Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk.A neten nagyon sokat beszélgetünk és játszunk együtt viszont azt mondta nemrég,hogy neki ez már egy kicsit sok és úgy érzi nincs szabad helye.Mindig szeretgettük egymást a neten,de azóta már nem annyira élőben viszont minden tökéletes köztünk.A rémülettől én csak állandóan felhoztam a témát amivel gondolom férfiaknál rontok a helyzeten,de ő is tudja,hogy csak megvoltam rémülve.Viszont félek,hogy egy régi barátja elfogja venni tőlem mivel mostanában újra elkezdtek beszélgetni.

Mit tegyek? Hogyan viselkedjek vele? Mit ne mondjak neki és hogyan tudnám a féltékenységemet enyhíteni.



2016. febr. 16. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáljátok megoldani,hogy ne csak távkapcsolat legyen.

A távkapcsolatok hosszú távon szerintem nem életképesek,bár vannak kivételek, de....

2016. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyetemisták vagyunk :(
2016. febr. 16. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha érthetően megmondta mi a gondja, akkor változtass azon. Tehát ez esetben adj neki egy kis teret.
2016. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyetemen találsz magadnak olyan fiút, aki minden este melleted aludhat. Ettől jobb ötletet nem tudok adni!

De a kérdést sem értem tökéletesen, mert gondolom Te vagy a nő!(férfiaknál rontok a helyzeten,) Akkor viszont egy régi barátnője szedheti el tőled, nem pedig barátja!

Lazulj! Keress mást! Légy boldog!

2016. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég sokáig voltam több ezer kilométeres távkapcsolatban ahhoz, hogy tudjam, nem ez a jó taktika.


Ne azon agyalj, hogy mit ne mondj, meg jajmostmilesz.. Ne pánikolj.. Elmondta, hogy mit szeretne, akkor próbálj hozzá alkalmazkodni, több teret engedni neki, stb. Próbáljátok ki úgy, ha neked az kevés, akkor jelezd felé, hogy figyelj, úgy érzem, ez most az én hátrányomra válik.. És akkor hozzatok kompromisszumot. Ha pedig nem működik és nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor el kell gondolkodni azon, van-e értelme tovább.

2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!