Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem újra felvette velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem újra felvette velem a kapcsolatot 5év után. Pillanatnyilag nincs senkim, de nem tudom bízhatok-e benne? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk lényege, hogy jó 10 éve ismerjük egymást közös baráti társaságból. Az egyik közös ismerőssel járt évekig(a srác nem közeli ismerős) majd a srác félrelépett és ezért szétváltak. Kölcsönösen kerestük egymást, kb 3 hónapig voltunk együtt(egy tengerparti nyaralás), életem egyik legboldogabb időszaka volt, de sajnos vége lett. A leányzó egyik nap leült velem szemben és közölte, hogy két tűz közé szorult, mert az EXe nagyon teper, hogy visszaszerezze, megkérte a kezét és nem tudja mit csináljon. Egy szó sem jött ki a torkomon, férfi létemre elsírtam magamat és távoztam. Igent mondott neki, volt esküvő és lehúztak 5 évet együtt, született egy kislányuk. Most válófélben vannak, a papírokat már beadták, mástól is ezt hallottam.

Szóval beszéltünk már telefonon, és belementem a találkozóba. Az utolsó beszélgetésünk óta nem láttuk egymást. Az egyik barátom szerint az első pillantás mindent visz, ha még mindig olyan szinten vonzódok hozzá mint régen, akkor úgy is levesz a lábamról, elég jól ismer.

Amikor felhívott boldog voltam, most inkább félek, nem akarok csalódni benne, és azt sem szeretném, ha Ő csalódna bennem, már nem azok az emberek vagyunk mint 5 éve.



2016. febr. 29. 08:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed hogy te érdekled? Ugyan már! Legyen eszed!
2016. febr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Volt jó néhány kapcsolatom az elmúlt 5 évben, de jó ha 1 megközelítette azt a 3 hónapot amit vele együtt éltem át.

Igazából még a gyerek sem zavarna, feltéve ha lenne közös is, mert csak úgy tudnám elképzelni.

A legdurvább az volt, hogy egyáltalán nem éreztem azt, hogy egy "szamár" lennék mikor vele voltam...egyszer nem hozta szóba az Exét.

2016. febr. 29. 09:44
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

Neked kell tudnod, hogy mennyi lehetőséget adsz magadnak az életben. Múltba nem tanácsos visszamenni, akivel 3 hónapot bírtál a múltban,most meg teljesen más életkörülmények között kellene újra együtt lenni,az elég nagy bizonytalanságot hoz magával!


A hölgy két tűz között nem téged választott,lehet meg is csalt a 3 hónap alatt,de fátylat rá,most visszajönne hozzád, te meg engednéd?!


Kipróbálhatod,de ne vedd komolyan.

2016. febr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez velem is pontosan így történt meg, kíváncsi vagyok a válaszokra.
2016. febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem akar Ő semmit mondani. Apuka kell a gyereknek és kész. Valamit biztos tud rólad,mégpedig hogy anyagi hátert tudsz neki biztosítani.... De ha majd megint viszket neki,te nem leszel elég jó és pattan megint....
2016. febr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megcsalt volna....

Amíg együtt voltam vele, addig boldog voltam, és lehet, hogy naív vagyok, de ezt neki tulajdonítom. Sajnos akkori fejemmel inkább kétségbe estem minthogy kibeszéltük volna a dolgokat, most már egészen más lenne a helyzet. Akkor nagyon kevés tapasztalatom volt, most már jobb a helyzet.

Igazából arra lennék kíváncsi hogyan viselkednétek egy ilyen találkozón, mennyire lenne személyes, beszélnétek-e a múltról vagy csak a jelen és a jövőről esne szó?

2016. febr. 29. 09:59
 17/24 A kérdező kommentje:
A szülei igen jómódúak, szóval a pénz nem befolyásoló tényező.....ahogyan nálam sem.
2016. febr. 29. 10:01
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy le irtad pedig biztos találkozgatott,az exel mikor veled volt.Különben,hogy birt volna teperni,meg megkèrni a kezèt?Öt èvig le se sz..az,hogy te figyelemmel tudtad követni egy közös barát által az egy dolog.Most ,hogy válik megtalált.Nem èrdekes?
2016. febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Valószínűleg van abban valami, hogy próbál visszanyúlni valami biztos ponthoz, aki nem csalta meg, akiben bízni tud. Ez logikus lenne, meg azzal is egyet tudok érteni, hogy egy gyerekkel sokkal nehezebb ismerkedni.

4 évvel ezelőtt még volt bennem sértettség, nem is kevés, most már szinte semmi. Nem tudom mennyire volt tudatos amit anno csinált, lehet hogy 2 végén égette a gyertyát egyszerre, de azt hiszem erre nem is vagyok kíváncsi.

2016. febr. 29. 11:01
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs itt kèrdès.Ha nincs sèrelem,nem zavar a gyerek,meg tudsz benne bizni.Akkor hajrà!
2016. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!