Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem újra felvette velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem újra felvette velem a kapcsolatot 5év után. Pillanatnyilag nincs senkim, de nem tudom bízhatok-e benne? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk lényege, hogy jó 10 éve ismerjük egymást közös baráti társaságból. Az egyik közös ismerőssel járt évekig(a srác nem közeli ismerős) majd a srác félrelépett és ezért szétváltak. Kölcsönösen kerestük egymást, kb 3 hónapig voltunk együtt(egy tengerparti nyaralás), életem egyik legboldogabb időszaka volt, de sajnos vége lett. A leányzó egyik nap leült velem szemben és közölte, hogy két tűz közé szorult, mert az EXe nagyon teper, hogy visszaszerezze, megkérte a kezét és nem tudja mit csináljon. Egy szó sem jött ki a torkomon, férfi létemre elsírtam magamat és távoztam. Igent mondott neki, volt esküvő és lehúztak 5 évet együtt, született egy kislányuk. Most válófélben vannak, a papírokat már beadták, mástól is ezt hallottam.

Szóval beszéltünk már telefonon, és belementem a találkozóba. Az utolsó beszélgetésünk óta nem láttuk egymást. Az egyik barátom szerint az első pillantás mindent visz, ha még mindig olyan szinten vonzódok hozzá mint régen, akkor úgy is levesz a lábamról, elég jól ismer.

Amikor felhívott boldog voltam, most inkább félek, nem akarok csalódni benne, és azt sem szeretném, ha Ő csalódna bennem, már nem azok az emberek vagyunk mint 5 éve.



2016. febr. 29. 08:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

szerintem adj neki egy esélyt, különben később bánnád.

DE ne éld bele magad semmibe, akármi is történik majd a talik során. mert tényleg elég megbízhatatlan nőnek tűnik. ki tudja mi lesz.

de gondolom felismered majd,hogy tényleg csak pótpasi és pótapa kell neki, vagy valóban veled szeretne lenni.(nem azért mert nincs más)

2016. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Volt jó néhány kapcsolatom az elmúlt 5 évben, de jó ha 1 megközelítette azt a 3 hónapot amit vele együtt éltem át."


Na és te mit szólnál hozzá,ha valamelyik exed téged keresne meg az elmúlt 5évedből,hogy milyen jó lenne veled újra? ...?Mert lehet,hogy neki meg te voltál az álmai netovábbja...és ha nem mész vissza hozzá akkor halálosan megsérted. ?

Na mindegy ez csak egy gondolat,kérdésedre válaszolva van ilyen is olyan is esetekből.

Van egy férfi ismerősöm.Ő 9év kihagyás után kezdte újra exnőjével,és ott is volt a nőnek 1 gyerek és válás.Most ismerősöm boldogan nevelgeti a más gyerekét.

Hosszú távon azzal kell számolnod,hogy a gyerek miatt mindig lesznek konfliktusok és a volt szerelmed(az anyuci) bármi történjék is ,a gyereke mellett fog kiállni és nem melletted. Ha ezt képesek lesztek lekezelni,akkor együtt maradhattok,ha nem ,akkor az első adandó alkalommal úgy mentek majd szét mint a pitypang a szélrózsa minden irányába.

2016. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit írsz!!!!

Holnap találkozunk aztán meglátjuk mi sül ki belőle. nem várok túl sokat ettől az egésztől, az is lehet hogy elmúlt már a vonzalom, majd kiderül.

Ami a gyerek ügyet illeti...csakis akkor nevelném más gyerekét, ha lenne közös gyerekünk is, ha nem akarna közös gyereket akkor biztosan nem mennék bele.

2016. márc. 1. 13:52
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgok?
2016. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!