyám szerint igen. Nekem nem lehetnek igényeim?
2016. febr. 11. 20:21
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ez nem hiszti, csak azt akarod, ami kijár neked, de nem kapod meg. Nincs ezzel semmi gond, teljesen jogos. Válj el, és hamar találsz majd egy olyat, aki tudja, hogy kell bánni egy nővel.
2016. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!