Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagy?

Figyelt kérdés
A párommal 5 ève vagyunk együtt minden jó ès ma beszèlgettünk. Mint kiderült, elakart hagyni vagyis ma konkrètan szakított minden jó ellenère csak azèrt mert èn vagyok neki az első. Mással szeretne kapcsolatot. Normális?? Azóta is sírok. Èn 25 èves nő vagyok ő 28 fèrfi. Köszi a válaszokat.
2016. febr. 23. 23:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Annyira nehezen viselem hogy elmondani nem tudom. Idő kell mèg hogy elköltözzek. Hogy lehet túl èlni?? Akinek erre is van tanácsa szívesen fogadom. Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 24. 07:41
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna gondolkoznod! 23 évesen még nem volt senkije! Felettéb gyanús! Előbb vagy utóbb előjön az ilyenek defektje! Jól beszoptad!
2016. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem biztos, de van esélye.....

Ha nagyon izgatja a fantáziáját milyen lehet mással együtt lenni és ezt felvállalja, akkor engedd el....nem kell összeveszni, csak elbúcsúztok egymástól, barátságban, békességben. Ez legalább gerinces magatartás, mert nem csalod meg a másikat, megtiszteled azzal, hogy őszinte vagy hozzá, és nem rabolod az idejét tovább.

A párommal mi is szétmentünk majd fél évre, de beláttuk, hogy nem könnyű megfelelő partnert találni és azóta is együtt vagyunk. Most már nem vágyom rá, de mondjuk ha találtam volna valakit aki megüti a párom szintjét akkor biztosan nem visszakoztam volna. Ha a barátod talál olyan leányzót, akihez jobban tud vonzódni mit hozzád, akkor gyorsan el fog felejteni, és tovább lép, viszont ha nem, akkor nagyon kiábrándult lesz. Rajtatok múlik, hogy hagytok-e kiskaput magatoknak, de erre nem lehet számítani.

Attól félsz hogy elveszíted, vagy attól hogy nem találsz helyette senki akit szeretni tudsz? Ne a múlton kattogj, az együtt töltött éveket senki nem veheti el Tőled, az a Tiéd lesz mindörökre, a jövőre koncentrálj!!

38F

2016. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Lehet belekóstolt a másba...

Mármint volt eddig EGY megszokott élete, de rájött, hogy lehetne máshogy is és az újdonság varázsa elcsábította...

Sokszor olvasni olyan történeteket, hogy "nem élte ki magát ezért elhagy", ez is ilyen...szeretne új dolgokat megtapasztalni amikben te korlátozod, ha úgy nézzük. De nézd a jó oldalát, legalább nem csalt meg, hanem eléd állt és megmondta, hogy mit szeretne.


Am meg ha ilyen hirtelen fellángolós, de gyorsan aláfagy a láng akkor lehet az is, hogy ez a csoda is 3 napig fog tartani és mégsem akar szakítani...


23F

2016. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De..ennek vège. Nyilván örülök hogy nem csalt meg, de ez sem jobb. 5 èvnek annyi amikor minden jó volt. Nem èrtem ezr a gondolkodást. Nekem is egy pasim volt előtte kèt hónapig. Mègsem èrzem hogy más kène mert vele minden jó volt. Ez van beletörődök. Ezek után èn már nem pasizok az fix..
2016. febr. 24. 09:15
 16/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kèz. Köszi a válaszokat.
2016. febr. 24. 09:20
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
De nem ment kárba 5 éved szerintem ha jó volt. Azt kell előtérbe helyezni, hogy szép volt az az 5 év de itt pont most megszakad és jön kicsit búsabb korszaigaz de utánna kitudja. Adj magadnak is esélyt majd arra hogy boldog legyél persze még ez elég friss de ez ellen nincs mit tenni.
2016. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs de eu borzasztó èrzès főleg hogy semmit nem tettem. Sőt. Ettől olyan borzasztó. Az idő lassan telik nagyon nehèz. Nekem ő volt èletem szerelme.
2016. febr. 24. 11:43
 19/22 anonim ***** válasza:
Szornyu érzés ezen énis atestem nemrég 6 éves kapcsolatom ment romokba es azota sem vagyok a topon mondjuk annyi különbséggel hogy én voltam valamennyire a ludas de nem annyira hogy szakítás legyen a vege kizltartást neked nem egyszeru dolog
2016. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
En 20evesen jottem ossze a baratommal,egy ev utan osszekoltoztunk es 25evesen osszehazasodtunk.Elso voltam neki en is.Mindenunk megvolt,szepen felepitgettuk kozosen az eletunket.Hazat vettunk a szulovarosaban az en penzembol,ami kozos volt.Volt sajat autonk,jo munkank,nyaralasok,szex szinte minden nap.Imadtak a baratai,engem is az ovei es csalad is ugyanigy.Minden olyan giccsesen romantikus es stabil volt.Aztan gondoltuk mivel megvan mindenunk johet a baba.Olyan lelkes volt es alig varta.Aztan nem jott.O lazan vette,en szomkru voltam ugyan,de nem depresszios es nem is akartam gorcsosen.Megis bantott.Az addigi felhotlenseg elmult,o meg nem atveszelte velem,hanem a hatam mogott megcsalt es rajott o meg nem elte ki magat.Engem kivul-belul ismer(mindenki erre vagyik) es ez neki unalmas(mondanom se kell minden ujjat en vittem a kapcsolatunkba).Lelepett es otthagyott(raadasul egy primitiv trampliert).Iszonyatos volt.Ott alltam megsemmisulve,hazugsagnak ereztem az addigi eletem,a hazassagot es kisemmizve ereztem magam minden teren.Mondanom se kell epp akkor teszteltem pozitivat(baba elment,mutottek,egyedul csinalram vegig) o pedig nem kellett a csajnak h kidobtak es az anyjahoz koltozott,ezutan visszasirta magat.En pedig nem birtam megbocsajtani(foleg h nem is igyekezett egyatalan,csak elvarta h csinaljunk ugy mintha mi sem tortent volna,mintha eleg lenne h o vissza akart jonni) Egy ideig probaltam,belebetegedtem.Aztan beadtam a valokeresetet.Iszonyat volt vegigcsinalni.Sosem fogom elfelejteni.Egy evvel a valas utan ujra ferjhez mentem es mar a masodik babamat varom.Mas ez a kapcsolat es mar sosem leszek olyan no,mint elotte,de boldog vagyok!O egyedul van.
2016. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!