Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem?

Figyelt kérdés
Egyetemen megismerkedtem egy lánnyal, még tanév elején, akivel azonnal nagyon jó barátok lettünk. Flörtöltünk, kerestük egymás társaságát, viszont később kiderült, hogy van barátja, akivel elméletileg (gondolom gyakorlatilag is) jó kapcsolatban van, tehát szeretik egymást. Én ezt azt információt, csak később tudtam meg, és addigra beleszerettem, ami sajnos, még mindig tart. Sokszor nem is tudom/tudtam hova tenni a reakcióit, mert sokszor úgy viselkedek vele, mintha a barátnőm lenne, egyetemen is szinte mindenki azt hiszi, hogy együtt vagyunk. A legnagyobb gondom, hogy a srácot biztos nem hagyná ott miattam, és én ezt hajlandó is lennék elfogadni, tisztelem mások kapcsolatát, viszont a lánnyal továbbra is nagyon jó kapcsolatom van. Minden nap találkozunk, vagy beszélgetünk, és nagyon jól érezzük magunkat egymással, így nem is tudom kizárni az életemből, és sajnos nem is igazán szeretném (pedig lehet ezt kéne). Őszintén szólva nem tudom mi tévő legyek, ha elmondom neki, hogy én többet szeretnék tőle, valószínűleg kerülne, ugyanakkor mindennap látnánk egymást, tehát elég kellemetlen lenne, ha meg megpróbálom kizárni, akkor megkeresne, hogy mi a gond. Bíztam benne, hogy esetleg szakít a barátjával, vagy én kiszeretek belőle, esetleg megismerek egy másik lányt, de sajnos egyik sem valósult meg. Ti mit javasoltok?

2016. febr. 18. 15:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
És mi lenne, elmondanád neki, hogy nem szeretnéd, ha ilyen sok időt töltenétek együtt, mert te kezdesz többet érezni. Ki tudja, lehet, hogy szakítana és összejönnétek? (Tudom ez nem szép, de fura, meg a pasija észre se veszi, hogy a barántője mennyire jóban lett egy ellenkező nemű barátjával?!)
2016. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A srác külföldön él, kétlem hogy tudna a létezésemről.
2016. febr. 18. 23:03
 13/26 A kérdező kommentje:
Egyébként, hogy van barátja, azt is mástól tudtam meg, és csak később...azért megemlíthette volna. Másképp álltam volna hozzá.
2016. febr. 18. 23:17
 14/26 anonim ***** válasza:
Külföldön él? Az meg már milyen kapcsolat? Mennyi időnként találkoznak? Így nem csoda, hogy néha flörtölget veled...gondolom hiányzik neki a tényleges emberi kapcsolat.
2016. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Hát igen én is furcsáltam, hogy 20-21 évesen távkapcsolatban él. Találkoznak, azért kb 3-4 havonta 1-2 hétre, de sokat nem tudok a kapcsolatukról nem szoktam felhozni, és ő se.
2016. febr. 18. 23:25
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mióta tart, de én nem hinném, hogy sokáig, hacsak nem megy egyik a másikhoz. Szóval szerintem van esély rá, hogy szakítanak és akkor képbe jöhetsz.
2016. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Tart ez már vagy másfél éve szerintem. Nem fognak a közeljövőben szakítani, szóval ki tudja meddig várhatnék. Ez az első komoly kapcsolata, szóval szerintem, ezért is tart ki mellette.
2016. febr. 19. 00:00
 18/26 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...na mindegy, addig csajozzál és ha felszabadul a lány, akkor léphetsz. Most jobb ötletem nekem sincs...
2016. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmondanék neki őszintén mindent.Mert szóból ért az ember.(is)

De azért elgondolkodtató a jelleme és a kapcsolatának minősége is.

F40+

2016. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Szerintem a legjobb, ha megpróbálom csökkenteni a vele töltött időt, ami nem biztos, hogy menni fog, mert ő is megkeres engem, de hátha.

2016. febr. 19. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!