Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagy?

Figyelt kérdés
A párommal 5 ève vagyunk együtt minden jó ès ma beszèlgettünk. Mint kiderült, elakart hagyni vagyis ma konkrètan szakított minden jó ellenère csak azèrt mert èn vagyok neki az első. Mással szeretne kapcsolatot. Normális?? Azóta is sírok. Èn 25 èves nő vagyok ő 28 fèrfi. Köszi a válaszokat.
2016. febr. 23. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de a volt fiúd egy nagy balfék. Majd úgy is megbánja a mostani lépést, de eszedbe ne jusson visszafogadni.
2016. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt fekszik mellettem mert együtt lakunk. De nem èrtem. Ez milyen gondolkodás??? Elvett öt èvet az èletemből..nem jó neki a jó..majd jó lesz neki a rossz.
2016. febr. 24. 00:03
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, minthogy félredugjon a hátad mögött. Szerintem. 22N
2016. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az embernek soha semmi nem jó még ha meg is van mindene még többet akar és közben nem veszi észre hogy amit idáig megszerzett azt elveszti.Magyarul telhetetlen.
2016. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csináltatok és vagy nem vagyok egymáshoz passzolók eléggé.

Konkrét valakivel vagy valaki mással akit majd megismer? Nem mindegy!

Eléggé normális, igen. De ez csak egy okozat.

2016. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez valóban hülyeség de sajnos sokan vannak akik így gondolkoznak, hogy ki akarnak próbálni mást is. Főleg a férfiaknál van ez de nőknél is gyakori manapság. Sok ilyet hallani. Én most is az első párommal vagyok lassan 7 éve igaz volt egy szakítás de nem emiatt. Szerintem ha szeretitek egymást és minden ok akkor hülyeség volt emiatt szakítani de mást nem tudsz csak elfogadnia döntését. Később visszatalálhat hozzád ha kiélte magát.
2016. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Senki nincs. Egyszerűen valaki mássl is akar kapcsolatot. Hiába jó ez. Èn nem èrtem.
2016. febr. 24. 00:15
 8/22 anonim ***** válasza:

Muszaly elengedned, mert ha nem, a hatad mogott fogja megtenni. Valoszinuleg sajnos mar nem szerelmes beled. Sajnalom! Engedd el, meg ha megszakad is a szived. Kozhelynek hangzik, de o tenyleg nem erdemel meg teged.

45N

2016. febr. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igy van engedd el.Egy kèt csalódás után ra jön majd mit vesztett veled.
2016. febr. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs választásom csak nem èrtem ezt a gondolkodást. Úgy látszik vègig hazudott. Az öt èvem már nem kapom vissza.
2016. febr. 24. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!