Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt a számonkérés?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány aki nagyon tetszik Nekem és az eddigiek alapján abba a tudatban éltem, hogy ez kölcsönös. Egy helyre járunk le szórakozni, az utóbbi időben elég sokat szoktunk táncolni (salsa és más társastáncok), kölcsönösen keressük egymást, azt gondoltam nem véletlenül. Beszéltem az egyik barátnőjével, akivel egy házban laknak és elmondta, hogy szakított vele a párja és elég rossz kedve van mostanában, és azért is jár le gyakrabban szórakozni,mert el kell terelni a gondolatait az Exéről. Egyik este hazavittem a barátnőjével együtt, és megkérdeztem van-e kedve találkozni, de határozott nemmel felelt és elköszönt. Ez eléggé szíven ütött, de egy szót sem szóltam csak elfogadtam és mentem az utamra.

Szűk egy héttel később újra találkoztunk a közös szórakozóhelyen, sokan voltak lenn, másokkal táncoltam, nem mentem oda felkérni. A vége felé odajött hozzám, hogy van-e kedvem táncolni vele, amire igent mondtam, de közöltem, hogy csak 1 szám erejéig. A végén megkérdezte, hogy ezentúl nem fogom keresni a társaságát, amire azt válaszoltam, hogy ezt bízza rám és majd eldöntöm. Láttam rajta hogy rosszul esett neki, kiszaladt a mosdóba. A barátnője később odajött hozzám és leh..zett, hogy miért kellett ezt csinálnom vele?!

Kissé indulatosan válaszolva tudtára adtam, hogy mivel Én vagyok a férfi nálam van a labda kit kérek fel és ha nem szeretnék táncolni vele, akkor így járt és kész. Nem akartam megbántani a leányzót, de egy szimpla elutasítás után mit várt? Legalább indokolta volna meg a döntését.



2016. febr. 16. 13:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Te hülye vagy. Nem akar rögtön szakítás után beleugrani valami újba, rendezni akarja magában előbb a dolgokat (a leírtak alapján egyértelmű, hogy ez van a háttérben), te meg ezen megsértődsz, mint egy óvódás kisfiú. Hát gratulálok. Remélem, hamar talál egy nálad sokkal jobbat magának!

29N

2016. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
paraszt voltál. azt mondod, elfogadtad, ezzel szemben az első adandó alkalommal bosszút álltál rajta.
2016. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Bunkó vagy, nekem ez a véleményem
2016. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval!

Kicsit azért bele kellene gondolni mások helyzetébe is, és megpróbálni megérteni. (Bár ez egyre inkább kiveszik...)


Elég buta voltál, ez a vonat elrobogott...

26/F

2016. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Miért is álltam volna rajta bosszút? Azért mert nem kérem fel táncolni? Ezzel hol ártok neki bármit is? Miért nekem kéne őt vigasztalnom? Magyarázza már el valaki!
2016. febr. 16. 14:04
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha ez nem világos: "bele kellene gondolni mások helyzetébe is, és megpróbálni megérteni", akkor feleslegesen fogja itt tépni bárki is a száját, hogy segítsen Neked.
2016. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

És ilyenkor nem az lenne normális, hogy kinyitod a szádat és mondasz pár mondatot őszintén a másiknak,?!!! Legalább annyit, hogy bírom a burádat, de kell még egy kis idő?

Kíváncsi lennék, ha Téged visszautasítanának akkor odamennél-e utána vigasztalni a másikat? Szerintem nem.

2016. febr. 16. 14:12
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt barátnőm, akivel frissen jöttünk össze, miután vége lett egy 5 éves kapcsolatának. Elmondása szerint szeretett velem lenni, de nem akarta elkapkodni semmit, mert tisztázni akarta magával a múltat. És igen, erre már azelőtt rájöttem, hogy elmondta volna.

Bizony meg kell érteni a másikat, és el kell fogadni, az ilyesféle szituációkból adódó érzéseit. De a leírásod alapján ez Neked nem jött át.


Szakított az exével. Veled jól érezte magát, amin felbátorodva te találkozót kértél Tőle. A helyzetéből és lelki állapotából adódóan ezt elutasította (teljesen érthető). Erre Te bedurciztál (legalábbis a leírásod alapján). Ő odament, mert rájött, hogy jól érezte magát, mikor Veled volt. Erre belerúgsz. Szerinted mi jött le neki ebből ebben az érzelmi állapotban? Kb. ez: "Én senkinek sem kellek."


Ez összefoglalva a történet. Ha ezt sem érted meg, akkor kár koptatni bárkinek a billentyűzetet, hogy segítsen. Igaza volt a barátnőjének is, amikor lehülyézett. Az voltál. Ezen már változtatni nem tudsz, de a fentiek alapján talán átértékeled az eseményeket magadban. Ennyi voltam, pá!

2016. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Rajta! kövezzük meg!!!!
2016. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Szóval bedurciztál mint egy óvodás mert nem ugrott egyből rád egy kapcsolat után közvetlenül? Jól tette. Majd ha kell neki egy gyerek szül egyet.

Paraszt mód viselkedtél és az érzelmi intelligenciád is a béka segge alatt van.

2016. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!